Skocz do zawartości
  • 0

------Proszę o dobór odpowiedniego tunera -----


Szogunwawa
 Udostępnij

Pytanie

Jest to mój pierwszy post więc wypada się przywitać . Witam wszystkich serdecznie .

Proszę doradzić jaki tuner wybrać .

Posiadam kablówkę Aster city podłączoną pod Elemisa 21 cali :oops:

Zakupiłem TV Panasonica P50U30E i chcę także zakupić kartę Cyfry+. Zależy mi ,aby tuner obsługiwał sygnał z lewej kablówki i z anteny satelitarnej (Canal+HD) .

Każdy doradza mi coś innego i mam mentlik w głowie .

Na początku polecono mi model Ferguson HD ARIVA 210 Combo następnie Opticum X403P i teraz Golden Media Uni-box 9080 . Proszę doradzić który wybrać . Zależy mi na jakości HD, szybkości , niezawodności . Nie potrzebuje wodotrysków , cena do 600zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podane modele tunerów obsługują DVB-S oraz DVB-T. Kablówka to DVB-C.

O, tutaj jest tuner, gdzie można rozbudować o głowicę DVB-C.

Telewizor Panasonic ma głowicę DVB-C (oraz DVB-T), więc można na nim odbierać telewizję kablową.

Skoro już wiemy w jaki sposób będziesz odbierał telewizję kablową to pozostaje tuner do obsługi Cyfry+ (tylko). Tutaj wątków i porad co wybrać jest od metra.

Miłej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Radzę wam poczekać, bo potem założy nowy wątek i napisze, że tamten gdzieś się stracił. A ten Dreambox to chyba jednak wykracza poza jego możliwości finansowe. Choć ogólnie w Hollexie pewnie coś znajdzie.

 

EDIT: Znalazłem jeden wydaje się fajny tunerek dvb-s/s2 + dvb-c, ale niech najpierw się kolega tłumaczy. Bo nie chcę przykładać rąk do niewiadomego celu użycia tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Golden Media wydaje się najbardziej odpowiedni cenowo, ale musisz wiedzieć, że jest on w trzech konfiguracjach głowic. Ty musisz wybrać DVB-S/2 + DVB-C. Więcej info na tej stronie http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=438

Jednak ze względu na tego Panasonica możesz wybrać tylko tuner DVB-S/2. Polecam ten wątek --> viewtopic.php?f=6&t=5959&start=645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...