Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zdecydowanie kolejne absurdalne zachowanie TVP. Jakby nie wiadomo jakie znaczenie dla nas Polaków miało to dziecko angielskiego księciunia. Pamiętam MŚ w Val di Fiemme, gdzie TVP przerywała transmisję w Jedynce żeby pokazać odlatującego papieża, mimo że to wszystko leciało w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by stacje w Wielkiej Brytanii zmieniały ramówkę z powodu narodzin jakiegoś dziecka w Polsce. Żenada ze strony TVP.

Żenada ze strony TVP, TVN24 (nie wiem jak Polsat News). Co mnie obchodzą narodziny jakiegoś bachora w UK, żeby z tego powodu zmieniać ramówki stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Info, 24 czy News to w sumie mogą zmienić ramówkę przy takim wydarzeniu (choć to też trochę przegięcie), ale żeby w Jedynce i w Dwójce zmieniać to chore jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam możliwość odbiory mux3. Dlatego wreszcie mam TVP2 HD w dobrej jakości. Różnica w jakości odbioru z satelity i naziemnie dla TVP2 HD jest zauważalna i jest to różnica dość duża. Z satelity dwójka jest mdła, wyblakła, rozmyta, jest jakby wyprana, obraz jest pozbawiony dynamiki. Natomiast z nadajnika naziemnego obraz jest taki, jak być powinien.

 

Nie oglądam za dużo telewizji, ale jakiś mecz lubię obejrzeć. Jeśli jakaś transmisja była w TVP2 HD, to obraz z satki mnie zniesmaczał. Teraz będę mógł spokojnie i z przyjemnością obejrzeć jakiś meczyk. I nawet to, że mecz mógł być sprzedany, a sędzia wziął w łapę nie będzie mi przeszkadzać. Przecież nie będę o tym wiedzieć, a obraz będzie ładny :jupi:

 

Tylko pytanie jest takie. Ile jeszcze będzie tak fajnie? Przecież mają zrezygnować z HD w TVP? Nie wyobrażam sobie przedstawiania sukcesów rządu w SD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie jest takie. Ile jeszcze będzie tak fajnie? Przecież mają zrezygnować z HD w TVP? Nie wyobrażam sobie przedstawiania sukcesów rządu w SD :brawo:

Chodziły pogłoski, że któreś z tych kanałów (TVP1 HD\TVP2 HD\TVP Info\TVP Polonia) mają wylecieć z DVB-T na rzecz innych stacji. Formalnych informacji jeszcze TVP nie udzieliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Nazaryjski!

TVP pokazuje mecz, którzy sami produkują, w HD

To jakieś święto! Trzeba w kalendarzu zapisać

 

Pewnie pożyczyli wóz transmisyjny od Polsatu albo od LivePark bo ich jest na Tour de Pologne, który to rozpoczyna się we Włoszech od soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowski jest dobry? Litości on nawija o wszystkim.

A który polski komentator według Ciebie nie nawija o wszystkim? :>

 

Nahorny hahaha .Nie no racja kazdy nawija Ale taki szpaku juz nie nawija tylko [beep]y glupoty kiedys go lubilem ale jakos mi to przeszlo z wiekiem :D

Ale moje top 3 to

1.Borek Hajto

2.Twarowski Nahorny

3.Laskowski Zewlakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...