Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytaj news, jak nie zrozumiesz to czytaj kolejny raz, najlepiej do skutku - jak dalej nie zrozumiesz to już nikt nie jest w stanie ci pomóc

Chyba tobie nic nie pomoże. W newsie właśnie nic nie ma o kompatybilności co mnie też wkurza bo na Pace nie mogę zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale mówimy o DVB-T (?)

U mnie:

1. pol

2. org (Dolby D+5.1ch) - i tu można się uczyć języka - czyli w zależności od oryginalnego języka filmu/programu. Bo polski program będzie zawsze po polsku

3. aux (Doby D+ 2ch) - ten ma głos PR

 

Bo w DVB-S są tylko dwa pierwsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno oba kanały będą dostępne na stałe w DVB-T, ale czy na pewno :?: Prędzej, czy później kanały TVP zostaną usunięte z MUX 1, a dodatkowo TVP planuje umieścić nowe kanały tematyczne w DVB-T. W takiej sytuacji w MUX 3 byłoby co najmniej 8 kanałów, w tym 2 w HD, co nie wyglądało by zbyt ciekawie ze względu na ograniczoną ilość miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt autentyczny.

Właściciel knajpy a czas meczu postawił u siebie duży odbiornik HD. Odbiór TVP1 HD. Jego sąsiad wystawił stary odbiornik kineskopowy podłączony do telewizji analogowej.

Gdzie liczniej zgromadzili się kibice?

Przy tym analogowym :)

Aż trudno uwierzyć, ale na tym analogowym wszystko było o kilkanaście sek. wcześniej. Dla meczu to dużo.

Zawsze mi się wydawało, że to przesuniecie to góra 3 sek, a tu zaskoczenie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...