Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1350049778_ct-sport.gif

 

 

PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO CZESKIEGO KANAŁU SPORTOWEGO ČT SPORT (dostępny ZA DARMO w SIT-1 w Naziemnej Telewizji Cyfrowej dostępnej w południowej Polsce - lokalnie nawet powyżej 100 km od czeskiej granicy).

 

05 stycznia (niedziela):

12:40 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie mężczyzn LIVE!

13:25 Kolarstwo przełajowe (cyklokros): Zawody Pucharu Świata kobiet w Rzymie LIVE!

15:40 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie kobiet LIVE!

18:00 Hokej na lodzie: Tipsport Extraliga: HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno LIVE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF Sports TV Turksat 42E 11958 V - DVB-S - 27500 - 5/6

Stokrotne dzięki za fatygę :!:

 

//

 

Szukam programu telewizyjnego dla beIN Sports Global (ciekawi mnie czy po tym rebrandingu coś się zmieniło w ramówce kanału itp.)...

http://www.en.beinsports.net/tv-guide

...tylko nie wiem który to. Czy ten pierwszy czy ten drugi? A może po prostu nie został uwzględniony na oficjalnej witrynie beIN Sports?

 

Pomóżcie, plisss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie jest w rozpisce uwzględniony. Pierwszy to BeIn Sports z Badra 4 (wnioskuję po tym, że w ramówce 2 dni temu był na żywo mecz towarzyski PSG-Real i na Badrze rzeczywiście był, a na Hotbirdzie nie). Drugi to chyba kanał News. Niestety nigdzie na razie nie trafiłem na program telewizyjny stacji Global :( ale może ktoś inny będzie coś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda :( , bo na poprzedniej stronie Al Jazeery ów program był (i to regularnie aktualizowany - bez żadnych opóźnień).

 

Eh, jak są jakieś zmiany to jak zwykle na gorsze, widać to nie tylko polska przypadłość.

 

Jakby ktoś coś wiedział to proszę dać znać/wrzucić linka, bo ja od wczoraj szukam, szukam i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Brest (2) - PSG (1) został przełożony dlatego pokazywany jest mecz Nantes (1) - Nice (1). Równolegle spotkania w lokalnych kanałach France 3 (a tym samym pokazywane w trakcie gole na głównych kanale) to:

 

  • La Suze-sur-Sarthe (6) - Lyon (1) [mecz w Le Mans na MMArena]
    Raon-l'Étape (4) - Bordeaux (1)
    Rodez (4) - Montpellier (1)
    Amiens (4) - Lille (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona - Elche również na Quellat TV z 57E. Wczoraj, nie miałem możliwości tego sprawdzić, ale podobno ten sam kanał pokazał mecz Malaga - Atletico Madryt.

 

Przy okazji (bo kiedyś ktoś się pytał o jakość programów z 57E) szansa na porównanie jakości najlepiej wyglądającego z tej satelity Duhoka (rozdzielczość 720x576, według programu 2,2 MBit) i najgorzej Quellat (544x576, 1,3 MBit). Silemani TV ma rozdzielczość 720x576 i wskazuje 1,8 MBit, ale screena z tej stacji wrzucę jak będzie jakiś mecz ;)

DUHOK_eng_01_05_16_07_29.pngQELLAT01_05_16_07_13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...