Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13:30 FIBA - Stankovic Cup - Argentyna vs. Nigeria - Al Jazeera Sport 1

15:30 FIBA - Stankovic Cup - Chiny vs. Niemcy - Al Jazeera Sport 1

20:15 Liga Światowa - Serbia vs. Niemcy - Al Jazeera Sport 1

22:00 Kickboxing - Enfusion Live : Londyn - GSP TV

23:00 Super Final 2012/2013 - Velez Sarsfield vs. Newells Old Boys - GSP TV (także na JSC Sport 1 od 23:30, lub po zakończeniu Serbia vs. Niemcy)

03:00 Boks - Gennady Golovkin vs. Matthew Macklin - Al Jazeera Sport 1

04:30 MLS - Sporting Kansas City vs. Columbus Crew - GSP TV

 

EDIT 20:43 GP Danii: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 12568 - Pol: H - SR: 14240 - FEC: 3/4 DVB-S2. Sygnał bdb u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest...to są przekazy, które trzeba wypatrywać przed każdymi zawodami na odpowiednich pozycjach. Z innej beczki: można mieć nadzieję, że jutro poleci chociaż kawałek meczu Janowicz-Kubot Live w okienku Canal + Sport France z Astry. Teraz tylko: czy ktoś może potwierdzić że to okienko jeszcze trwa od 17:45 do 20:45? Dawno nie obserwowałem tego okienka i nie wiem jak to teraz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja... jeszcze pytanie: wiem że bedzie ciężko, ale czy jest sens próbować łapać sygnał na antenie 60cm z astry 28,2E 2a, 2b, 2c lub eurobird 28,5E? (z ostatnich postów wynika, że red buton z eurobirda leci). Czy mam pewność że tam znajdę mecz kubot-janowicz? Chciałbym się pobawić bo i tak antena stoi bezczynnie, a są wakacje więc mam czas (16 lat). Mieszkam na podkarpaciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Sport1 jest relacja z gali TNA Impact od 23.00, o przekazach na HB i Astrze nawet nie masz co marzyć, ogólnie mało jest przekazów z wrestlingu, relacje z gal TNA Impact, NXT i Superstars są na kanale Iran MNTV codziennie od 17.45 do 18.30, a relacje z gal SmackDown i RAW są na kanale Iran FMTV codziennie od 19.00 do 19.45, opóźnienie sięga 10 dni, na Sport1 z Astry były też kiedyś relacje z gal SmackDown czy są teraz nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Sport1 jest relacja z gali TNA Impact od 23.00, o przekazach na HB i Astrze nawet nie masz co marzyć, ogólnie mało jest przekazów z wrestlingu, relacje z gal TNA Impact, NXT i Superstars są na kanale Iran MNTV codziennie od 17.45 do 18.30, a relacje z gal SmackDown i RAW są na kanale Iran FMTV codziennie od 19.00 do 19.45, opóźnienie sięga 10 dni, na Sport1 z Astry były też kiedyś relacje z gal SmackDown czy są teraz nie mam pojęcia.

Impact zastąpił galę Smackdown na Sport1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest...to są przekazy, które trzeba wypatrywać przed każdymi zawodami na odpowiednich pozycjach. Z innej beczki: można mieć nadzieję, że jutro poleci chociaż kawałek meczu Janowicz-Kubot Live w okienku Canal + Sport France z Astry. Teraz tylko: czy ktoś może potwierdzić że to okienko jeszcze trwa od 17:45 do 20:45? Dawno nie obserwowałem tego okienka i nie wiem jak to teraz jest.

jest nadal...jak oglądałem to skonczyło sie punkt 21:00

poczatek nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...