Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Bydgoszczy 90cm to za mało. Sygnał jest szczątkowy przy najmocniejszym tp, kilka godzin dziennie da się oglądać. Ale jeśli chodzi o tp na którym jest ITV4 to już w ogóle możesz zapomnieć... albo raczej ja mogę zapomnieć :D Tak jak mówi anttys, wszystko zależy od położenia i wielkości miski... no i od pory roku oczywiście :D Przy siarczystym mrozie cała 1N chodziła bez problemu. Po raz pierwszy jestem smutny, że zima odchodzi i robi się cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mapy to są psu na budę, przynajmniej teraz. Kanały przechodzą co roku z jedej Astry na kolejną. Teraz jest 1N, jutro będzie 2F, a jeszcze pojutrze 2E. Ludzie kupują miski, które teraz wystaczą, a za pół roku się okarze, że są za małe. Radziłbym się nie sugerwować tymi mapami, albo brać je z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga:

15:30 Nuremberg vs. Schalke 04 - Dubai Sports 1 - Badr 26E oraz Nilesat 7W - FTA

15:30 Borussia Dortmund vs. Freiburg - Dubai Sports 2 - Badr 26E oraz Nilesat 7W - FTA

15:30 Hoffenheim vs. Mainz 05 - Dubai Sports 4 - Badr 26E - FTA

15:30 Hamburg vs. Augsburg - Dubai Sports 5 - Badr 26E - FTA

15:30 Bayer Leverkusen vs. Bayern Monachium - Dubai Sports 1 - Badr 26E oraz Nilesat 7W - FTA

MLS(USA):

18:00(chyba 30 min. opóźnienie) New York Red Bulls vs. DC United - GSP TV - Eutelsat 16E - FTA

22:00 Philadelphia Union vs. New England Revolution - GSP TV - Eutelsat 16E - FTA

Priemjer-Liga (Rosja):

10:30 Spartak vs. Lokomotiv - GSP TV - Eutelsat 16E - FTA

UFC 158:

Sob/Niedz: 3:00 George St. Pierre vs. Nick Diaz - GSP TV - Eutelsat 16E - FTA

Boks:

Sob/Niedz: 3:00 Timothy Bradley vs. Rusłan Prowodnikow(chyba ta walka ?) - JSC Sport 1 - Badr 26E oraz Nilesat 7W - FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że jakość transmisji na RTS1 była tragiczna(przynajmniej w I połowie bo tyle widziałem).

Mam takie pytanie: wg liveonsat.com wczoraj o 00:00 na AzTV miał lecieć mecz NBA: Pacers - Lakers, wie ktoś czy było to spotkanie? Oczywiście z Turksata bo z HB film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaViDeK - zawsze jest tak jakość. Jak się nie ma co się lubi, to .... itd. Przynajmniej FTA są meczyki i nie trzeba się z netem męczyć. Co do AzTV to mecze tylko naziemnie, przez satelitę nie idą. Z Turskata za to NBA jest zawsze w Niedzielę na CNN Turk(najmocniejsza wiązka) np. jutro o 20:30 L.A vs. N.Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa, jednak dzisiejsza transmisja była szczególnie słaba, no ale nic na to nie poradzimy, oby jak najdłużej nadawały te kanały z 7E :) Właśnie wiedziałem, że NBA leci na CNN i z tego co wyczytałem to mają kontrakt do 2015r więc jeszcze się poogląda, jednak ostatnio zobaczyłem na liveonsat AZTV i zaciekawiło mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...