Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze afrykańskie RTS1 Senegal ciekawe czy też coś pokażą w tym roku)

 

Ja mogę wypowiedzieć się ze strony Barcelony że na RTS 1 Senegal to była jakaś połowa meczy. Na przykład jeśli pierwszy mecz dwumeczu był transmitowany Barcelony to drugi mecz był Realu (nawet jak miał być na następny dzień). Ale jest jeszcze na szczęście GRTS Gambia (trochę lepszy obraz) i DRTV International.

Mnie najbardziej poratował ten DRTV, bo mają wszystkie mecze. Przypuszczam że sponsoruje to Heineken bo całe "studio" było olepione plakatami Heinekena, prowadzący miał koszulkę polo i czapkę z daszkiem tej firmy, a w reklamach przed meczem dominował też ten koncern piwa. Myślę że tu akurat można liczyć na transmisje. Ja zrobiłem tak że kupiłem dwa konwertery, jeden na Astrę 1, drugi na Eutelsata 7A, a centralny na HB. Wszystko idealnie chodzi (czasami nie ma tylko nie których transponderów Astry, ale najważniejsze są. Prawdopodobnie przez to że montowałem "na oko" bez przyrządów. To chyba jedyne rozwiązanie w takim przypadku :D

 

I jeszcze ważna informacja o DRTV czasami nie informują że będzie transmisja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORTM to chyba kodował, albo osłabiał sygnał bo pokazali z tego co pamiętam może ze dwa mecze, a reszta albo blackout albo serial jakiś. Ale wciąż pozostają 3 kanały i miejmy nadzieje że choć jeden będzie transmitował.

Jakie osłabiał sygnał bzdura totalna.

 

Czarny obraz miałeś EL tv z Kirgistanu 42 e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem kibicem Juve to muszę przyznać że Serie A jako produkt został w tyle za Anglią,Hiszpanią,Niemcami,Francją a może i nawet Portugalią. Stare brzydkie stadiony z małą frekwencją,zespoły nastawione na defensywę. Wyjątkiem jest Juve z nowiutkim zawsze prawie pełnym stadionem. Tutaj mecze nie odbiegają od Premier League. Idman się przyda choć Sportdigital bliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak mimo marudzenia niektórych ekspertów ds kodowania witamy ponownie Ligę Mistrzów FTA na Hot Birdzie :)

 

Ciekawe czy fazę grupową i dalsze też im się uda przemycić.

 

Na Astrze za to mamy LM FTA w HD.

 

Miejmy nadzieje, że się utrzyma :D

 

Dołączam artykuł z ZDF

 

http://www.zdf.de/ZDF/zdfportal/web/Sport/4674/23405516/17906d/Fu%C3%9Fball-vom-anderen-Stern.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się jakieś test feedy na 28.5E!

 

Eurobird 28A @ 28.5 east

11468H 27500

7850 = 3 screens for Paralympic Games

7854 = Sky News

7855 = Sky Sports News

7856 = Britsh Eurosport

 

Astra 1N @ 28.2 east

10920H 23000 DVB-S2 HD

7852 = Sky Sports News HD

7853 = British Eurosport HD

 

Astra 2B @ 28.2 east

12305H 29500 HD test feed

credit: william-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma, za to jest Google :mrgreen: Na liście nadawców LM w Szwajcarii jest tylko Teleclub.

http://www.rapidtvnews.com/index.php/20 ... ights.html

 

Chociaż jest to dziwne, bo wydawało mi się, że mecze mają być również w otwartej TV. I faktycznie mecz był wczoraj na SF zwei. Jeśli dojdzie do jakiejś kolizji programowej to pewnie rzucą jakiś mecz na SF info.

 

Edit: frustu, frustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...