Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie słyszał ktoś o jakimś kanale lub przekazie, który będzie pokazywał mecz Lecha Poznań i Żetysu Tałdykorgan? Bo ja słyszałem że ma transmitować El Arna z Intelsata 904 ale on jest kodowany i nieosiongalny dla mojej anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liveonsat juz dodal niektore parametry z jakich beda transmitowane mecze el. LE, polecam zajrzec samemu, narazie dla 4 meczow, z czego jak co roku San Marino TV z 13E bedzie transmitowac mecze druzyn ze swojego kraju i za to im chwala.

Po pierwsze San Marino TV jest na satelicie dopiero od ubiegłego roku po drugie nie transmitował LM przez satelitę tylko drogą naziemną i tak może być również w tym sezonie przekonamy się pojutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie coś na Bahrain International, bo tam kilka meczy było ligi światowej.

Ja na razie nie znalazłem niczego na temat Bahrain International, ale uważam że najlepiej dzisiaj złapać Eutelsata 7 West A bo tam jest Bahrain International, Bahrain International HD i Al Jazeera Sport 2. Jeśli komuś zależy to tam może poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby złapać Al Jazeera Sport 2 to 120 cm jest za mało, Ja próbowałem łapać na takiej antenie i jedynie miałem szczątkowy sygnał, na Al Jazeera Sport 2 w ostatnim czasie sporo ciekawych transmisji, szkoda, ze wybrali akurat taka wiązkę, ze teraz w Polsce odbiór jest utrudniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek, 3 lipca

17:15 Saudi Arabia - Libya AD Sporta 1, Al Kass Sport, Arryadia, Bahrain Sports 1, Dubai Sports 1, Dubai Sports 3, Saudi Sports 1

17:45 Serbia U19 - France U19 EuroSport

18:00 Lokomotiv Plovdiv - CFR Cluj Transilvania Look

19:45 Estonia U19 - Portugal U19 EuroSport

20:30 Morocco - Iraq AD Sporta 1, Al Kass Sport, Arryadia, Bahrain Sports 1, Dubai Sports 1, Dubai Sports 3, Saudi Sports 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 Lokomotiv Plovdiv - CFR Cluj Transilvania Look

Transmisja LIVE z tego spotkania jest też w przekazie:

Astra 4A-1E (4.8°E)

Frequency: 12678 - Pol: V - SR: 3333 - FEC: -

Category: Sport - Football

Transmitted in: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Comments: CFR Cluj-Lokomotiv Plovdiv

 

Jak ktoś chce zobaczyć A. Radwańską w akcji to Canal + Sport jest odkodowany z (19.2E) 11856 - V - 27500 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

18.00 Al Hilal - CFR Cluj Transilvania Look i Saudi Sport 1

18.00 FK Baku - Mura 05 Az TV

18.00 Pyunik - Zeta Armenia 1 TV

19.00 Torpedo Kutaisi - Aktobe 1 TV

20.00 Arabia Saudyjska - Irak AD Sports 1, Al Kass Sport, Arryadia, Bahrain Sport 1, Dubai Sports 1 i 3, Saudi Sports 1

20.15 MTK Budapeszt - Senica Magyar 2

20.30 La Fiorita - Liepajas Metalurgs SM TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...