Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś przez jakiś krótki czas pojawiały się zestawienia innych dyscyplin sportu, ale z braku czasu i braku dobrych źródeł porzuciłem temat. Futbol w aktualnej formie także jest zbyt czasochłonny i także szukam kogoś, kto to przejmie: viewtopic.php?f=3&t=7552 (i to już od dość dawna). Niestety chciałbym, aby był to ktoś z Krakowa, kto będzie w stanie meldować się w redakcji, bo zestawienia na serwisie satkurier.pl są przygotowywane w pewien specyficzny sposób z użyciem specjalnej aplikacji, którą napisałem sam (ułatwia kolorowanie kanałów, ma parę innych przydatnych funkcji) i ktoś, kto chce się za to brać - powinien nauczyć się jej obsługi pod moim okiem, bo metoda klepania ręcznego tak długiego wykazu jest pozbawiona sensu.

 

W tej chwili sytuacja jest taka, że nikt z redakcji nie jest w stanie wykonać tego zestawienia za mnie i w efekcie nawet będąc na urlopie jestem zmuszony do składania Futbolu w telewizji. Różnie w życiu bywa w związku z tym uważam, że ktoś, kto coś takiego będzie umiał - jest potrzebny.

 

Gdybym nadal miał robić to tak jak robię i nadal miałbym to robić ja - to w praktyce uzupełnianie informacji o zestawienia z forum jedynie skomplikowałaby sytuację - dodatkowa robota, aby wpleść to co zrobicie Wy, w to, co mam ja. Tak więc tu trzeba przemyśleć sprawę - mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Być może ktoś coś wymyśli?

 

Natomiast co do innych dyscyplin sportu - czegoś takiego nie ma na satkurier.pl w tej chwili. Trzebaby pomyśleć w jakim formacie to składać, jak dzielone (wg. dyscyplin? wg. kanałów? wg. godziny/pory dnia?) i jak to publikować w ramach satkurier.pl ;) Za ostateczny skład na forum musiałaby odpowiadać jedna osoba, która mogłaby edytować swoje posty i uzupełniać dane, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Jeden post mógłby się równać jednemu dniu i każdy kolejny post, to następny dzień, w temacie żadnych innych wypowiedzi. Jeśli w danym dniu nie mamy informacji o żadnych wydarzeniach sportowych z dyscyplin innych niż piłka nożna - tylko wpis, że brak informacji. Ja to tak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie informacji o zestawienia z forum wcale nie musi komplikować twojej pracy, pod warunkiem, że te zestawienia będą właściwie przygotowane. To już Ty musisz ustalić ostateczny ich kształt, który pozwoli Ci szybko i sprawnie wrzucać to do tej kolorującej :-D aplikacji i potem na stronę.

 

Można by stworzyć osobny wątek, w którym mogłaby wypowiadać się tylko osoba/y odpowiedzialna/e za zbieranie i opracowywanie informacji z drugiego wątku, w którym wypowiadałyby się wszystkie osoby chętne do pomocy.

 

Wszystko według ustalonego schematu, bez zaśmiecania tematu zbędnymi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Armenii TV (Eutelsat Sesat 36E) leci o 20.00 mecz Real Betis - Barcelona

A jutro na Armenii TV kolejne mecze najpierw ligi hiszpańskiej Sporting Gijon - Real Madryt o 17.00 a następnie o 20.30 liga włoska i mecz Inter - Milan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze spotkanie Salzburg-Dinamo Zagreb(towarzyski) także z Hot Birda:Tv Sljeme(Z1)-o 14:30.

Hertha Berlin-Bayern oprócz Dubai Sports 2 także na Kanal 24(Turksat)-15:30.

Na Lider Tv mecz PSG-St.Etienne(godz.21).

 

A poza tym:

O 16:00 mecz ligi egipskiej Al Ittihad Alexandria-Zamalek na ESC(Hot Bird,Astra).O 18:15 także na ESC:Al Ahly-Masri.

 

O 20:00 jak już wspomniane wyżej Real Betis-Barcelona na Armenia Tv(teraz także Hot Bird)-no tylko,że tu akurat może być bardzo niepewna sprawa z tym meczem. :/

Armenia Tv owszem transmituje mecze Primera Division i Serie A,ale z tego co widziałem tu chyba gdzieś na forum raczej tylko naziemnie.No ale jak będzie zobaczymy wieczorem :)

 

Jeszcze co do spotkań jutrzejszych:

O 13:00 liga azerska Neftchi-Standard Baki na Az Tv(Hotbird)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelp88

Armenia Tv (mecze ligi hiszpanskiej)nigdy na Hot Birdzie !to całkiem inny kanał Tv niż Armenia TV1 a co dotyczy Armenia 1TV (narodowy kanal z hot birda) tam nigdy nie było tam meczy reprezentacji i ligi armenskej ( sprawdzałem przy okazji ostatnich częstych spotkań z zespołem Armenii livesonsat popełniał bład sugerując sie ze ten mecze repy Armenii są na tym kanale mecze sa ale w rzeczywistości na ARMENIA TV1 TV NAZIEMNEJ na Armenia TV 1 Pan American( prawidłowo nazwa kanału na HB) nie ma sportu na zywo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
pawelp88

Armenia Tv (mecze ligi hiszpanskiej)nigdy na Hot Birdzie !to całkiem inny kanał Tv niż Armenia TV1 a co dotyczy Armenia 1TV (narodowy kanal z hot birda) tam nigdy nie było tam meczy reprezentacji i ligi armenskej ( sprawdzałem przy okazji ostatnich częstych spotkań z zespołem Armenii livesonsat popełniał bład sugerując sie ze ten mecze repy Armenii są na tym kanale mecze sa ale w rzeczywistości na ARMENIA TV1 TV NAZIEMNEJ na Armenia TV 1 Pan American( prawidłowo nazwa kanału na HB) nie ma sportu na zywo !

Na bank były mecze p. UEFA. Sam raz widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lew 77 jak nie ma? dostepne satelity to Intelsat 8 Arabsat 2B Badr 4 Nilesat 102 cztery satki to mało .

 

UEFA na Armenia TV 1 ! proszę przy okazji kolejnych postów w czasie meczów pucharu Uefa o Twoj post z transmisją z tych meczów to wtedy uwierze

może przekonasz mnie w najbliszą środę lub czwartek kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
skoro druga osoba powierdza? nigdy mecze druzyn z Armenii z pucharu uefa nie były uwzglednane na livesonsacie !

tylko widziałem tam mecze repy które okazały się błedem coz w takim razie poczekamy do przełomu roku kiedy nadejdzie czas tych druzyn w starcie pucharu uefa

Sam widziałem na liveonsat mecz Ormian w P. UEFA na Armenia1. Transmisja była około 16 w marnej jakości, mecz zresztą beznadziejny na jakimś boisku z A-klasy. Tyle że to była faza wstępna, chyba wtedy gdy Lech grał 1. mecz (wyjazdowy) z Chazarem Lenkoran. Dodam, że AZTV1 pokazywał wtedy mecz Kolejarza-z Poznania transmisji już nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pełno sportu jest na włoskich kanałach-nie wypowiem się na temat poziomu chocby piłki nożnej :P ,ale raz leciał na Puglia Channel nawet niezły mecz siatkówki. :D

 

Dzisiaj SLO-TV2 się postarała - skoki FTA, w przerwie puścili materiał o stanie słoweńskich skoków. Trafne było porównanie skoku Peterki i Lazzarovicha z Ukrainy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem duzym fanem siatki siatkówkę włoską Serie A kobiet i mężczyzn jest na platformie Sky Italia najczęsciej na Sky sport 2 włosi przeprowadzają w tygodniu cztery transmisje jeden mecz z ligi kobiet plus dwa mężczyzn i dodatkowo trzeci na Snai Sat tez kodowany .Transmisje z włoskiej ligi kobiet wykupiła Al Jazeera Sport i nadaje mecze na kanale drugim( FTA) w ubiegłym roku mecze Serie A2( druga liga)kobiet były na 3 Channel (FTA) od nowego sezonu zaprzestano transmisji na zywo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez jakiś krótki czas pojawiały się zestawienia innych dyscyplin sportu, ale z braku czasu i braku dobrych źródeł porzuciłem temat. Futbol w aktualnej formie także jest zbyt czasochłonny i także szukam kogoś, kto to przejmie: viewtopic.php?f=3&t=7552 (i to już od dość dawna). Niestety chciałbym, aby był to ktoś z Krakowa, kto będzie w stanie meldować się w redakcji, bo zestawienia na serwisie satkurier.pl są przygotowywane w pewien specyficzny sposób z użyciem specjalnej aplikacji, którą napisałem sam (ułatwia kolorowanie kanałów, ma parę innych przydatnych funkcji) i ktoś, kto chce się za to brać - powinien nauczyć się jej obsługi pod moim okiem, bo metoda klepania ręcznego tak długiego wykazu jest pozbawiona sensu.

 

W tej chwili sytuacja jest taka, że nikt z redakcji nie jest w stanie wykonać tego zestawienia za mnie i w efekcie nawet będąc na urlopie jestem zmuszony do składania Futbolu w telewizji. Różnie w życiu bywa w związku z tym uważam, że ktoś, kto coś takiego będzie umiał - jest potrzebny.

 

Gdybym nadal miał robić to tak jak robię i nadal miałbym to robić ja - to w praktyce uzupełnianie informacji o zestawienia z forum jedynie skomplikowałaby sytuację - dodatkowa robota, aby wpleść to co zrobicie Wy, w to, co mam ja. Tak więc tu trzeba przemyśleć sprawę - mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Być może ktoś coś wymyśli?

 

Natomiast co do innych dyscyplin sportu - czegoś takiego nie ma na satkurier.pl w tej chwili. Trzebaby pomyśleć w jakim formacie to składać, jak dzielone (wg. dyscyplin? wg. kanałów? wg. godziny/pory dnia?) i jak to publikować w ramach satkurier.pl ;) Za ostateczny skład na forum musiałaby odpowiadać jedna osoba, która mogłaby edytować swoje posty i uzupełniać dane, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Jeden post mógłby się równać jednemu dniu i każdy kolejny post, to następny dzień, w temacie żadnych innych wypowiedzi. Jeśli w danym dniu nie mamy informacji o żadnych wydarzeniach sportowych z dyscyplin innych niż piłka nożna - tylko wpis, że brak informacji. Ja to tak widzę.

 

Nie tak dawno robiłem coś takiego. I nawet kilka maili wymieniłem z "tutejszym szefem" na ten temat. Czegoś jednak zabrakło. Bynajmniej nie z mojej strony. I bynajmniej nie chodziło o pieniądze...

A jakby ktoś miał wątpliwości, to podpowiem, że raczej nie należy wierzyć we wszystko co ludzie piszą (mówią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...