Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś wcześniej podawał tu na forum, że od niedawna kanał Africa Unite Muvi TV z Intelsata 68,5 E pokazuje jedno spotkanie Bundesligi w kolejce (to z soboty o 18:30). Dostępny jest też w wiązce europejskiej. Parametry: 12562 H 26657

Nie mam dostępu do tego satelity, ale może ktoś będzie miał możliwość sprawdzić. Info z digital-forum.it

 

Potwierdzam mecz Bundesligi FC Nürnberg vs FC Schalke 04 teraz na kanale Africa Unite TV lecz z zakodowanym audio (conax) .

vlcsnap_2013_12_21_18h46m15s96.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Birlik z Afganistanu Turksat 42 E: 11644 H - 2960-5\6

wtorek Bayern Monachium - Manchester City ,

środa Chelsea - Steaua Bukareszt oba mecze w całości FTA !

W sobote na tym kanale byl mecz City - Arsenal a dzis Milan - Roma

http://www.turkeyforum.com/satforum/sho ... q91oOLMvaM

 

Wyszukałem ten kanał i W głębi duszy liczę iż dziś pokażą Valencia-Real aczkolwiek jak patrzę na ten kanał to mnie nie przekonuje na tą chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze oby nC+ dodała je w końcu do listy, bo niestety jestem zdany na ich łaskę. :( Szkoda trochę, że te kanały nie są w MPEG-2 / DVB-S, bo nie mogę ich przez to odebrać na swoim tunerze.

 

Może dlatego, że wciąż nie wiadomo czy nie zostaną jednak zakodowane. Ja pamiętam, że przed długi czas na satelicie można było odbierać FTA paczkę włoskich kanałów takich jak: cielo, Nuvolari, Rai Yoyo (chyba też w tej grupie było) i po pewnym czasie jednak zakodowali :(

 

Te kanały nie są może szczytem marzeń, ale wszystko z dopiskiem "sport" na ubogiej 13E cieszy i raduje. Mnie tym bardziej, bo włoski futbol uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi wyszli na tej zamianie jak Zabłocki na mydle Sport Italia był o niebo lepszy od nowej propozycji w naziemnej no i dla nas satelitarnej TV.

 

Masz całkowitą rację.

 

Co więcej, te kanały są jakieś dziwne :crazy: Tak patrzę teraz na ramówkę Sport Uno na najbliższy tydzień i... :shock: z kanału stricte piłkarskiego Sport Uno przeobraził nam się w kanał stricte motoryzacyjny. Bliźniaczo podobny do... Nuvolari.

 

Sami zobaczcie:

http://www.ltsport.tv/guida-tv-sport-uno/

 

O co kaman? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...