Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś :

17.00 Spartak Moskwa - St Gallen Russia 2

18.00 Stuttgart - Rijeka Sport1

18.00 Dila Gori - Rapid Wiedeń 1 TV

18.00 Dynamo Kijów - Aktobe 2+2

19.30 Petrolul Ploesti - Swansea S4C Digital

20.30 Eintracht Frankfurt - Karabach Kabel Eins

21.00 Feyenoord - Kubań Krasnodar Russia 2

21.05 Tottenham - Dinamo Tbilisi ITV 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kanały Al Jazeera Sport są kodowane, na Hot Birdzie dostępne są jedynie +1, +2, +3, +4, News (wszystkie szyfrowane) i Global.

To co Ci odbiera, to nie jest AJS +6, a AJS Global (kanał ten jakiś czas temu zajął miejsce +6, jeśli ponownie przeskanujesz kanały, to wskoczy Ci właściwa nazwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Astrze są jakieś kanały sportowe bo nie wiem czy kupić monoblock.???
Polecam ci kupno monobloka na astrę bo jest tam kanał sportowy Sport1-dawny DSF-ponadto jeśli jesteś fanem piłki nożnej to jak grają druzyny niemieckie to LM i LE lecą FTA,jest jeszcze sportdigital,ale kodowany,czsem francuski canal plus ma okienko w kodowaniu,no i najważniejsze niekodowny Eurosport Germany :smile::smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce można odbierać satelitę Yamal 202??

 

Oczywiście. Nadaje ona jednak w paśmie C do którego potrzebny jest odpowiedni konwerter i oprócz tego (w przypadku klasycznego C-Banda) wkładka depolaryzacyjna. Jednak jeśli chodzi o to, aby odebrać kanał Rossija 2, (bo ze sportu to właściwie tylko on jest ciekawy) to można go odebrać z satelity Express AM44 11W gdzie jest niekodowany i w bardzo silnym transponderze. Ja bez wkładki depolaryzacyjnej na Mabo 150 odebrałem tylko Rossiję 2 z Expressa AM44, a z Yamala bez wkładki nie zadziałał. Sądzę, że przy użyciu anteny 110cm powinno się udać odebrać 11W i to spokojnie, a do Yamala, aby mieć sygnał zawsze podczas deszczu, czy śniegu powinno być minimum 150cm.

 

20130711_155146_zpseb76388a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to raczej niemożliwe. Odległość między Hotbirdem, a Expressem AM44 to aż 24 stopnie. Poza tym konieczne jest zastosowanie konwertera na pasmo C. Radzę poczytać więcej na ten temat, bo pasmo C jest bardzo ciekawe, ale wymaga większych anten. Na szczęście Express AM44 należy do silniejszych satelitów w tym paśmie więc powinno wystarczyć 110cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...