Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

gringo, jakie masz tunery do feedów i z doświadczenia jakie możesz polecić? chodzi o to żeby bez problemów wyłapywały przekazy, dołączały kanały do listy, żeby działały bezproblemowo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gringo, jakie masz tunery do feedów i z doświadczenia jakie możesz polecić? chodzi o to żeby bez problemów wyłapywały przekazy, dołączały kanały do listy, żeby działały bezproblemowo itd.

Godne polecenia są Azboxy ja zdecydowałem się na Premium Plusa choć jak go brałem pojawił się nowszy ME wybrałem pierwszy ponieważ był już dawno na rynku i można było poczytać o nim w necie a drugi był świeży wtedy z małą ilością informacji o nim a soft w pieluchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.sportstonightlive.com/ o 18.30 mozna ogladac mecz Ekstraklasy Pogon - Lechia.

 

W srode na Italia 1 z Hot Birda najciekawszy rewanz 4 rundy kwalifikacji LM Fenerbahce - Spartak. Podobno tydzien temu Italia 1 nie kodowal meczu Braga - Udinese, wiec jest szansa ze tym razem takze bedzie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gringo, jakie masz tunery do feedów i z doświadczenia jakie możesz polecić? chodzi o to żeby bez problemów wyłapywały przekazy, dołączały kanały do listy, żeby działały bezproblemowo itd.

Godne polecenia są Azboxy ja zdecydowałem się na Premium Plusa choć jak go brałem pojawił się nowszy ME wybrałem pierwszy ponieważ był już dawno na rynku i można było poczytać o nim w necie a drugi był świeży wtedy z małą ilością informacji o nim a soft w pieluchach.

 

że Azbox odbiera w 4;2:2 to wiem a ten drugi też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam az azboxy ME i nowosc MINIME pojawia sie u polskiego dystrybutora. Azbox ME bedzie znowu dopiero w pazdzierniku cena ostatnio bylo 950zl natomiast Azbox MINIME nie wiecej niz 700zl ale on taki malutki jest. Raczej wezme Azbox ME, wiec czeka mnie czekanie 2 m-ce. Za granica ME 199euro ale wysylka 34euro lub 209 e i wysylka 24e wiec wole poczekac. Wole miec komfort odbioru 4:2:2 w osobnym tunerze sat niz na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio próbowałem odebrać przekaz na 23.5E, złapałem siłe na 60%, utawiłem transponder i włączyłem wyszukiwanie. Po przeskanowaniu przez tuner tego transpondera wyświetliła się info "udane przeszukanie", ale na liście nie było zadnego feeda, zdarzyło mi się to już kolejny raz również na innycz satelitach. Chodzi o przekazy 4:2:0 gdyż innych na moim new - star 205 nie łapię. Co może być przyczyną iż nie odebrałem tych przekazów mimo dobrej siły sygnału? Na 7E łapałem już przekazy więc nie wiem co się teraz dzieje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia potrzeb. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest karta do kompa. Nie mieszkam sam i "główny" tv z reguły jest zajęty, a komp jest zawsze do mojej dyspozycji. Duży monitor, pod ręką wszystkie potrzebne opcje i do tego net.

 

PS. Obiecuję, że to ostatni taki post, więcej nie będę rozmywał tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

18.00 Union Mohammedia - MAS Fes Arryadia

19.40 Al Ahli - Hajer Saudi Sports 2

19.40 Al Wehda - Al Shabab Saudi Sport 1

19.40 Al Fateh - Al Raed Saudi Sport 3

Siatkówka :

15.00 Kuwejt - Oman Abu Dhabi Sport 1

17.30 UAE - Bahrajn Abu Dhabi Sport 1

Piłka ręczna :

15.00 Metodista Sao Bernardo - Atletico Madryt Al Jazeera Sport 1

17.00 Al Sadd - Mudhar Al Jazeera Sport 1

19.00 Al Jeish - Al Zamalek Al Jazeera Sport 1

20.15 TV Neuhausen - Füchse Berlin Sport1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...