Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy będzie gdzieś FTA Tourne po USA taki turniej towarzyski będą tam takie zespoły :

Inter Mediolan,AC Milan,Club America,Chelsea,Seattle Sounders,Club America. W polsce pokaże Polsat Sport i Extra.Może pokaże ADS , który ma prawa do przekazu z kanału klubowego Chelsea TV a jak wiemy Polsat ma ... Proszę o odpowiedz,pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie liczyłbym na transmisję na kanałach niekodowanych, turniej pokaże zapewne ESPN, Abu Dhabi Sport pokaże turniej Vodacom Challenge który rozpoczyna się 18 lipca, a bierze w nim udział Manchestewr City i 2 drużyny z RPA, a kanał ZDF pokaże turniej Audi Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaRcO":92m5xxsq]Mam pytanko czy będzie gdzieś FTA Tourne po USA taki turniej towarzyski będą tam takie zespoły :

Inter Mediolan,AC Milan,Club America,Chelsea,Seattle Sounders,Club America. W polsce pokaże Polsat Sport i Extra.Może pokaże ADS , który ma prawa do przekazu z kanału klubowego Chelsea TV a jak wiemy Polsat ma ... Proszę o odpowiedz,pozdro :D

Inter - Chelsea 21.06. natknełem sie na reklamę w Channel 6 - 11.611 H z HB nie wiem czy 100 % będzie tam bo kanał nie ma strony netowej warto jednak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z reklamą jakiegoś towarzyskiego turnieju i Superpucharu Francji na Direct8. W tym towarzyskim mają grać: Monaco, Porto i jeszcze jakieś 2 drużyny ale już nie pamiętam jakie :smile: . Superpuchar Francji jest 25 lipca o 20.45. Grają w nim Bordeaux i Guingamp.

Ostatnimi czasy ten kanał pokazuje też mecze reprezentacji Francji z pamiętnych dla nich MŚ w 1998 roku w których zdobyli mistrzostwo. W czwartek o 20.40 będzie Francja - Chorwacja a wczoraj oglądałem Francja - Brazylia czyli finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś czy będzie można na jakimś kanale FTA obejrzeć środowy mecz eliminacji Ligi Mistrzów Wisły Kraków??

Jak by mozna bylo to napewno by taka informacja sie pojawila.Meczu nie obejrzymy nigdzie, chyba ze Wisla zgodzi sie oddac prawa do meczu za darmo w co nie wierze.Zostaje jeszcze internet, ale to tez jest watpliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ramówki kanału MKTV Sat strona macedońska woła o pomstwę do nieba kanał opiera się na publicznej MTB w Macedonii kanał MTB1 pokazuje mecze repy Macedonii warto sprawdzić czy zachowują się tak jak np.portugalski RTP Intner i pozwalają na równoczesną trasmisję na obu kanałach tymczasem wieczorami ze sportu jest pokazywany teraz często kobiecy kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

19.00 Olympiacos - Sivasspor TRT 1, od 21.00 ERT World

20.00 Debrecen - Kalmar Eurosport Germany

Koszykówka :

17.00 Libia - Sybia Libia Sports, Saudi Sports, Arryadia

20.00 Maroko - Arabia Saudyjska Libia Sports, Saudi Sports, Arryadia

22.00 Algieria - Tunezja - Libia Sports, Saudi Sports, Arryadia

Jutro :

02.50 Cruzeiro - Estudiantes LP Abu Dhabi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

18.30 Tobol - Galatasaray NTV Turkey

Koszykówka :

17.00 Liban - UAE Saudi Sport, Arryadia, Libia Sports

19.00 Jemen - Kuwejt Saudi Sport, Arryadia, Libia Sports

21.00 Egipt - Maroko Saudi Sport, Arryadia, Libia Sports

23.00 Syria - Tunezja Saudi Sport, Arryadia, Libia Sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje Ligi Europejskiej : Juvenes Dogada-Polonia Warszawa 16.07.09 20:30 RTV San Marino

Link do kanału na mojej stronie . Jeśli ktoś woli mecz Legii , to za całkowicie darmo jest tylko transmisja radiowa , link również na mojej stronie , a link do strony w podpisie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...