Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ta gala została odwołana z innych dziś z Drezna transmisja pojedynku o ME

Jurgen Brahmer - Rachid Kanfouah o 23.00 ZDF

 

Ta gala jest od 20.10 na Polsacie Sport też. :)

 

A na jakich jeszcze zagranicznych kanałach FTA z HB lub Astry 19.2 bywają transmisje gal boksu z USA i Europy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety grupa NTV koduje jak może Primera Division. Ale trzeba się cieszyć że chyba na dobre przestali kodowac Lige Włoską bo jeszcze 3tyg temu nawet serie A było kodowane . . . Jutro Milan - Atalanta oczywiscie na NTV Spor Polecam . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TRT International magazyn ligowy jest dziś zaczyna się ok. godz. 19.00 i prazentuje bardzo obszerne skróty, denerwują mnie tylko długie rozmowy w studiu, na BVN TV o 21.00 jest magazyn ligi holenderskiej i tam też jest kilka skrótów meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11179 H SR27500 Hot Bird - Super tennis koduje sygnał
w piątek też tak się działo, ale okolo wieczorka wszystko było już ok....

 

zobaczymy jak będzie dziś...

Zgadza się, od kilku dni prowadzą jakieś testy, albo nabyli coś, co wymaga kodowania sygnału. Jednak w ich programie nic takiego nie zauważyłem (Program na Super Tennis). Co mi się jeszcze nie podoba... Niby powinno być to na "plus", ale zauważyłem w ostatnim czasie poprawę jakości obrazu i dźwięku. Wcześniej słynne "kwadraciki" z łatwością dawało się zobaczyć na zwykłym CRT... Teraz kanał prezentuje się znacznie lepiej, co może oznaczać nawet rychłe zakodowanie dla SKY Italia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nabyli prawa o transmisji turniejów ATP lub WTA, parę tygodni temu pokazywali turniej ATP z Marsylii, zapewne robią próby kodowania, według mnie nic dobrego to nie wróży, pewnie niedługo zakodują całkowicie ten kanał.

Wtorek : LM

20.45 Juventus - Chelsea ITV 4, Telekanal Sport, bTV

20.45 Liverpool - Real Madryt ITV HD, Ulster TV, Scottish TV, KNR TV, ITV 1, ITV 1 Wales a na Telekanale Sport z poślizgiem od 22.45

Środa : LM

20.45 Barcelona - Lyon CNN Turk

20.45 Manchester United - Inter bTV, KNR TV, SAT.1 Germany, a z poślizgiem od 22.45 na Telekanale Sport

20.45 Roma - Arsenal Telekanal Sport

Czwartek : Puchar Uefa

18.00 Hamburg - Galatasaray ARD a od 22.45 na Direct 8

18.00 CSKA Moskwa - Szachtar Donieck Telekanal Sport

20.30 Werder Brema - St Etienne ZDF, Direct 8

20.45 Manchester City - AaB Alborg ITV 4 , KNR TV, Sport Italia

20.45 Marsylia - Ajax M6 Suisse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...