Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Keers: chyba napisałem za mało. Mam umowe z MR wiec kupowalem dwie sztuki modułu CAM. I teraz za jeden moduł dają możwiwosc wypożyczyc PVR i wbiją kupon 5zł przez 99 miesiecy :P Ale zostaje mi druga karta (z MR), wiec logiczne ze drugiego PVRa nie dostane, ale do tej drugiej karty proponuja zakup Sagemcoma za 198zł. To normalna cena i nic innego nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając z konsultantem w sprawie wymiany nakładki (modułu) CAM Cyfry+na która czekam, poinformowano że jest w drodze do najblizszego przedstawiciela operatora C+ i jest to inny moduł CAM z wersja oprogramowania "4", oraz że jestem jednym z nielicznych któremu zaproponowano taką wymiane w ramach gwarancji - poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 2 umów z MR mam 4 moduły, niestety w wersji 11 :( Staneło na PVR za 5zł na 99 m-cy (wziąłem we wrzesniu za 20 zł, teraz zrabatowali do 5). Jak do grudnia nie rozwiążą problemu z modułami do końca to bede skladal reklamacje, gdyż do MR nie mam drugiego sprzetu, a oferta zakupu Sagemcoma za 198zł wg mnie jest nie na miejscu, gdyz za "nakładki" jak to w Cyfrze nazywaja płaciłem po 49zł. Drugi raz ani mi sie sni płacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston to swoją drogą, bardziej pewnie chodziło mu o modułu Cyfry dostępne na portalach aukcyjnych gdzie można czasem kupić jeszcze oryginalne moduły od C+. Aston jest drogi ale przynajmniej chodzi szybko. Jak dla mnie Aston będzie długo poprawnie współpracował: we Francji jest dość popularny i tworzony przy współpracy z CanalSatem, który kodowany jest identycznie jak nasza C+. Nikt gwarancji poprawnej pracy nie daje więc każdy musi się liczyć z tym, że pewnego dnia po prostu zmienią kodowanie nawet Aston nie pomoże :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oryginalne moduły od Cyfry podobno nie działają na nowym tp 11411 ? :(

Dlatego pisałem o ryzyku, bo C+ informuje, że nadal trwają prace nad nowym softem umożliwiającym odbiór na tych modułach.

Więc albo poczekasz aż będzie nowy soft i wtedy zakup, albo ryzykujesz i kupujesz teraz "w ciemno" i pewnie z niższą ceną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie będzie aktualizacji modułów CYFRA+ HD wyprodukowanych przez SmarDTV, a jedyną rekompensatą za jego niepoprawne funkcjonowanie będzie dzierżawa PVR-ów w obniżonej cenie, albo np. bon na Sagemcoma w cenie promocyjnej.

 

Tu niestety C+ znów dała ciała, a co gorsze wprowadza niepotrzebne zamieszanie nie zajmując oficjalnego stanowiska w tej sprawie, co powoduje, że każdy mówi co innego, bez względu na to ,czy to CTA, czy centra C+, czy dystrybutorzy.

 

Czyli jeżeli udałoby mi się kupić taki moduł z wersją oprogramowania 4 powinno być ok :D . (...)

 

Być może gdzieś kupisz na wolnym rynku taki moduł, ale na pewno nie w cenie 49, tylko 200, albo i więcej złotych, więc to średnio opłacalny interes.

Podejrzewam też, że moduły z oprogramowaniem w wersji "4" znacznie zdrożeją teraz na wolnym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając z konsultantem w sprawie wymiany nakładki (modułu) CAM Cyfry+na która czekam, poinformowano że jest w drodze do najblizszego przedstawiciela operatora C+ i jest to inny moduł CAM z wersja oprogramowania "4", oraz że jestem jednym z nielicznych któremu zaproponowano taką wymiane w ramach gwarancji - poczekamy zobaczymy.

Może C+ nie poprzestanie na wymianach gwarancyjnych lecz wrócą do dystrybutorów wycofane moduły przeprogramowane na "4" :D Tym bardziej że jest ich podobno około 8 tys sztuk. Tak gdzieś wyczytałem. Może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...