Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak, pomijam jeszcze chyba Rodin z wróżkami (na tym akurat mi nie zależy), TVP Historia, Kultura, Biełsat, CSB i skoro może być za darmo dla klienta, to niech jest i to dodadzą, a i dla n lepiej, bo się może pochwalić większą ilością kanałów, a nie że każdorazowo ręcznie trzeba to szukać :/

 

i ja Mr. Orbita, zrobiłeś teścik, o który Cię prosiłem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyzwyczajajcie się do stałej obecności @X8 support - od innych odbiorników przedstawiciele nie zaglądają w ogóle. Soft nie musi być specjalnie zapowiadany - będzie za jakiś czas, na pastwę losu zostawieni nie jesteście :>

@armin84 - nie mam teraz czasu na dalsze testy, mam TechniStara S2 na testach, wrócę do tematu później, na razie wierzę Wam na słowo :>

@stonka - przelotka: nie ma żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa, od tej strony obawiać się nie musisz, natomiast samo działanie trzeba sprawdzić, bo aby odbiornik mógł zejść ze zużyciem energii do 1W na czuwaniu - musi być odcinana spora część elektroniki (to jest uwaga ogólna - dotyczy wielu modeli odbiorników schodzących do 1W) i bywa, że przelotka także musi być odcinana, żeby zmieścić całość w zakresie "unijnym". Podepnij i jeśli na czuwaniu Samsung straci sygnał - oznacza, że nie przejdzie. Jak się boisz, poczekaj na moją wolną chwilę, postaram się na to zerknąć, ale nie mogę obiecać kiedy, chwilowo mam inne sprawy na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich forumowiczów po długiej nieobecności spowodowanej bardzo dużą ilością zajęć poza granicami kraju.

Chcę zapewnić że nie są Państwo pozostawieni „na pastwę losu”.

Cenimy sobie Państwa aktywność a wszystkie uwagi są wnikliwie analizowane.

 

Najnowsza wersja oprogramowania znajduje się w końcowej fazie testów i powinna zostać udostępniona w poniedziałek lub we wtorek.

 

Mr. Orbita – dziękuję bardzo za pomoc i wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że teraz już 100%, a nie 80% nagrań będzie się realizowało, że będzie można ustawić za ile min. się ma dekoder wyłączyć na pilocie :) prosiłbym też, by wprowadzić kiedyś możliwość cyklicznego nagrywania programów (np. w każdy poniedziałek i druga opcja pon-pt) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj jestem posiadaczem tego tunera. Mam 2 pytania:

1. Czy u Was podczas przełączania na kanały kodowane pojawia się stop klatka (bodajże 2 sekundy)?

2. Jak się instaluję listę n na kartę to czy nie da się przestawić, aby nie kasował kanałów z satelity (spoza listy nnk)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...