Skocz do zawartości

Zaległa nadpłata, na starym koncie abonenta.


Reksio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie mojej nadpłaty, po rozwiązaniu umowy z przed dwóch lat w cyfrze, o której sobie jakiś czas temu przypomniałem - nie duża kwota.

Ostatnio chciałem odzyskać moje pieniądze, które są na moim starym koncie abonenta, wysłałem zapytanie i potwierdzili, że pieniądze takie są.

Wysłałem im swój nr konta i prośbę o przeksięgowanie, i tutaj mam problem - chcą ode mnie potwierdzenia wpłaty. Niestety, ale wchodząc przez stronę www do swojego banku, mogę wydrukować potwierdzenia wpłat tylko do 180 dni wstecz. Wysłałem zapytanie do banku o ten przelew, ale jest to informacja archiwalna i dodatkowo płatna - chyba dodatkowo muszę pofatygować się do banku.

 

Czy to ja jestem zobowiązany pokryć koszty takiej informacji, żeby oddali moje pieniądze? Czy cyfra powinna, jeżeli chce ode mnie takie potwierdzenie ?

 

PS

Od jakiegoś czasu jestem ponownie abonentem cyfry, z takimi samymi danymi, na jakie było zarejestrowane wcześniejsze konto abonenta (imię, adres itd.).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego zadajesz takie pytanie pisząc do nich a nie dzwonisz...więcej zawsze dogadasz się przez telefon,takie rzeczy to telefoniczne i zaznaczyć że jesteś ponownie ich abonentem

 

W pierwszym mailu do nich pisząć, zaznaczyłem, że jestem ponownie ich abonentem i wcześniejsze konto było zarejestrowane również na te same dane, ale wciąż chcieli ode mnie te potwierdzenie wpłaty - nawet po ponownej prośbie.

 

W sumie masz rację, z ciekawości zadzwonię do nich jutro.

Tylko co w wypadku kiedy dalej będą chcieli potwierdzenie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze dziś zadzwonić i się to dowiedzieć.Jak będą chcieli nadal potwierdzenie wpłaty to wniosek do banku,opłata i Ci wydrukują.Dobra rada na przyszłość - zapisuj potwierdzenia wpłaty na jakimś nośniku pamięci,ja na pendrive zapisuje i w razie czego to mogę wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...