Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tym co mnie interesuje (transmisje na żywo) to jest już wiele streamów, które jakościowo zbliżają się do C+ Online.

 

Ciekawe gdzie ;)

C+ Online masz w HD, a w necie raczej nie ma streamów nawet w porządnym SD. Poza tym w C+ Online masz cały stream kanałów sportowych, łącznie z magazynami.

Dlatego jeśli cena będzie niska (ale liczę że się opamiętają i nie będzie opłat jednak) to pewnie i tak się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sopcaście zdarzają się perełki :) wiadomo, na tych flashowych stronach faktycznie problem znaleźć coś co nie pływa, ale używając dedykowanych protokołów można uzyskać całkiem niezłe efekty.

 

Przedwczoraj oglądałem Bayern - Basel na jakimś streamie TVR HD właśnie na Sopcaście i może nie było takie "ziarno" jak C+ Online, ale jakość całkiem całkiem.

 

Chociaż masz rację, zależy też od ceny. Za grosze to się można skusić, ale jak wyskoczą 5 zł za transmisję dla abonentów to.. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że zawracam głowe i pewnie było to miliny razy ale jak odbierać tę Cyfre ONLINE?? Ma tam na umowie jakieś dane ale narazie nie moge sie pobawić czekam na podłączenie TP Fiber i narazie nie mam neta szybkiego i bujam się z Play OnLine a na nim raczej nie obejrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestrujesz się, podając swoje dane (min. pesel i nr abonenta który masz na umowie) na play online obejrzysz jeśli masz dobry zasięg jak np ja u mnie prędkość powinna być do 4 mb/s a średnio jest pomiędzy 1 mb -1,5 mb/s wieczorami do 3,5mb, ale jakość będzie przeskakiwać,raz będzie dobrze, raz gorzej.już np na stałym łączu o prędkości 2mb/s jakość była wyśmienita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosyjskie streamy na ligi piłkarskie + LM mają lepszą jakość niż ten C+

Do tego są polskie serwisy ze zbliżoną do tej cyfry jakością i lecą sopcastem a nie zamulaczem silverlight który gubi klatki na całkiem dobrych sprzętach co w sopcast się nie zdarza! Wiadomo że na flashu jest gorzej i nie wszystkie strony są otwarte dla nowych i dostępne bez kont.

Jeśli płaci się za C+ a jeszcze chcą dopłat to droga wolna, ciekawe kto na to pójdzie :)

Szkoda tylko magazynów bo nie zawsze są na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stupa: Na tym forum gdzieś czytałem że w cyfra plus online, nie ma transmisji meczy ligi angielskiej.Nie wiem czy tak jest faktycznie, więc fakt, trochę wprowadziłem w błąd.Ale jeśli faktycznie nie pokazują ligi angielskiej, to ciekawi mnie czy to tyle, czy jeszcze jakiś dyscyplin nie będą pokazywać online ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po zalogowaniu się do Cyfra+ Online pojawiło się okno z prośbą o wypełnienie ankiety. Zgodziłem się. Większość pytań ankiety dotyczyło opłaty za C+ Online. Tak więc wkrótce można spodziewać się wprowadzenia opłaty. No tak dali za darmo abyśmy się "przyzwyczaili" a teraz wprowadzą opłatę. Nie ma nic za darmo :-)

ja też wypełniałem ankietę i nic tam nie ma na temat opłat...więc pewnie zmielili po Twoim poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić PTR SCN ale zrezygnowałem. Szkoda.

Kilka pytań jedno po drugim było takiej treści:

Czy byłbyś skłonny zapłacić za C+Online x zł. Gdzie w miejscu X pojawiały się kwoty od 5-30 złotych. Później były pytania gdzie można było określić suwakiem wartość usługi C+Online niestety nie mogłem wybrać mniej niż 1 zł (max było chyba też 30 zł). Pojawiały się zapytania czy jak gdyby dodali inne kanały (aleKino+) skłonny byłbyś zapłacić za usługę C+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym w stanie zapłacić jakieś małe pieniądze gdyby dołożyli CANAL+ i CANAL+ Film. Ale na pewno nie więcej niż 10 zł.

Ale gdyby zrobili, że online są WSZYSTKIE kanały z oferty Cyfry - czyli to co masz w tv, to samo masz przez internet, to wtedy co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem kibicem żużla, a niedługo zbliża się sezon i GP, niemal zawsze Grand Prix transmitowane było na C+ zwykłym stąd moje pytanie czy dysponujecie wiedzą na temat czy dalej będzie na zwykłym czy może będzie na sporcie bo chętnie obejrzałbym na c+ online... z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...