Skocz do zawartości

NTC w dekoderze SHD-85


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orange sobie jaja robi z nas , w moim SHD-85 jest tylko MUX 2 , dla pewności sprawdziłem poprawność instalacji antenowej , jest to antena zbiorcza i wszyscy ci którzy mają odpowiednie telewizory odbierają MUX1,MUX2,MUX3, sprawdziłem w moim mieszkaniu odbiór na odpowiednim telewizorze i działa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mux 1 od wczoraj tylko ze na kanale 1 i 2 nie mama sygnału dopiero od 200 jest TVP 1 hd a następnie wszystkie programy z Mux 1, tylko ze w losowej kolejności. Mux 2 jest na tych samych pozycjach co do tej pory. Dziwne jest również to za nie zauważyłem aktualizacji po prostu włączyłem dekoder rano do sieci i kanały z Mux 1 się pojawiły.

To skąd ten kolega ma MUX1?

 

Popisuje się, wprowadza w błąd :D:D jeśli my nie mamy to go nie ma na 100% :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie popisuje się tylko mam ten Mux 1.

Jesteś już kolejny na forum któremu to udowadniam wcześniej udowadniałem to w wątku Euro 2012 w HD.

Czytaj dokładnie forum za nim kogoś oskarżysz o kłamstwo.

Oto fotki :

http://imageshack.us/content_round.php? ... eshd85.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... shd85.jpg/

http://imageshack.us/content_round.php? ... 85mux1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie piszmy im cały czas na Facebooku żeby dołączyli albo uwolnili listę kanałów naziemnych tak jak w UHD 88, dodali kanały Water Planet, Nowela TV, HOT TV, Arte HD co wy na to? Może w ten sposób dostaniemy tego czego chcemy, spróbować nigdy nie zaszkodzi :)

 

Potwierdzam!! trzeba ich chyba porządnie zmęczyć żeby nas w końcu zauważyli.. Ja czekam na ten mux już od 1 czerwca.. :/ jaja sobie z nas robią i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie popisuje się tylko mam ten Mux 1.

Jesteś już kolejny na forum któremu to udowadniam wcześniej udowadniałem to w wątku Euro 2012 w HD.

Czytaj dokładnie forum za nim kogoś oskarżysz o kłamstwo.

Oto fotki :

http://imageshack.us/content_round.php? ... eshd85.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... shd85.jpg/

http://imageshack.us/content_round.php? ... 85mux1.jpg

Kolego, a jakim cudem masz na 100 pozycji program TVP1 z Mux1 skoro Kanały DVB-T są od 201 pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jeszcze mam udowadniać ze nie jestem wielbłądem.

Programy Mux 1 mam od kanału 100 ale nie znajdują się one na głównej liście tylko w oddzielnej zakładce tv naziemna.

Zorbie fotkę ATM rozrywka tylko muszę mieć trochę czasu. Zresztą zauważcie ze zrobiłem zdjęcie TVP Info Kielce. Od czerwca nie ma innej możliwości odbioru Info Kielce jak tylko z Mux 1 na Mux 3 jest info Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy Mux 1 mam od kanału 100 ale nie znajdują się one na głównej liście tylko w oddzielnej zakładce tv naziemna.

Zorbie fotkę ATM rozrywka tylko muszę mieć trochę czasu. Zresztą zauważcie ze zrobiłem zdjęcie TVP Info Kielce. Od czerwca nie ma innej możliwości odbioru Info Kielce jak tylko z Mux 1 na Mux 3 jest info Kraków.

Kolego, po prostu powiedz że nie masz, bo to jest niemożliwe, albo jest dla wszystkich aktualizacja, albo dla nikogo. Czekamy na fotkę ATM Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piterkos9550 Przecież dał zdjęcia, na których jak byk widać że te kanały faktycznie ma i tak jak mówi na kanałach od 100 w górę więc czemu piszesz że kłamie. Nie wiem sam dlaczego tylko on tak ma. Być może była jakaś aktualizacja wypuszczona na pare chwil po czym ją usunęli z niewiadomych mi przyczyn. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie aktualizacje są prawie co miesiąc dwa :D a małe aktualizacje na które nie zwracamy uwagi co chwile, spróbuj go podłaczyc do modemu a nie podłączyć do internetu po 2 tygodniach nic nie będzie świecić :D tak było u kolegi, i pod internet zassał aktualizacje i świeci :D:D:D Kanały NTC wyłącznie na miejscach powyżej 270

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj go podłaczyc do modemu a nie podłączyć do internetu po 2 tygodniach nic nie będzie świecić :D

 

Miałem w taki sposób podłączone to wszystko o wiele dłużej niż 2 tygodnie kiedy miałem problem z internetem przez liveboxa i neta miałem ze zwykłego modemu tego małego od tp. Nie miałem problemów wtedy z działaniem dekodera.

 

Zrozumcie, ja nie mówię że to jakaś aktualizacja, tylko próbuje w jakiś racjonalny sposób wytłumaczyć ten fakt. Nie wiem czym to jest spowodowane że on akurat odbiera mux 1. Być może uwierzycie jemu, gdy wrzuci zdjęcie ATM Rozrywka. Nie mam pojęcia jakim cudem on to ma. Jestem naprawdę ciekawy ale nic mi do głowy nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprzednika nie zarzucaj mi ze rozsiewam bajki. Masz fotki jako dowód jutro postaram się o ATM, dziś już nie mam na to czasu. Po fotce z ATM oczekuję przeprosin.

Kolego, jak tylko dasz fotkę, to nie ma żadnego problemu. Wiesz, po prostu to dla mnie zagadka, że ty masz, a my nie mamy, mimo, że dekodery mamy takie same. Ja Cię nie chciałem urazić tylko po prostu jestem zdziwiony, że ty masz, a my nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumie mój sąsiad również nie ma MUX 1 na tym dekoderze i jest bardzo rozczarowany. Dla mnie nie ma problemu zrobić komórką fotki ATM czy nawet zrobić filmik jak przełączam kanały. Problem w tym iż nie umiem ich umieścić na forum,( dla mnie to czarna magia ) muszę prosić kolegę w pracy by to zrobił i to jeszcze wtedy jak ma czas. W fotkach które zrobiłem poprzednio na jednym z nich masz Info Kielce, jak popatrzysz w wykazy możliwość odbioru Kieleckiego TVP w wersji cyfrowej( np.wykaz w serwisie RadioPolska ) jest nadawany tylko z MUX 1 ze Sw, Krzyża. Możesz mi powiedzieć ze zrobiłem fotkę z MUX 3 z Targowej, ale tam od czerwca jest tylko Info Kraków. Wcześniej owszem były nadawane z Targowej dwie wersie czyli podstawowa Kielecka i dodatkowa Krakowska, ale jeżeli dobrze znasz nasz dekoder z Mux 3 odbierał tylko wersie dodatkową ( czyli w moim przypadku Krakowską ). Nie należę do ludzi którzy opisywali by nie prawdę na forum. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ja swój dekoder mam podłączony pod Livebox który nie jest podłączony do inerenetu i to od dawna. Może dla tego mam MUX 1?

Nie sądzę :). Kolego a co do filmiku to wrzuć go po prostu Na youtube, i daj link :) Z resztą rób jak chcesz. Z góry Cię przepraszam. W sumie chciałbym zobaczyć to zdjęcie, czy ten filmik, po prostu z ciekawości, bo jestem zawiedziony na Orange że nie dali nam tej aktualizacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak

STB model : SMT-H6106

Software Version : Ver 301 ( Front. Ver. 16}

Hardware Version : Ver 04

Additornal SW Version : 00.02.67, 00.03.01, 31.40.69

I coś jeszcze ale myślę ze te są najważniejsze.

Był na forum jeszcze mój post z linkiem do You Tuba ale zniknał

jak ktoś jest zainteresowany niech wpisze w wyszukiwarka You Tube

DVB-T Kielce MUX-1 na dekoderze SHD-85 od Orange.

są dwa filmiki cz1 i cz2.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...