Skocz do zawartości

NTC w dekoderze SHD-85


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Dziś pojawił się wreszcie mux 1, jest dostępny w panelu tv naziemna. Dziwne jest to ze TVP 1 HD jest na kanale 200 a następnie w kolejności jest eska i pozostałe kanały są porozrzucane. Jest tez wreszcie też TVP Info Kielce wcześniej było TVP Info Kraków a mieszkam w świętokrzyskim.

Czy faktycznie nastąiła aktualizacja SHD-85 i odbiera mux -1 ? Ja nadal nie miałem żadnej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mux 1 od wczoraj tylko ze na kanale 1 i 2 nie mama sygnału dopiero od 200 jest TVP 1 hd a następnie wszystkie programy z Mux 1, tylko ze w losowej kolejności. Mux 2 jest na tych samych pozycjach co do tej pory. Dziwne jest również to za nie zauważyłem aktualizacji po prostu włączyłem dekoder rano do sieci i kanały z Mux 1 się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Możecie napisać trochę więcej o tej aktualizacji - pojawił się w końcu MUX1 i czy te usługi interaktywne działają? Kanał Dzieciakowo i EURO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUX 1 u mnie nie łapie wiec raczej nie ma,

Interaktywne nie działają na chwilę obecna u mnie (Euro i Dzieciakowo) tez interaktywne (po wejściu w menu "usługi interaktywne" pojawia się czarne tło z napisem zapraszamy już wkrótce)

TVP 2 HD Działa mi w pakiecie witaj HD

Poza tym nic innego

20120604010.jpg[/img]

20120604011.jpg[/img]

20120604012.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po raz kolejny dzwoniłem na 801505505. Bardzo miła Pani stwierdziła po konsultacji , że to jest niemożliwe i oprogramowanie SHD-85 powinno zapewniać odbiór wszystkich kanałów naziemnych. Przyjęła jako zgłoszenie uszkodzenia i stwierdziła że sprawdzą aktualizację dekodera i jeśli będzie ok , będą się kontaktować lub ktoś przyjedzie w tej sprawie. Czyli według Orange wszystko jest ok, tylko mamy złe anteny naziemne , które nie odbierają sygnału cyfrowego. Dzwońcie również w temacie mux-1 a może w końcu zrobią aktualizację , która uruchomi odbiór wszystkich Mux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Aktualnie nie mam dostępu do Mux 3 wcześniej miałem ale przestawiłem antenę z Targowej na SW. Krzyż. W związku z tym mam pytanie. Czy nasz dekoder odbiera TVP 2 HD z Mux 3 ?. Wiem ze wcześniej odbierał TVP 2 SD. Jeśli tak to pomyśle o drugiej antenie i zwrotnicy.

Wtedy bym miał 1 i 2 w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Będę musiał podłączyć antenę naziemną do mojego SHD-85 bo tydzień temu była u moich rodziców w pokoju na tym dekoderze aktualizacja (Nie miałem czasu zobaczyć jakie są zmiany, bo mama chciała obejrzeć jakiś film, a antenę naziemną mamy jedną, która jest podpięta u mnie do Fergusona i nie było jakoś okazji podpiąć), ale jak będą zmiany na liście to poinformuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aktualizacja wniosła zmianę parametrów, na SatKurierze możesz o tym poczytać: https://satkurier.pl/news/76584/porzadki ... ge-tv.html

Co do tego jak jest z muxami dowiem się w środę bo mieszkam na wsi, i muszę jechać do miasta po rozgałęźnik do anteny naziemnej. Po prostu mam dekoder w tym samym pomieszczeniu co Livebox i tylko ten dekoder łączy sie z nim kablowo i nie mam możliwości przenieść go do drugiego pomieszczenia, gdzie jest gniazdo abonenckie od naziemnej (Mam tam komputer, ale już ma Wi-Fi, więc kabla RJ-45 brak). W sumie to jestem bardzo ciekaw co jest grane z tymi muxami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mux 1 od wczoraj tylko ze na kanale 1 i 2 nie mama sygnału dopiero od 200 jest TVP 1 hd a następnie wszystkie programy z Mux 1, tylko ze w losowej kolejności. Mux 2 jest na tych samych pozycjach co do tej pory. Dziwne jest również to za nie zauważyłem aktualizacji po prostu włączyłem dekoder rano do sieci i kanały z Mux 1 się pojawiły.

To skąd ten kolega ma MUX1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...