Skocz do zawartości

NTC w dekoderze SHD-85


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwólcie, że siebie zacytuje:

Ej słuchajcie piszmy im cały czas na Facebooku żeby dołączyli albo uwolnili listę kanałów naziemnych tak jak w UHD 88, dodali kanały Water Planet, Nowela TV, HOT TV, Arte HD co wy na to? Może w ten sposób dostaniemy tego czego chcemy, spróbować nigdy nie zaszkodzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STB model : SMT-H6106

Software Version : Ver 301 ( Front. Ver. 16}

Hardware Version : Ver 04

Additornal SW Version : 00.02.67, 00.03.01, 31.40.69

I coś jeszcze ale myślę ze te są najważniejsze.

Był na forum jeszcze mój post z linkiem do You Tuba ale zniknał

jak ktoś jest zainteresowany niech wpisze w wyszukiwarka You Tube

DVB-T Kielce MUX-1 na dekoderze SHD-85 od Orange.

są dwa filmiki cz1 i cz2.

 

Pozdrawiam.

U mnie jest tak samo a MUX 1 nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na forum jeszcze mój post z linkiem do You Tuba ale zniknał

jak ktoś jest zainteresowany niech wpisze w wyszukiwarka You Tube

DVB-T Kielce MUX-1 na dekoderze SHD-85 od Orange.

są dwa filmiki cz1 i cz2.

To chyba to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po kolejnym zgłoszeniu do Orange braku mux-1, otrzymałem zwrotnego maila następującej treści: "W odpowiedzi informuję, że w sprawie braku odbioru TV zgłoszenie nr xxxxxxxx zostało zamknięte z komunikatem, że nie zapewniamy dostępu do bezpłatnej naziemnej TV . Działanie może zależeć od zasięgu w danej lokalizacji. "

Czyli reasumując nie zapewniają i nie zamierzają zapewniać, chociaż zależy to od zasięgu w danej lokalizacji. Nie dość że są śmieszni to jeszcze śmieją się z klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Powiem więcej. Wszystkie nasze żale to rzucanie grochem w ścianę.

W umowie z ORANGE brak jest zobowiązania do dostarczenia usługi DVB-T. :read:

Konsultanci z infolini mówią więc o bajerach,bezpłatnych dodatkach zaimplementowanych

w dekoderze poza zakresem obowiązującej umowy, a abonent powinien być szczęśliwy, ponieważ otrzymał DVB-T za free... :shock:

 

życzę full DVB-T :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wieczorem podłączyłem mój dekoder pod internet celem przeprowadzenia aktualizacji, gdyż po zmianie parametrów nadawania nie odbierałem kilu kanałów np. TVP Seriale. Aktualizacja się wgrała i co się okazało, po przeskanowaniu kanałów pojawiło się TVP Seriale ale już MUX 1 się nie pojawił. Więc moja przygoda z MUX 1 na SHD-85 się zakończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem podłączyłem mój dekoder pod internet celem przeprowadzenia aktualizacji, gdyż po zmianie parametrów nadawania nie odbierałem kilu kanałów np. TVP Seriale. Aktualizacja się wgrała i co się okazało, po przeskanowaniu kanałów pojawiło się TVP Seriale ale już MUX 1 się nie pojawił. Więc moja przygoda z MUX 1 na SHD-85 się zakończyła.

No i coś ty zrobił???!!! Przecież to był jedyny taki unikatowy egzemplarz w skali kraju :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonili z Orange z nową ofertą. Narzekałem na SHD-85 że nie odbiera mux-1. Konsultant stwierdził że nie można odbierać jednocześnie sat i naziemnej bo wówczas dostępne jest faktycznie tylko kilka kanałów mux. Jeśli odłączymy antenę sat i przeskanujemy to odbierze wszystkie kanały naziemne mux, zaś po podłączeniu sat i przeskanowaniu będą ponownioe sat i tylko kilka naziemnych z mux-2. Sprawdziłem i u mnie to nie działa. Czyżby bezczelne kłamstwo ? Prawdopodobnie i tak przejdę do innej platformy. Sprawdźcie u siebie. pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...