Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

taki zysk jest jak najbardziej realne..C+ ma teraz zysk roczny ok 200 mil a dojdzie jeszcze N..koszty utrzymania platformy spadna o polowe a do tego mniejsze koszty utrzymania oddzialow i mniejsze oplaty za kanal bo wiecej abonentow a co za tym idzie wiekszy zasieg..

caly fuul pakiet bedzie kosztowac gora 200 a nie 300 bo nikt by im tego nie kupil i mieli by strate..a ludzie juz teraz bula po 160 wiec 200 przelkna szzegolnie jak na spliterach sobie sygnal podziela..

howk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze slajdów na konferencji prasowej jest ciekawe zestawienie praw filmowych i sportowych.

Przy Canal+ umieścili loga: Bundesligi, ATP i Tour De France. :>

No i już widać,że standardy TVN zapanowały.Czyli zwykłe kłamstwa. Bo Canal+ nie oferuje bundesligi,TOUR de France oraz turniejów tenisowych. Te ostatnie(największe turnieje) można oglądać za pośrednictwem CP na antenie Polsatu Sport Extra. So tego należy dodać Speedway Ekstraligę. Mając tak świetną ofertę,trzeba jeszcze kłamać??

A ty jak zwykle się napinasz z byle powodu. Na tych slajdach było o wiele więcej błędów. Np. błędne logo i nazwa kanału History, bo użyli starego The History Channel. Było też logo nieistniejących już nShow 3D czy też nFilm HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przy canal+ tylko przy cyfra+, a to różnica :)

Wiesz, w takim wypadku równie dobrze loga Bundesligi czy Tour de France mogli umieścić także przy Nce, bo też tam było logo N a nie np. nSport czy nPremium.

 

Im raczej chodziło tam o wyszczególnienie praw na wyłączność w danej platformie. Tyle że ktoś niezbyt starannie przygotował te slajdy, bo tych błędów było więcej, o czym pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupota...to czysta strata dla N jak i dla C+...paczka Canal koszuje 30 zl...powiedzmy fuzja za pol roku wiec mozna by przez te 6 miesiecy sciagnac kupe kasy od abo N..

to samo sie tyczy Npremium w Cyfrze...

nie wierze w to bo tam siedza ludzie ktorzy umieja liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie widzę w tych wypowiedziach o fuzji jedną sprzeczność:

 

Na konferencji według tego co pisał "Satkurier" była mowa, że efekty połączenia platform będą widoczne dopiero w połowie roku (po uzyskaniu zgód regulatorów), a Rafał Wojda w "TVN24" mówił, że nowa platforma ruszy już od stycznia 2012 (ta sama informacja była/jest na pasku "TVN24").

 

To ja już nie wiem czy, żeby móc W KOŃCU oglądać "Discovery Historia" będę musiał czekać aż do czerwca, czy tylko do stycznia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej wierzył temu co mówili na konferencji, niż temu co mówią dziennikarze, to dlatego, że mało realny jest termin startu w styczniu. Pracowników trzeba przeszkolić, przygotować ofertę pakietową, cenniki, APSy poinformować o zmianach, przygotować materiały reklamowe itd. Trzeba też pamiętać, że jeszcze wczoraj wśród dziennikarzy krążył termin startu nowej platformy z końcem 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze slajdów na konferencji prasowej jest ciekawe zestawienie praw filmowych i sportowych.

Przy Canal+ umieścili loga: Bundesligi, ATP i Tour De France. :>

No i już widać,że standardy TVN zapanowały.Czyli zwykłe kłamstwa. Bo Canal+ nie oferuje bundesligi,TOUR de France oraz turniejów tenisowych. Te ostatnie(największe turnieje) można oglądać za pośrednictwem CP na antenie Polsatu Sport Extra. So tego należy dodać Speedway Ekstraligę. Mając tak świetną ofertę,trzeba jeszcze kłamać??

A ty jak zwykle się napinasz z byle powodu. Na tych slajdach było o wiele więcej błędów. Np. błędne logo i nazwa kanału History, bo użyli starego The History Channel. Było też logo nieistniejących już nShow 3D czy też nFilm HD.

Nie wiem o co Ci chodzi?? Zwracam uwagę na to co mnie interesuje,a kwestia sportu mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy na prawa filmowe i sportowe są własnością ITI Neovision w której w której to spólce może rządzic Canal+ dopiero najwczesniej za trzy lata, ma opcje wykupu pozostałych udziałów więc wszytko zaelzy od woli Grupy ITI i to ona ma prawa do filmów i Sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI Neovision spółka w której w ciągu 3 lat wiekszosc i decydujący głos ma Grupa ITI 51% a Canal+ 40% i opcja 9% czyli 49%

https://satkurier.pl/news/71182/tvn-i-ca ... tform.html a tu umowy 20th century fox- http://gfx.tvn.pl/financialRaportFile/1 ... 010_pl.pdf i sport http://gfx.tvn.pl/financialRaportFile/1 ... 010_pl.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też pamiętać, że jeszcze wczoraj wśród dziennikarzy krążył termin startu nowej platformy z końcem 2011 roku.

 

No i właśnie coś takiego mówił Wojda i pisali na pasku, że nowa platforma ma ruszyć do końca 2011 roku, czyli według tego na dniach powinni dodać "Secę" na kanałach "Nki", a "Conax" na "Cyfrze+" (w pierwszej kolejności według mnie powinni dodać "Secę" do "TVP Sport" z transpondera "Nki" - byłby to pierwszy pozytywny i widoczny dla abonentów efekt fuzji :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena nie może drastycznie wzrosnąć bo tak naprawdę w cyfrze brakuje tylko tego co jest w npremium, czyli kilku wytwórni i LM, która i tak nie jest na wyłączność. Reszta to kanały, lepsze lub gorsze nie robiące większej różnicy. Jeśli pełny pakiet by znacznie przekraczał 150 zł to nawet najmniejszego od nich nie wezmę i powrócę choćby do kabla gdzie w tej cenie dostane pakiet tv z C+, HBO i szybki internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi?? Zwracam uwagę na to co mnie interesuje,a kwestia sportu mnie interesuje.

Wyraźnie ci pisałem że na tych slajdach było pełno błędów i nie ma się co rozwodzić nad nimi. Widać ze były przygotowane na szybko bez należytej staranności. I to zarówno jeśli chodzi o sport jak i o inne aspekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy na prawa filmowe i sportowe są własnością ITI Neovision w której w której to spólce może rządzic Canal+ dopiero najwczesniej za trzy lata, ma opcje wykupu pozostałych udziałów więc wszytko zaelzy od woli Grupy ITI i to ona ma prawa do filmów i Sportu.

 

Ale z drugiej strony jak nie dadzą Cyfrze kanałów premium to i sami nie dostaną Canal+. Transakcja wiązana, obie platformy jadą na jednym wózku. I myslę że raczej predzej niż poźniej dojdzie do wymiany kanalów, także choćby ze względu na pozyskanie nowych abo przez każdą z platform indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to fajnie czasem popatrzec na inne drużyny niż Manchestery, które zostały wyeliminowane przez zespoły które byłeś łaskaw wymienic.Chyba o czymś świadczy. Jeśli tego nie ogarniasz to twój problem.

 

Oto następna faza w LM:

 

14 luty,15 luty, 21 luty , 22 luty . Podzielone na 4 dni by każdy mógł zobaczyc ile wlezie. Skróty meczów też są lepsze od tych ekspresowych na polsacie.

 

Nie mówię o tych którzy nie mają życie i żyją meczami. Mówię o tych którzy po męczącym dni chcą odpocząc przy fajnej piłce.Koniecznością jest by komentatorzy c+ przejęli od tych partaczy te rozgrywki. Duety Lipiński- Twarowski czy Smokowski-Mielcarski pasują idealnie na LM:)

Wiesz ja jestem abonentem Cyfry i nie narzekam - piatek 2 mecze naszej ligi plus mecz bundesligi, sobota 1-2 mecze naszej plus najciekawszy z angielskiej, mozna tez skusic sie na nasza 1 lige, niedziela 2 mecze T-mobile ,angielska wloska, do tego poniedzialek nasza liga i angielska a w czwartek polskie druzyny w LE - wiec odpoczac przy meczu mozna praktycznie codziennie ! No chyba ze ogladasz nie po to zeby kibicowac tylko zeby czas szybciej mijal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Pawel85. Zmieniając temat to ja osobiście nie wierzę w jakąś drastyczną podwyżkę ,raczej myślę,że ceny pozostaną na podobnym poziomie. Wzrasta cena wszystkiego,co jest człowiekowi niezbędne do życia(prąd,benzyna itp.) i ludzi patrzą(będą patrzyć) na każdy grosz.

Inna sprawa,że C+ i n były konkurencyjne,teraz nowa platforma nie ma konkurencji,bo CP nastawione jest na inny gatunek abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja jestem abonentem Cyfry i nie narzekam - piatek 2 mecze naszej ligi plus mecz bundesligi, sobota 1-2 mecze naszej plus najciekawszy z angielskiej, mozna tez skusic sie na nasza 1 lige, niedziela 2 mecze T-mobile ,angielska wloska, do tego poniedzialek nasza liga i angielska a w czwartek polskie druzyny w LE - wiec odpoczac przy meczu mozna praktycznie codziennie ! No chyba ze ogladasz nie po to zeby kibicowac tylko zeby czas szybciej mijal:)

Chłopie Ty jeszcze coś robisz poza oglądaniem meczy??

Przecież szkoda życia na beznadziejne gapienie się non stop na biegających 11 facetów w krótkich spodenakach :D ale z drugiej strony to nie mój biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Pawel85. Zmieniając temat to ja osobiście nie wierzę w jakąś drastyczną podwyżkę ,raczej myślę,że ceny pozostaną na podobnym poziomie. Wzrasta cena wszystkiego,co jest człowiekowi niezbędne do życia(prąd,benzyna itp.) i ludzi patrzą(będą patrzyć) na każdy grosz.

Inna sprawa,że C+ i n były konkurencyjne,teraz nowa platforma nie ma konkurencji,bo CP nastawione jest na inny gatunek abonentów.

Gdzieś tam było już info że połączona platforma wyjdzie taniej... dla osób, które obecnie abonowały full pakiety obu platform. A ile takich osób jest? Promil obecnych abonentów C+ i Nki?

 

Ja osobiście za 68zł miałem wszystkie pakiety tematyczne Nki plus HBO i nFilm. Teraz już za wszystkie pakiety plus HBO i nPremium ponoć krzyczą 79z. Podejrzewam że wkrótce za taką ofertę jak miałem do tej pory za 68zł zapłacę z 99zł miesięcznie. A to już jak dla mnie będzie oznaczało pożegnanie się z platformą zwaną roboczo N/C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...