Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem dlatego jest tak cicho o fuzji bo mamy taki okres. Święta zawsze zwiększają bazę klientów platform a C+ i N chcą to wykorzystać jako dwa różne podmioty. Ile osób coś wie o fuzji nie jest to duże grono. Niektórym też przed świętami kończą się umowy i takich ludzi też trzeba utrzymać żeby dalej płacić tym czy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espn America nie jest na wyłączność w n, a co do tych praw filmowych n, to będą one prezentowane na kanałach npremium, a te z kolei mogą być obecne na innych platformach, o czym mówił nawet admin na oficjalnym forum n

 

Nie brałem pod uwagę platformy Orange ESPN America jest w N-ce i Orange, ESPN Classic jest w CP i C+ :> po za tym nPremium to nie Canal+ a mnie chodzi o te dwa podmioty co do praw filmowych :> jednak na stronie N-ki kanał ESPN America figuruje jako "wyłączność" wraz z nFilmHD, nFilmHD2, Wojna i Pokój, MGM HD, TVP1 HD, BBC Knowledge HD. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się mylisz w takim razie,bo ESPN America jest tez w platformie satelitarnej Orange.A tak na przyszłość to nie wyciągaj wniosków,że jak kanał jest tylko w jednej platformie,to jest na wyłączność,bo może być też taka sytuacja,że pozostałe platformy albo nie chcą tego kanału,albo nie potrafią się dogadać z nadawcą co do jego nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie strasznie podniecali fuzja ze szybko wymienia sie kanalami, a tu widac kazda z platform narazie realizuje oddzielne plany

n dalo nowe softy do swoich dekoderow, dodali tvn player, dodaja 4 kanaly premium, cyfra odpalila online, hbo go - nigdzie nie widac chociaz przeblyskow wspolnego planu dzialania, o fuzji juz nic nie mowiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja doleję trochę oliwy do ognia. Oglądaliście wczoraj może Sport+ Extra? Zaciekawiła mnie końcówka programu, kiedy Pan Rafał Wolski do Pana Przemysława Rudzkiego powiedział coś w stylu (słowo w słowo nie pamiętam) : "Dziękujemy za Uwagę, ale my spać nie idziemy bo gra liga mistrzów . Zbieramy nowe doświadczenie." Ciekawe czy to coś znaczy , czy tylko czepiam się szczegółów hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM to liczę, że to niedługi czas przyszły. Czy kanały typu npremium zostaną po połączeniu dwóch platform - w/g mnie nie ma takiej potrzeby. Ich zawartość może spokojnie wzbogacić ofertę Canal+. Najważniejsze kanały, które muszą zostać po połączeniu to:

 

- TVN, TVN7, TVN24, TVN Style, TVN Turbo - oczywiście wszystkie w wersji HD

 

Przełomem będzie początek nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...