Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś że koniec z secą. Nagra to nie to samo?

To nie to samo.

 

Seca Mediaguard 4 (0100) w wypadku C+ jest nakładką na Nagravision 3/4, która pozwala na korzystanie z kart Cyfry w uniwersalnych czytnikach.

Nagravision 3/4 (1813) to już właściwe kodowanie, bez żadnych nakładek, które działa wyłącznie na sprzęcie operatora/autoryzowanym czytniku i ma możliwość parowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że koniec z secą i nigdzie nawet nie użyłem słowa conax :shock:

 

Napisałeś że koniec z secą. Nagra to nie to samo? I napisałeś ze wchodzi Conax i zasady jak w Nce, to chyba brzmi jednoznacznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sorry za zamieszanie, byłem pewny że seca i nagra są ze sobą scisle powiązane vide to samo. Po drugie jesli Cyfra.tv nie mówił że bedzie conax to też sorry. Byłem pewny ze w tym gąszczu postów to przeczytalem od niego lub kogos kto był na konferencji (jjaro?) a Cyfra.tv to potwierdził. Jeśli jednak się myle to chylę czoła. Jednak jesli to ma działac jak w Nce to pewnie i tak Ferdek pójdzie na straty i o normalnym MR można pewnie zapomnieć. Choć chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotaplus : Jak zamknę temat albo wykasuje posty to przeskoczą na inne wątki i będzie mega bałagan :-) To niech juz lepiej tu bałaganią :D

 

Po drugie Ci co mają teraz umowę z C+ bedą mogli nadal korzystać ze starej oferty do końca umowy albo przejść do oferty nc+ :D

Moje przypuszczenia okazały sie trafione odnosnie powiązania obecnych abonentów, a przejscie na nowa ofertę str. 139 tematu z tego wątku.

Dodam jeszcze ze odnośnie zamykania wątku tez wyraziłem na tej samej stronie opinię.

 

Fajny skrót pojawił się kilka razy nowej platformy "NiC+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv napisał, że będzie możliwe korzystanie z obecnej oferty albo przejście do nc+. Chciałbym jednak zapytać czy będzie możliwa całkowita rezygnacja z umowy bez ponoszenia kosztów. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ niedawno, krótko po podpisaniu nowej umowy moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu i wyrzucenie z budżetu miesięcznego pokaźnej, bądź co bądź kwoty, byłoby mi bardzo na rękę. Jeśli ktoś zna szczegóły i może udzielić odpowiedzi, byłbym za nią wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artixxx117 Jeżeli będzie możliwośc kontynuowania umowy po staremu ( i tu pytanie do końca okresu mnimalnego czy dokąd sam abonent nie będzie chciał zmienić oferty po przejściu umowy na czas nieokreslony) to logicznie, sami z nc+ nie będą wysyłać zmiany regulaminu, aby utrzymac obecnych abonentów (ja tez chciałbym aby zmienili regulamin z mozliwościa rezygnacji)

Prawdopodobnie każdy abonent będzie mógł przejść na nową oferte i tu możesz skorzystac z minimalnej cenowo, pytanie tylko czy na mniejszy będzie można przejść. Najlepiej poczekaj jeszcze kilka, kilkanaście dni do oficjalnej informacji eNCe plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ceny tak ogólnie rzecz biorąc wzrosną o 10-15%. Zaznaczam, ze jest to tylko moje zdanie i nie posiadam informacji z jakichkolwiek źródeł.

 

Byloby dobrze zeby zliftingowany Optimum z multiroomem czyli tez z 1 wynajmowanym dekoderem byl w cenie do 75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem w Umowie sprzedaży Philipsa 6201 HD że po zakończeniu umowy o abonament operator nie gwarantuje dostępu do kanałów stanowiących ofertę sprzedającego itd. Wynikałoby z tego że mimo iż tuner po gwarancji operator powinien zapewnić dostęp do kanałów na tym sprzęcie póki umowa się nie skończyła (nie licząc aneksów bo te są w obrębie jednej umowy). Więc zatem może wymiana bezpłatna sprzętu gdyby nie dało się zaktualizować softu wchodzi w grę? Cyfra.tv, jeszcze raz proszę o Twoje zdanie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ceny tak ogólnie rzecz biorąc wzrosną o 10-15%. Zaznaczam, ze jest to tylko moje zdanie i nie posiadam informacji z jakichkolwiek źródeł.

 

Byloby dobrze zeby zliftingowany Optimum z multiroomem czyli tez z 1 wynajmowanym dekoderem byl w cenie do 75.

O czym ty marzysz, przecież NiC+ nie będą interesowały dekodery bez wsparcia z ich strony i nigdy nie intersowały C+, równie dobrze to samo możesz chcieć w stosunku do laptopa z wbudowanym dekoderem SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem w Umowie sprzedaży Philipsa 6201 HD że po zakończeniu umowy o abonament operator nie gwarantuje dostępu do kanałów stanowiących ofertę sprzedającego itd. Wynikałoby z tego że mimo iż tuner po gwarancji operator powinien zapewnić dostęp do kanałów na tym sprzęcie póki umowa się nie skończyła (nie licząc aneksów bo te są w obrębie jednej umowy). Więc zatem może wymiana bezpłatna sprzętu gdyby nie dało się zaktualizować softu wchodzi w grę? Cyfra.tv, jeszcze raz proszę o Twoje zdanie w tej sprawie.

Jedyna nadzieja, że jacyś ogarnięci koledzy zaproponują alternatywny soft do tego tunera. Na co bym oczywiście nie liczył biorąc pod uwagę jego dość małą popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, interesuje mnie jedno: czy jeżeli wezmę umowę (np. na 18 miesięcy) PRZED wejściem oficjalnej oferty nc+ to będę ją miał do końca obowiązywania czy też w trakcie jej trwania nc+ będzie "zachęcała do przymusowego" przejścia na nowe pakiety nc+. Jeżeli istnieje taka możliwość, to niech Ci z konferencji podpytają co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...