Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Będą sparowane na próbkę krwi z abonentem. Nikt inny nie obejrzy poza osobą abonenta. Do tego każdy inny, który będzie chcial obejrzeć ujrzy komunikat o autodestrukcji sprzętu za 30s, jeżeli go nie wyłączy. Sprzęt oczywiście będzie miał 4kg C4 wbudowane.

 

Na poważnie. Jeżeli by coś było wiadome za sprzęt, to nie sądzisz, że już by tu była dyskusja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i tak że Ci którzy podpisali umowy terminowe przez cały czas trwania obecnej umowy nie dostaną nowych pakietów-tak jak robili to podczas podwyżek.Ci co mieli zagwarantowane ceny nie mieli podwyżek , reszta miała.

Niekoniecznie więc teraz podpisane umowy będą podlegały wypowiedzeniom z powodu zmian.Zależy jaką strategię obierze Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale z 2 strony jaki interes ma Canal + aby wszystkie treści premium, które dotychszas były w 2 pakietach miały by być w 1? Gdyby były 2 paczki premium to np. kibic musiał by za 30 zł C+ i za 20 npremium. W sumie 50. Więc dlaczego rezygnować z 20 zł i dać wszystko w ramach tych 30? Brak logigi. Przecież ja na ich miejscu wolał bym kasować za 2 pakiety premium niż za 1. Samemu rezygnować z kasy? Można ewentualnie zmienic nazwę z npremium na Canal + Premium.

Ja uważam, że powinny zostać 2 paczki premium aby LM, Serie A były w innej paczce niż La Liga i Premier league. W ten sposób więcej się zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z 2 strony jaki interes ma Canal + aby wszystkie treści premium, które dotychszas były w 2 pakietach miały by być w 1? Gdyby były 2 paczki premium to np. kibic musiał by za 30 zł C+ i za 20 npremium. W sumie 50. Więc dlaczego rezygnować z 20 zł i dać wszystko w ramach tych 30? Brak logigi. Przecież ja na ich miejscu wolał bym kasować za 2 pakiety premium niż za 1. Samemu rezygnować z kasy? Można ewentualnie zmienic nazwę z npremium na Canal + Premium.

Ja uważam, że powinny zostać 2 paczki premium aby LM, Serie A były w innej paczce niż La Liga i Premier league. W ten sposób więcej się zarobi.

 

Ma interes żeby uporządkowac rozdrobnienie to bałagan i brak profesjonalizmu.

 

Będzie jedna paczka ale będzie także możliwośc podziału na dwie sport i film. To rozsądne

 

Poza tym już właściwie padły słowa które wręcz przesądzają o tym że c+ zgarnie prawa n.

 

Ale cóż jak niektórzy na siłę i bez logiki próbują wmówic coś innego to ich sprawa. Na szczęscie jest takich coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zastanawia wysokość tej podwyżki (zakładam, że będzie), bo przecież gdy Canal+ tracił prawa do wytwórni filmowych (Dreamworks, Paramount, Monolith, 20th Century Fox) czy Serie A to nie obniżył ani o 1 zł ceny pakietu. Co za tym idzie zarabiał od tego czasu więcej, bo nie musiał już płacić za prawo pokazywania powyższych, a widzowie dalej płacili tyle samo. (pomijam "rekompensaty" w postaci tego śmiesznego tenisa itp., który pewnie dużo nie kosztował)

 

Jeśli teraz uzyskanie praw do tego będzie argumentem do dużej podwyżki, to zrobi się co najmniej zabawnie. Rozumiem jeszcze prawa do LM czy LE, które rzeczywiście są nowym obciążeniem, ale niech nawet nie próbują haseł w stylu "nowe" wytwórnie czy "powrót" Serie A :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z 2 strony jaki interes ma Canal + aby wszystkie treści premium, które dotychszas były w 2 pakietach miały by być w 1? Gdyby były 2 paczki premium to np. kibic musiał by za 30 zł C+ i za 20 npremium. W sumie 50. Więc dlaczego rezygnować z 20 zł i dać wszystko w ramach tych 30? Brak logigi. Przecież ja na ich miejscu wolał bym kasować za 2 pakiety premium niż za 1. Samemu rezygnować z kasy?

Oczywiście że nie mają w tym żadnego interesu. Dlatego jestem pewien że zostaną dwie paczki premium, niewykluczone jednak że pod jedną marką, ale np. rozdzielą film od sportu, jak to ma miejsce w Sky.

 

A jeśli wrzucą wszystko w jedną paczkę to jej cena pewnie poszybuje w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zastanawia wysokość tej podwyżki (zakładam, że będzie), bo przecież gdy Canal+ tracił prawa do wytwórni filmowych (Dreamworks, Paramount, Monolith, 20th Century Fox) czy Serie A to nie obniżył ani o 1 zł ceny pakietu.
Jak nie, jak tak.. Cena paczki Canal+ okołó półtora roku temu została obniżona z 39,90pln na 30pln. 9pln to dla Ciebie nic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. Chyba sobie zamontuję blokadę na pisanie postów w późnych porach nocnych, bo na śmierć zapomniałem o tej dziewiątce (albo zniżki przysłoniły) :? chociaż to by tłumaczyło wytwórnie, ale do Serie A prawa stracili później :wink:

 

audib6 moja cyfrowa noga w Polsacie już nie postąpi, za duże uzależnienie od kopanej. 8) więc w razie "w" skończy się na jakiejś spartańskiej opcji z samymi Canalami i Eurosportem 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...