Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Domyślam się że fuzja będzie na święta Bożego Narodzenia ...

 

Będzie, albo i nie będzie, zważywszy na tajemną datę 21.12.2012, czyli koniec kalendarza Majów. ;)

 

... ale może już wystarczy tego wróżenia z fusów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, to wtedy mozna gadac o dacie fuzji, teraz to mozna jedynie gdybac, a platformy moga robic jakies plany, co do oferty, promocji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka w n jest w miarę ok. Są pakiety tematyczne i to jest dobre.

W Cyfrze mam pakiet Kompakt i mam masę kanałów, których w ogóle nigdy nie oglądałem.

Pooglądałbym np. TVP Sport czy ESPN Classic, a syn pooglądałby bajkowe kanały typy Disney XD czy Cartoon Network

Za tych kilka kanałów chętnie oddałbym 20 innych niepotrzebnych: np 13th Streen, Universal Channel, Zone Romantica, Polsat Film, ID INVESTIGATION DISCOVERY i wiele innych.

Jak dla mnie wystarczyły by mi kanały sportowe, bajkowe, polskie podstawowe i podstawa dokumentalnych (Discovery, Nat Geo) i tyle

Z innej strony wiele ludzi ma Cyfrę+ płaci za sportowe kanały i w ogóle ich nie ogląda, bo ich to nie interesuje.

Po co np. starszej osobie full pakiet kanałów z bajkami i sportem skoro ta osoba chce tylko kanały filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że wycofanie marki Cyfra+ to dobry pomysł.Wystarczy spojrzeć na logotypy.Który Wam się lepiej kojarzy?

 

images?q=tbn:ANd9GcSaYD4vWMFbmtsJq4SN36ayyP10C-IGXOoJ8gv2u5XRRrWahGSqtw najlepszy sport i film,najlepsza oferta premium,brak reklam,wysoka jakość obrazu i dzwięku

 

images?q=tbn:ANd9GcQD2buRqtBAA86jkP6dEm4IHtxUmmtRgir8UyRxO5kWGzevpv6mDQ Wysokie ceny,podwyżki abonamentu,słabe dekodery z czynszem,

 

CANAL+

najlepszy film? to juz historia

najlepszy sport? chyba pilka i za chwile to tez bedzie historia

najlepsza oferta premium? nigdy nie byla

brak reklam? chyba ogladamy inny Canal+

wysoka jakosc obrazu? tak... SD jakies 12 lat temu, a HD 5 lat temu

jedynie nie moge sie doczepic do dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...