Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jeśli nowa platforma nazywać się będzie po prostu "CANAL+" to sytuacja może być trochę kurozjalna, zwłaszcza dla tych, którzy nie mają wykupionej opcji CANAL+.

Trochę to będzie dziwne i śmieszne zarazem: być w platformie "CANAL+", ale nie mieć w swoim abonamencie kanałów CANAL+... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Prędzej będzie to nazwa CANALSAT Polska. Trudno, żeby platforma i paczka kanałów nosiła tą samą nazwę, zbyt skomplikowane i dochodziłoby do nieporozumień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem optymistą . Fuzja na 100% w tym roku .

 

Tęż tak myślę - obu stronom to się będzie opłacać finansowo, więc fuzja powinna się potoczyć szybko.

 

PS Zresztą podobny trend - do fuzji, konsolidacji widać również w przypadku serwisów udostępniających materiały wideo w Internecie:

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,C ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowa platforma ma mieć w nazwie CANAL+ to całkiem logiczne wydaje się wzmacnianie tej marki czyli przejęcie filmów z npremium oraz ligi mistrzów i ligi europejskiej.Nie piszcie mi że musi zostać npremium bo to tylko marna próba wydojenia naiwnych abonentów.Zresztą Ci co mają npremium nie obraziliby się gdyby wzamian dostali paczkę CANAL+ z dodatkowo najlepszą piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowa platforma ma mieć w nazwie CANAL+ to całkiem logiczne wydaje się wzmacnianie tej marki czyli przejęcie filmów z npremium oraz ligi mistrzów i ligi europejskiej.Nie piszcie mi że musi zostać npremium bo to tylko marna próba wydojenia naiwnych abonentów.Zresztą Ci co mają npremium nie obraziliby się gdyby wzamian dostali paczkę CANAL+ z dodatkowo najlepszą piłką.

 

 

No oczywiście ale trudno się spodziewać, że ktoś kto płacić za canal+ dostanie zawartość npremium i odwrotnie w tej samej cenie. Wiec jeśli jeden pakiet ma kosztować 50-60 zł to korzystniejsze dla nas będzie pozostawienie dwóch pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Zresztą podobny trend - do fuzji, konsolidacji widać również w przypadku serwisów udostępniających materiały wideo w Internecie:

http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,C ... omosc.html

Już od roku czytam, o wejściu zagranicznych gigantów (np netflix) i jakoś nic się nie dzieje. Jak na razie są to tylko plotki i pobożne życzenia.

 

Co do fuzji, to może CanalSat, brzmi ładnie i nie obco :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapłacił 60 zł za CANAL+ gdyby była tam pełna zawartość CANAL+ i nPremium . Wychodzi tyle samo co CANAL+ HD za 39,90 + nPremium HD za 20 zł .

 

No to równie dobrze możesz zapłacić za dwa pakiety premium, a tym samym inni mogli by kupić pojedynczo - co byłoby korzystniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że taka podwyżka jest nieuzasadniona. Kiedyś praktycznie wszystko co ma teraz nPremium było w Canal+, a po stracie cena się nie zmniejszyła. To czemu po powrocie ma się zwiększyć?

Niewykluczone, że by się zwiększyła, ale jedynie po to, żeby więcej kasy zgarnąć od abonentów bez wyraźnej przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...