Skocz do zawartości

Dziwna wypowiedź Sojki !


tarantula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim TO&OWO przeczytałem wywiad z prezesem Sojką który przyznaje,że nie wszystkie TV ozn.HD Ready współpracują prawidłowo z n boxem.Odmówił jednak ujawnienia listy takich telewizorów.Powiedział też,że N nie będzie oferować w zestawie kablia HDMI.I na koniec rodzynek cyt.:"Planowane jest natomiast stworzenia panelu dyskusyjnego,za pomocą którego użytkownicy pomagaliby w poprawieniu oprogramowania do n boxów." Jak sami widzicie, N ka spaprała,niedopracowała w pośpiechu oprogramowanie do dekoderów, ale najbardziej bulwerujące jest to,że Sojka przez dwa miesiące zupełnie ignoruje nasze posty,propozycje i uwagi z forum.On dopiero planuje!!!A my o tych niedoróbach piszemy od wielu tygodni!Żadnych przeprosin,żadnych konkretów tylko jakieś uniki.I brak jekiegokolwiek wytłumaczenia i odpowiedzi na nasze pytania i sugestie.O braku konkretnych wypowiedzi konsultantów N ki nie wspominając.Chyba są tak ubezwłasnowolnieni jak my przez menu n boxa.Panie prezesie Sojka.Nasz kredyt zaufania się kończy.Może swoimi wypowiedziami zadowoli Pan dziennikarzy np.TO&OWO i paru "zadowoleńców",co wystarczy im tylko HD Discowery do oglądania przez całą dobę.Dla nich może Pan zaproponować opcję pn."Tylko Discovery HD/24h" za 5 zł miesięcznie.Tylko że wtedy będzie mógł Pan liczyć nie na 50 tys. użytkowników ale co najwyżej setkę.Gdyby jeszcze wrzucili TV TRWAM na HB to wynik na pewno by się poprawił.Pozdrawiam wszytkich wymagających t.j normalnych oglądzczy. :!:

Edycja:bogdan425 - lekko poprawiłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakby kanał Mango24 dali by w HD(jak wogóle jest??).To by było fajne.Gapienie się z dużą rodzielczością na zakupy.A tak wogóle to Sójka się pospieszył, bo chciał poprostu kasy!!!Zatrudnił Rusków albo Ukraniców na czarno i dał im jak źle zrobić nboxa na dany typ telewizora.Hańba Hańba dla Sójki i dla samej N.Bo przez to może spaść kupowanie tych nboxów a później nawet wycofanie ich z sprzedaży.I powinni dać jakąś wtyczke czy jakieś kable możliwające poprawianie źle działającego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarantula, w ramach uzupelnienia wywiadu obejrzyj sobie video z konferencji prasowej dla mediow - masz tam odpowiedz dlaczego nie podaja listy, dlaczego nie wspoldzialaja nboxy i skad pomysl na panel dyskusyjny.

 

oglądałem to... i co tam jest... wszystko i nic...

bubel wciska i tyle... wszystko w tej platformie jest niedopracowane...

wszystko... nie mogli sie przygotowąć i wystartować w 2007 a nie wciskać tekie g*wno... :/:?

a najbardziej podoba mi sie olewcze podejście Sojki jak ktoś zapytał sie o Disney Channel... żenada... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom waszych wypowiedzi jest ponizej dna :/ Kiedys to forum naprawde bylo bardzo ciekawe, interesujace posty i celne odpowiedzi ,a teraz paru ******* wziala sobie "n" jako lek na cale zlo i zaczelo sie wielkie biadolenie... Na koniec wspomne tylko ze sam posiadalem cyfre ponad 7 lat ,teraz mam "n" i jestem BARDZO zadowolony

 

re tarantula: widze czlowieku ze rozpoczales swoja bitwe przeciwko Panu Sojce , w kazdym temacie biadolisz jak przekupka z targu i jezeli myslisz ze Sojka pod Twoim postem odpisze ci odpowiedz na forum to twoj poziom na temat dzialania takich korporocji ja np. ITI jest zenujacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarantula, w ramach uzupelnienia wywiadu obejrzyj sobie video z konferencji prasowej dla mediow - masz tam odpowiedz dlaczego nie podaja listy, dlaczego nie wspoldzialaja nboxy i skad pomysl na panel dyskusyjny.

 

A jest to gdzieś na necie??

Kliknij na mój link w podpisie i poszukaj na stronie głównej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom waszych wypowiedzi jest ponizej dna :/ Kiedys to forum naprawde bylo bardzo ciekawe, interesujace posty i celne odpowiedzi ,a teraz paru ******* wziala sobie "n" jako lek na cale zlo i zaczelo sie wielkie biadolenie... Na koniec wspomne tylko ze sam posiadalem cyfre ponad 7 lat ,teraz mam "n" i jestem BARDZO zadowolony

 

Dla Ciebie poziom byłby wysoki, gdyby wszyscy narzeklali na Cyfre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na Cyfrowy Polsat!!! Pawop nie dziw się, że sporo osób narzeka na C+. Mnie akurat się podoba, tylko trochę jest droga. Gdzieś słyszałem opinię, że C+ jest dla klasy średniej, a mnie stać jest np. tylko na CP. Dlatego nie zależy im na lepszych promocjach dla szerszej widowni. Dlatego też CP przegonił C+. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jest różnica między konstruktywną krytyką, a atakami - polecam trzymać się tego pierwszego - nie dajmy się ponosić emocjom 8) N-ka dopiero startuje - dajmy im jeszcze czasu. W moim odczuciu jedyny błąd jaki popełnili póki co to zbytni pośpiech - można to było na spokojnie ruszyć na święta, albo nawet już po nowym roku, będąc w pełnej gotowości - tak odnosi się wrażenie, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik i działa jak powinno. Ale powoli zgodnie z zapowiedziami pojawiają się kolejne kanały, VOD będzie - póki co idą zgodnie z planem, więc bez nerwacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom waszych wypowiedzi jest ponizej dna :/ Kiedys to forum naprawde bylo bardzo ciekawe, interesujace posty i celne odpowiedzi ,a teraz paru ******* wziala sobie "n" jako lek na cale zlo i zaczelo sie wielkie biadolenie... Na koniec wspomne tylko ze sam posiadalem cyfre ponad 7 lat ,teraz mam "n" i jestem BARDZO zadowolony

 

re tarantula: widze czlowieku ze rozpoczales swoja bitwe przeciwko Panu Sojce , w kazdym temacie biadolisz jak przekupka z targu i jezeli myslisz ze Sojka pod Twoim postem odpisze ci odpowiedz na forum to twoj poziom na temat dzialania takich korporocji ja np. ITI jest zenujacy

Po pierwsze jeżeli uważasz,że krytyka prezesa Sojki jest zakazana to jesteś bardzo bliski linii partyjnej głoszącej,że jedyną słuszną linią jest linia partii.

Po drugie.To nie mnie powinien (tak uważam) odpowiedzieć prezes a setkom niezadowolnych użytkownikom na różnych forach.

Po trzecie.Krytyka pomaga!A skoro Ty tego nie rozumiesz to pewnie reprezentujesz interesy wspomnianej korporacji.Widocznie zostałeś najęty aby czyścić forum z krytycznych uwag.Ale tego nam wymagającym a nie biadolącym użytkownikom nie zabronisz.Twój poziom

zadowolenia niech ocenią wypowiedzi innych.A jeśli chodzi o dno,to czas Ci przypomniec,że po to jest forum,żeby i ponarzekac i pochwalić.Czyż nie byłoby przyjemnie gdyby tu na forum były same pochwały.

I tak na koniec.Korporacja ITI - proszę jeżeli możesz,opisz co wg. Ciebie leży u podstaw działania korporacji?Bo ja np. wprowadzając w firmie procedury jakościowe(wg norm ISO)na miejscu pierwszym i w konkluzji umieściłem być może dla Ciebie pusty frazes: "Celem nadrzędnym dla nas dostawców i producentów jest satysfakcja klienta!"I to na tyle.

Proponuję podzielić forum na: "TU PISZĄ ZADOWOLENI" a tu: "WYMAGAJĄCY".

 

tarantula, w ramach uzupelnienia wywiadu obejrzyj sobie video z konferencji prasowej dla mediow - masz tam odpowiedz dlaczego nie podaja listy, dlaczego nie wspoldzialaja nboxy i skad pomysl na panel dyskusyjny.

 

To co było dostępne na ONET ogłądałem w całości (był link w SAT. K.).Ale nie zauważyłem nic,co by wyjaśniło nasze problemy.

 

Edycja Mr. Orbita: Skleiłem dwa posty w jeden. Co do krytyki - przeczytaj pierwsze zdanie z mojego postu wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...