Skocz do zawartości

Polsat Box na Facebooku


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś tygodnia Cyfrowy Polsat jest na Facebooku z swoim oficjalnym kontem i jak według mnie to jest dobry pomysł bo są konkursy i można dowiedzieć się więcej niż drogą e-mailową stąd mi się od razu spodobał ten pomysł. A wy co o tym sądzicie ?

 

Parę linków w ramach uzupełnienia:

Artykuł na ten temat: www.satkurier.pl/news/69415/cyfrowy-pol ... ooku.html-

Konto Cyfrowego Polsatu na Facebooku: www.facebook.com/cyfrowypolsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthías, Ekspert CP na Facebooku odpowiada na pytania abonentów dotyczące chciażby oferty programowej tak samo jak drogą e-mailową. Czyli wkleja z szablonu gotową odpowiedź.

 

@Poland, a co mają napisać, że w najbliższym czasie nie wzbogacą oferty o żadne nowe kanały :?: . Wiadomo, że klientowi zawsze mówi się to, co chciałby usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna rzecz a kto teraz nie ma facebooka

Przynajmniej parę tytułów prasowych a także stacji telewizyjnych i radiowych na czele z Polsatem.

@Matthías, Ekspert CP na Facebooku odpowiada na pytania abonentów dotyczące chciażby oferty programowej tak samo jak drogą e-mailową. Czyli wkleja z szablonu gotową odpowiedź.

 

@Poland, a co mają napisać, że w najbliższym czasie nie wzbogacą oferty o żadne nowe kanały :?: . Wiadomo, że klientowi zawsze mówi się to, co chciałby usłyszeć.

Nie do końca @Bloo411 - wiele komentarzy pisanych jest nie z szablonu tylko z głowy - chociażby odpowiedzi na posty lubiących ich użytkowników. Poza tym powiem że przesłałem do nich pismo z swoimi propozycjami więc nie zdziwcie się jak niedługo coś dodadzą w stacjach albo usługach na dekoderach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam za post pod postem ale ostatnio Cyfrowy Polsat na swoim facebooku nową funkcje czyli tzw. "Kącik Kreatywny" który polega że abonenci wymyślają swoje pomysły związane z platformą a inni abonenci oceniają czy są na tak czy nie oraz oczywiście komentują tamtejsze pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym powiem że przesłałem do nich pismo z swoimi propozycjami więc nie zdziwcie się jak niedługo coś dodadzą w stacjach albo usługach na dekoderach :)

 

Oj tak, na pewno posłuchają jakiegoś pionka i wykonają cokolwiek z listy, otrzymując codziennie po kilkanaście tysięcy "propozycji" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mnie tymczasem profil Cyfrowego Polsatu zaczyna nieco irytować - niedość że o nowościach opowiada po fakcie to jeszcze lekceważąco (i chyba częściowo z automatu) traktuje abonentów na przykład z Sagemcomami którym to odpowiada że z Ipli mogą korzystać na innych urządzeniach. Plusem profilu są jednak konkursy - sam chyba dwa razy wygrałem gadżety Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 lat później...

Tylko że ten dział to raczej coś pokroju "widmo" bo nigdy nie widziałem aby coś rozwiązał. Zresztą teraz blokują osoby które pytają się ich o nowe kanały - wiem bo sam też się zdziwiłem gdy mnie zablokowali :/

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Poland napisał:

Tylko że ten dział to raczej coś pokroju "widmo" bo nigdy nie widziałem aby coś rozwiązał. Zresztą teraz blokują osoby które pytają się ich o nowe kanały - wiem bo sam też się zdziwiłem gdy mnie zablokowali :/

Akurat to, że ciebie zablokowali wcale mnie nie dziwi. Ty wszędzie gdzie się da spamujesz i zawracasz gitarę.

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...