Skocz do zawartości

Cyfra z PS3


radekmichalak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie teraz dostałem konsole zamawiałem 4 pazdziernika jestem z małopolski. Niby kurier miał awarie jak pisałem we wczesniejszym poscie ale sie wyrobił :D

 

PS: rejestrujecie sie na polskiego ps network ? czy na inny kraj?? Bo jak pamietam za czasów xboxsa 360 jak miałem to lepiej bylo sie rejstrowac na uk.

 

A i pamietajcie nie podawajcie numerów kart bo jak widac włamy na psn sa cały czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co dostali konsole,jest ktoś co podpisał po 10 i dostal?

 

A Ty jeszcze nie dostałeś?

 

a kiedy podpisywałeś?

nie,10 tego ,naszczęście posidam już jedną konsole więc czekanie nie jest takie okrutne.jak myslicie 800zl za ta konsole bez mova to dobra cena bo chyba sprzedam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są po prostu jaja. Godzina 8 rano dzwoni kurier hehe , mam dla pana przesyłkę no i ok pytam o której będzie między 10 a 12 dobra czekam nie wspomnę że urwałem się z pracy .... godz 13 dzwonię do kuriera nie odbiera godz 14 odbiera pytam co sie dzieje ? Kurier mówi ze przekazał przesyłke komuś innemu i że do godziny dotrze ani kuriera ani przesyłki do teraz dhl....................dhl...............co to w ogóle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są po prostu jaja. Godzina 8 rano dzwoni kurier hehe , mam dla pana przesyłkę no i ok pytam o której będzie między 10 a 12 dobra czekam nie wspomnę że urwałem się z pracy .... godz 13 dzwonię do kuriera nie odbiera godz 14 odbiera pytam co sie dzieje ? Kurier mówi ze przekazał przesyłke komuś innemu i że do godziny dotrze ani kuriera ani przesyłki do teraz dhl....................dhl...............co to w ogóle jest.

 

a skad jestes i kiedy podpisywales umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są po prostu jaja. Godzina 8 rano dzwoni kurier hehe , mam dla pana przesyłkę no i ok pytam o której będzie między 10 a 12 dobra czekam nie wspomnę że urwałem się z pracy .... godz 13 dzwonię do kuriera nie odbiera godz 14 odbiera pytam co sie dzieje ? Kurier mówi ze przekazał przesyłke komuś innemu i że do godziny dotrze ani kuriera ani przesyłki do teraz dhl....................dhl...............co to w ogóle jest.

jak bym czytał post dziecka. Specjalnie urwałem sie z pracy, miał byc nie przyjechał brakuje jeszcze tylko emotka z płaczem :)

Są różne przypadki, mam znajomego akurat w DHL często przyjeżdża domnie do firmy bo z DHL współpracujemy i czasami sie zdarza że popsuje sie samochód i przekazuje wtedy paczki komu innemu ale obsuwa może być na tyle duża że sie nie wyrobi do godz. 17 i przesyłka dojdzie nastepnego dnia. DHL ma na to 5dni roboczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakim terminie zostanie dostarczona faktura za zakupioną konsolę?

Faktura zakupu dostarczona jest wraz z konsola.

Nie jest dostarczana wraz z konsolą. Z konsolą otrzymałem jedynie umowę sprzedaży, w której widnieje postanowienie, ze faktura zostanie przesłana w przewidzianym przez przepisy czasie. Chciałem się dowiedzieć, ile ten okres czasu wynosi.

 

Noszę się z zamiarem sprzedaży tej konsoli i zastanawiam się, jak nabywca mógłby dochodzić ewentualnych roszczeń z tytułu gwarancji. Na infolinii poinformowano mnie, że umowa sprzedaży jest dokumentem uprawniającym do dochodzenia powyższych roszczeń, ale już przy zbyciu konsoli gwarancja może nie być uznawana, a tym samym nabywca byłby jej pozbawiony. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie 800zl za ta konsole bez mova to dobra cena bo chyba sprzedam :P

 

Moim zdanie bez sensu 988zł tyle cię kosztowała konsola w tańszej wersi pakietu za 137zł. Teraz sprzedaj PS za 800zł i Move osobno na ok 200zł masz tylko 12zł zysku czy to ma sens?? Ale dla odmiany za samo PS3 bez gry nie weźmiesz więcej jak 999zł a z Move razem chodza po ok. 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...