Skocz do zawartości

Cyfra z PS3


radekmichalak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne jest, że nie są w dzierżawie. Regulamin zawiera również dodatkowe koszty zerwania umowy, wyższe do 13 miesięcy od podpisania i niższe po 13 miesiącach. Zerwanie umowy z winy operatora bez kosztów. Czyli wychodzi na to, że jeśli zabiorą jakieś kanały to abonent będzie mógł zerwać umowę nie oddając konsoli. Czyli inaczej niż z TV. Wtedy zrywając umowę ze względu na likwidację TVNu Wa-wa, niektórzy musieliby oddać TV.

 

Co do opłacalności korzystania z tej promocji to już każdy indywidualnie decyzję podejmuje.

 

Do mnie to nie trafia - konsolę mam i gdybym nie był abonentem Cyfry to w obecnej promocji skorzystałbym z pakietu za 99zł Canal+HBO Superpremium

 

Wiele osób odpowiada, że konsolę już ma i wybierają inne pakiety. Ale też każdy mówi w samych superlatywach o obecnej reklamie. Szyc i lemur wywołują same pozytywne reakcje.

 

Osobiście uważam, że to jedna z najciekawszych reklam w ostatnich latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest, że nie są w dzierżawie. Regulamin zawiera również dodatkowe koszty zerwania umowy, wyższe do 13 miesięcy od podpisania i niższe po 13 miesiącach. Zerwanie umowy z winy operatora bez kosztów. Czyli wychodzi na to, że jeśli zabiorą jakieś kanały to abonent będzie mógł zerwać umowę nie oddając konsoli. Czyli inaczej niż z TV. Wtedy zrywając umowę ze względu na likwidację TVNu Wa-wa, niektórzy musieliby oddać TV.

 

Co do opłacalności korzystania z tej promocji to już każdy indywidualnie decyzję podejmuje.

 

Do mnie to nie trafia - konsolę mam i gdybym nie był abonentem Cyfry to w obecnej promocji skorzystałbym z pakietu za 99zł Canal+HBO Superpremium

 

Wiele osób odpowiada, że konsolę już ma i wybierają inne pakiety. Ale też każdy mówi w samych superlatywach o obecnej reklamie. Szyc i lemur wywołują same pozytywne reakcje.

 

Osobiście uważam, że to jedna z najciekawszych reklam w ostatnich latach

 

DAN-SAT mam pytanie w którym regulaminie masz napisane o tym że w przypadku zabrania jakiegoś kanału operator CYFRA+ nie będzie rościła sobie roszczeń z tytułu rozwiązania umowy z winy operatora a tym samym nie będą rościć sobie pretensji do opłaty za konsolę PS3. Czy jako przedstawiciel Cyfry+ posiadasz jakiś dodatkowy regulamin tej promocji? Pytam z ciekawości bo ja podpisywałem umowę z konsolą PS3 13 października i dystrybutor nie wydał mi żadnego regulaminu dot. podpisania umowy z Cyfrą+ w promocji z PS3 a wiem co podpisywałem bo czytałem wszystkie dokumenty które podpisywałem. dzięki za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem jedynie info które sam otrzymałem. Większość klientów myśli że będzie to samo co z TV .. wtedy Cyfra + powierzyła całą wysyłkę firmie OPEC a jak jej to poszło wszyscy doskonale wiemy.. jednym słowem przerosło to ich logistyczne możliwości. Z PS3 temat jest zupełnie inny za całą wysyłkę odpowiada firma DHL. Fakt jest jeden dziś dopiero zostały wysłane pierwsze PS3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczytałem się w waszą rozmowę i doszedłem do wniosku że popełniłem ogromy błąd. Umowę zawarłem 12 , wczoraj dostałem telefon od kuriera niestety nie byłem w stanie odebrać przesyłki ponieważ jestem na delegacji a mieszkam sam. Dostałem informacje od kuriera że odezwie się znów gdy będzie w okolicy mojej miejscowości a kiedy to nastąpi to nie mam sam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...