Skocz do zawartości

Cyfra z PS3


radekmichalak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

numer listu powinieneś dostać sms'em od DHL'u. ja taki dostałem z rana. wszedłem a tam pięknie napisane, że paczkę ma kurier i wiezie ją do mnie :)

 

EDIT: Umowa z 14.10. konsola dotarła 30 min. temu (tj. 15.30) pod moje wrota :D wszystko hula! :D

 

woj. lubuskie!

 

z tego co pytałem się kuriera, to w mojej okolicy, dzisiaj rozwiózł 10 sztuk. Więc ludzie biorą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro już dostają konsole z 15(piątek) a ja podpisałem 17(poniedziałek) to liczę , że jutro będzie kurier u mnie.... mam numer listu przewozowego ale wciąć nie ma go w systemie DHL;p

Przesyłka wczoraj została nadana, właśnie sprawdziłam na stronie DHL, że kurier już ją ma, co prawda jeszcze nie dzwonił, ale dzisiaj będzie :).

Umowa z 14.10 - Poznań

 

Faktycznie, nie ma aż tak wielkiego zainteresowania tą promocją, przynajmniej jeśli chodzi o Poznań.

Mam pytanie ile dni różnicy były od "W sortowni DHL" a miejsce nadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja przedłużyłem 19 października 2011 r. umowę z Cyfrą na pełny pakiet Cyfry+ na 26 miesięcy w promocji z konsolą. Abonament 150,90 zł. Poprzednio miałem umowę z TV i płaciłem tyle samo. Cyfra+ nie chciała mi dać PVR-a gratis, musiałbym płacić jeszcze 20,00 zł więcej. Oddałem więc swojego poczciwego Philipsa HD i wynająłem SAGEMCOM DSI 87 HD, który za kilkanaście dni będzie nagrywał na dysk. Konsolę odebrałem wczoraj po południu od kuriera DHL. Jestem zadowolony :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...