Skocz do zawartości

Cyfra z PS3


radekmichalak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

i jak tam , dostał już ktoś konsole ??

ja umowę podpisałem 10 i liczę że do piątku przyszłego tygodnia dojdzie , trochę mnie wystraszyliście tematem z telewizorami...

ja uważam że wtedy było spowodowane to raz świętami a dwa dużą ilością zainteresowanych.

Uważam też że ta promocja to typowy szał dla ludzi których nie stać na ps 3 , ja już jedną mam , podpisałem umowę bo było warto , niby przepłacam trochę w abonamencie ale mam

super pakiet a i prezent będzie pod choinkę za który nie muszę płacić talarami ;)

fajnie jak by ktoś mnie pocieszył że doszła , boje się terminu "2 styczeń" ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to właśnie mi się też nie podoba ...

w neostradzie jak brałem notebooka , miałem powiedziane do trzech tygodni i wszędzie się tego trzymali i na infolinii i w punktach , doszedł po dwóch tygodniach.

tutaj widzę że różnie podają , mi pani w centrum sprzedaży ( główny punkt w Łodzi chyba ) podkreśliła że do 10 dni max

 

 

na allegro myślisz że się pokażą ?? ja raczej wątpię , myślę że ludzie dla siebie pobiorą idealnie na gwiazdkę wprowadzili tą promocję.

prawda jest taka że i tak jest mało reklam więc myślę że to dopiero pierwsza część promocji , ja o tej promocji dowiedziałem się przypadkiem i nadal reklamy nie widziałem.

podejrzewam też że dla ludzi którzy się zdecydują za jakiś miesiąc u nich może potrwać to długo , bo miesiąc wysyłek , heh żniwa poczty ;P święta :brawo:

 

zobaczymy nie ma co gdybać , ja jestem dobrej myśli.

 

 

 

właśnie to znalazłem , ciekawe : "Czy chciałbyś zagrać na PlayStation 3. Nie czekaj- promocja ważna do 15-10-2011"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na allegro myślisz że się pokażą ?? ja raczej wątpię

To chyba oczywiste, podobnie jak było z telewizorami w poprzedniej promocji. Niektórzy w ten sposób obniżają sobie ostateczny koszt abonamentu jaki zapłacą. Chociaż tu nie będzie takiej przebitki jak w przypadku telewizorów, to mimo wszystko zestaw jaki otrzymuje się w promocji jest tańszy niż te dostępne na Allegro, więc na pewno część z nich tam się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem meila od Cyfry, z informacją, że konsola będzie w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Miła pani przez telefon powiedziała, że będzie to 10 dni:) Zresztą, co za różnica, będzie to będzie.. tylko kwestia zasad, bardziej profesjonalnie by było gdyby ustalili wersje, którą podają abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie. Szwagier dostał list z nowym regulaminem, nie akceptuje go i wysłał wypowiedzenie i umowe ma do końca miesiąca bynajmniej tak ma byc mi powiedział. Chce wziąc pakiet za 99zł z Pacem 500GB i Multiroom. I tu jest pytanie czy biorąc ten pakiet za 137zł dostaje się jakies upusty na dekoder np: niższa dzierżawa czy tańszy dekoder do MR?? czy ten MR mozna wziąć na 2 dodatkowe dekodery??

Chce go namówić na PS3, hajs mu oddam a PS3 zatrzymam. Chcę sie pozbyć już starego X360 Elite i własnie PS3 było by miłą odmianą tym bardziej ze gry lepiej wyglądają na dużym ekranie.

A i jeszcze jedno do kiedy ta prmocja jest bo jak by szwagier brał to w listopadzie dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dobrze ze znów pojawił sie temat kiedys z tv teraz z ps3 :D

2 lata temu mialem tv czekalem z 1 mc ale chodzi do dzis, teraz skonczyla sie umowa i wziołem znów od cyfry ale z konsola. Podpisałem umowe 3 paz. i myslalem ze dojdzie do piatku czyli niby dzis. Dzwoniłem do cyfry z 4 razy to z tego co widze wam tez tak mowia:

 

W sklepie powinna dojsc do 7dni inny sklep do 14dni, a jak dzwonilem pierwszym razem do cyfry to do 14 dni (roboczych) a jak juz zadzwonilem w srode mowili ze do 14 dni ale maja prawo w regulaminie tylko ciekawe jakim wysłac do 3 mc i dopiero po 3 mc mozna składac skargi ze nadali przesyłki.

 

Zdziwiłem sie jak to usłyszałem... a nalegałem bo lece zagranice i myslalem ze konsole odbiore do tego dowiedzialem sie ze trzeba osobiscie odebrac ale naszczescie dowiedzialem sie ze moge upowaznic do odbioru rodzine wiec upowazniełem ;p

 

Teraz tylko czekac na konsole :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisalem 4 umowe . jesli ktokolwiek otrzyma koncole niech napisze :) co raczej predko nie bedzie z tego co widze ... po takim niewypale jaki mieli z TV mogli wyciagnac jakies wnioski i czegos sie nauczyc zeby w kolejnej promocji tego nie bylo . jak taka duza firma moze tak nieprofesjonalnie postepowac .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podpisałem nową umowę z Cyfrą z PS3. faktycznie w regulaminie, który podpisałem jest mowa o tym że konsola może przyjść max 3 miesiące po podpisaniu umowy ale znajoma u której podpisywałem tą umowę powiedziała mi że akurat ta promocja u niej nie cieszy się zbytnią popularnością i powiedziała mi że konsola powinna być u mnie max za 2 tygodnie. Zaznaczę że znajoma prowadzi Centrum Cyfry + w jednym z hipermarketów więc wierzę że wie co mówi. Powiedziała mi że kurier będzie się ze mną kontaktował dzień przed obiorem i w dniu odbioru (na wypadek tego żeby czasem na darmo nie jeździł z przesyłką do mnie). Także teraz trzeba się teraz uzbroić w cierpliwość i spokojnie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...