Skocz do zawartości

Uwaga!Idzie nowy kanał filmowy HD!


tarantula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby to NonstopKino był tym dodatkowym rodzynkiem filmowym platformy N (oczywiście nie licząc MGM)? :lol:

Miałem okazję trochę pooglądać ten program na Amosie i jednak kanał nie przypadł mi do gustu, trochę lepszy był jednak FilmBox. Ciekawe jaka będzie polska wersja NonstoKino!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje przeczytac uwaznie

napisalem ze witam serdecznie KAZDY kanal dodatkowy ( oczywiscie nie mowie o kolejnych FTA :) )

a wszczególnosci kanal HD - a w szczególnosci dlatego, ze chodz mam zwykly CRT 32 cale to kanaly HD 16:9 wygladaja na nich o niebo lepiej od SD w 4:3

a co do dostepnosci odbiornikow HD to najtansze 32 cale HD prepared mozna juz kupic za 2,5 kPLN to duzo mniej niz dalem za swoj stary telewizor wiec chyba nie jest to tak strasznie niedostepne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje przeczytac uwaznie

napisalem ze witam serdecznie KAZDY kanal dodatkowy ( oczywiscie nie mowie o kolejnych FTA :) )

a wszczególnosci kanal HD - a w szczególnosci dlatego, ze chodz mam zwykly CRT 32 cale to kanaly HD 16:9 wygladaja na nich o niebo lepiej od SD w 4:3

a co do dostepnosci odbiornikow HD to najtansze 32 cale HD prepared mozna juz kupic za 2,5 kPLN to duzo mniej niz dalem za swoj stary telewizor wiec chyba nie jest to tak strasznie niedostepne:)

 

Popieram Cię w zupełności.Ja mam sprzęt z górnej półki (LCD+ ampli) a jednak każdą pojawiającą się ofertę czy jej zapowiedź czytam poważnie.Nawet choćby po to,żeby pan prezes Sojka był w temacie.Bo jak dotąd to widać żyje we własnym "świecie". Ani razu (wstyd!!!) nie odpowiedział publicznie czy na forum na żaden nasz problem!

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...