Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie promocji 3x0. Planuje wziasc Pakiet Kompakt + dodatkowe kanaly + multiroom i dekoder Pace HD Pvr. Obliczylem ze bede polacil 104zl za wszystko. W promocji wyszczegolnione jest ze sa 3 miesiace gratis tylko jak to jest? Gratis jest tlko podstawowy abonament? A za dzierzawe dekodera i kanaly hd oraz multiroom bede przez te 3misiace placil normalnie? Czekam na szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie promocji 3x0. Planuje wziasc Pakiet Kompakt + dodatkowe kanaly + multiroom i dekoder Pace HD Pvr. Obliczylem ze bede polacil 104zl za wszystko. W promocji wyszczegolnione jest ze sa 3 miesiace gratis tylko jak to jest? Gratis jest tlko podstawowy abonament? A za dzierzawe dekodera i kanaly hd oraz multiroom bede przez te 3misiace placil normalnie? Czekam na szybka odpowiedz

Przez trzy miesiące gratis jest pakiet i kanały HD, za PACE PVR HD i MR trzeba płacić od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was serdecznie :)

Po pierwsze wszystkiego dobrego;)

Dziś weszło w życie moje przedłużenie umowy canal+optimum 57 złotych dekoder 15 złotych i 5 złotych multiroom zadzwoniłem zgodnie z tym co powiedział mi poprzedni konsultant w celu włączenia opcji HD optimum promo oraz hbo na 9 miesiecy za 19.90 i 5 złotych rabatu na dekoder. Z pierwszą opcją optimum promo hd nie miałem żadnego problemu natomiast z hbo już nie było tak kolorowo;/ Bardzo uprzejma pani próbowała to zrobić, ale mówi że nie może mi dać kolejnego 5 złotowego rabatu, ponieważ rabaty się nie nakładają na siebie.. ( teraz już mam 5 złotych rabatu) czy myślicie, że to prawda i tak nie może faktycznie być? czy da się to obejść? i powinno to przejść..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Pd 15 grudnia mam pakiet kompakt w promocji 3x0. Następnego dnia uaktywniłem opcję HBO. Obecnie patrzę w ica na swój rachunek i mam do zapłaty 43 zł. HBO cennikowo jest 27 zł, czyżby jednak niepełny miesiąc opcji był płatny te pozostałe 16 zł? Podobno jest jest tak że niepełny miesiąc jest darmowy. To jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się że błędnie naliczają, trzeba ich pilnować, ale potem przepraszają i korygują. Sam tak miałem ze 2 razy w swojej karierze. Może poproś jeszcze o jakiś bonus na zgodę :)

Nie wysyłałem żadnej reklamacji tylko zapytanie o naliczoną kwotę formularzem kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis napisalem maila by podlaczyc kanaly hd

oto odpowiedz:

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż Okres Minimalny Pana Umowy kończy

się 31.01. 2013 roku. Możliwość dołączenia opcji HD Optimum będzie po przedłużeniu

kontraktu na kolejny okres.

 

W ramach aktualnych warunków Umowy może Pan dokonać zmiany oferty na pakiet Optimum

HD, w którego zawartość kanałów HD odpowiada ww. opcji. Opłata za ten pakiet wynosi

91 zł."

podpisywalem umowe w czasach jak jeszcze byly pakiety hd

jak moge to obejsc by placic 11 zl zamiast podwyzszenia o 22 zl jak proponuja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...