Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych....

Zadzwonilem dzisiaj do CTA i skorzystalem z promocji:

-HBO HD za 19,90 - 5zl rabat na Pace Pvr przez 9miesiecy + 2miesiace HBO GO bezpl.

-HD Optimum-deklaracja 6mies., 3miesiace bezpl. i 3mies.za 8zl.

Polecam:-)

Możesz podać pełną swoją ofertę jaką obecnie posiadasz, chciałem taką jak ty, ale konsultant mówil że na Pace żadnych zniżek za HBO nie ma. Hd Optimum można na 6 m-cy? , to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pelna oferta to:

C+ optimum 57zl

-multirrom 5zl

-pace pvr 10zl.

Do tego dolaczylem wlasnie HBO 19,90 - 5zl na wynajem pvr (czyli za 14,90 + 2mies.HBO GO bezpl.-po okresie promocyjnym samo sie wylaczy!)i HD optimum promo 3mies.bezpl.,pozniej 3mies.po 8zl.

Zadzwon do nich i powiedz,ze dzwonili do Ciebie z taka promocja:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz przy przedłużeniu dają pvr za 10zł/mc ?. Ja właśnie przedłużałem w sierpniu to tez mam C+Optimum za 57zł nie mam multi bo wtedy był po 15zł ;/.. i pace pvr tak samo. A teraz jest za 10zł ?. Ja dodałem HBO HD za 19,90 z tym że + Cinemax na 2mc gratis a nie HBO GO. Myślę sobie właśnie że masz więcej opcji a Ci się bardziej opłaci . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych....

Zadzwonilem dzisiaj do CTA i skorzystalem z promocji:

-HBO HD za 19,90 - 5zl rabat na Pace Pvr przez 9miesiecy + 2miesiace HBO GO bezpl.

-HD Optimum-deklaracja 6mies., 3miesiace bezpl. i 3mies.za 8zl.

Polecam:-)

potwierdzam - da rade bez walki :)

 

Przecież doświadczony konsultant to potwierdził :).

No właśnie keers, a jak jest ze zwykłym HD Optimum ? Promocja obowiązuje tylko pakiet HD Optimum Promo czy zwykły też ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to pakiet HD Optimum promo widnieje w ofertach specjalnych ICA... jeśli jest ktoś zainteresowany to zamawia opcje i dostaje 3 miesiące gratis a poźniej 6 miesięcy zobowiązania po 8zł/miesiąc. Po tych 9 miesiącach okresu promocyjnego i obowiązkowego w sumie można z opcji zrezygnować albo płacić dalej bez zobowiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...