Skocz do zawartości

Ściaganie kanałów naziemnych


damian239
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE, NIESTYTY NIE MOŻESZ

 

ALE PROPONUJE CI ZAKUP DEKODERA POLSATU CYFROWEGO, JEDNORAZOWY WYDATEK TO MOŻE 160 ZŁ A POTEM ZA 9,90 MIESIECZNIE BĘDZIESZ MIAŁ DOSTĘP DO 17 POLSKICH PROGRAMÓW.

 

Edycja Burli: Nie pisz dużymi literami. Tu nikt na nikogo nie krzyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach nawet i na dobrej antenie nic nie zwojujesz. Kiedyś tym się bawiłem i z obrotnicą :P na naziemnej antenie, ze wzmacniaczami, zdarzało mi się, ale były to przekazy trwające niestety tylko kilka godzin (odbicia od jonosfery) odbierać w okolicach Warszawy, telewizję z Ukrainy, Białorusi a nawet i Szwecji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach nawet i na dobrej antenie nic nie zwojujesz. Kiedyś tym się bawiłem i z obrotnicą :P na naziemnej antenie, ze wzmacniaczami, zdarzało mi się, ale były to przekazy trwające niestety tylko kilka godzin (odbicia od jonosfery) odbierać w okolicach Warszawy, telewizję z Ukrainy, Białorusi a nawet i Szwecji.

Pozdrawiam.

Ktoś również kombinował podobnie i napisał na swojej stronie internetowej, jakie kanały udało mu się złapać naziemnie w Polsce. Podobno złapał nawet Channel Four i BBC Two ( :!::!::!: ). Niestety, nie pamiętam adresu tej strony, musiałbym poszukać w Google'u. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak mieszkam w lidzbarku welskim to odbieram 4 kanały.są to tvp1 tvp2 tvp3 bydgoszcz i polsat.bydgoszcz odbiera słabo ale da sie oglądać.moge coś zrobić zeby odbierało mi więcej kanałów.moge nawet kupić jakąś super antene zeby mi działało wiecej kanałów.

Się ciesz że cokolwiek odbierasz. U mnie w górach jest taka miejscowość co nie łapie żadnej stacji TV, a ze stacji rodiowych jest Zetka (oczywiście w mono). Ja mam szczęście ponieważ mieszkam wysoko, więc mam dostęp do kilkunastu programów naziemnie, a o stacjach radiowych to już nie będę wspominał (polskie, czeskie i słowackie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W normalnych warunkach nawet i na dobrej antenie nic nie zwojujesz. Kiedyś tym się bawiłem i z obrotnicą :P na naziemnej antenie, ze wzmacniaczami, zdarzało mi się, ale były to przekazy trwające niestety tylko kilka godzin (odbicia od jonosfery) odbierać w okolicach Warszawy, telewizję z Ukrainy, Białorusi a nawet i Szwecji.

Pozdrawiam.

Ktoś również kombinował podobnie i napisał na swojej stronie internetowej, jakie kanały udało mu się złapać naziemnie w Polsce. Podobno złapał nawet Channel Four i BBC Two ( :!::!::!: ). Niestety, nie pamiętam adresu tej strony, musiałbym poszukać w Google'u. :(

Miałem taki przypadek u siebie. Przez jeden wieczór udało mi się złapać anglojęzyczną stację, nie pamiętam nazwy. Bardzo się tym zdziwiłem .Uważałem to za niemożliwe.Nigdy więcej nie udało mi się złapać tak oddalonego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś udało mi się złapać na zwykłej antenie pokojowej ze wzmacniaczem litewską TV3. Odbiór był nawet dobry a mieszkam w Białymstoku. Teraz jakoś słabo jest z odbiorem innych kanałów naziemnych z zagranicy u mnie, ale na pocieszenie odbieram (choć śnieżą) ONT1, CTB RenTV, LadTV, BT1 - wszystkie nadają z Białorusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu wnieśliśmy na Pilsko (jedna w wyższych gór Beskidu żywieckiego) mały telewizor i antenę. Powiem że naoglądaliśmy się przeróżnych europejskich telewizji. Oczywiście naziemnych. Odbiór był różny ale stacji było od liku. Czytałem kiedyś że na Kasprowym Wierchu też lat temu kilkadziesiąt bawili się w odbiór odległych stacji TV. I mieli niezłe wyniki. Na temat odbioru dalekich stacji napisano kilkadziesiąt książek, także i u nas. Jeśli nie pomyliłem nazwiska to chyba pan Olszewski wydal kilka książek związanych z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uniwersalnej antenie "wielokierunkowej", w Katowicach zrobiłby się niezły śmietnik. Na tych samych kanałach nadają m.in.: 53 K-TV Nova/Polsat K-ów, 50 K - TV3 K-ów/CT 2, 35 K - STV 2/TV 4 K-ów, 32 K - TVN/STV, 52 K - Joj TV/TVP 1 Częstochowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach nawet i na dobrej antenie nic nie zwojujesz. Kiedyś tym się bawiłem i z obrotnicą :P na naziemnej antenie, ze wzmacniaczami, zdarzało mi się, ale były to przekazy trwające niestety tylko kilka godzin (odbicia od jonosfery) odbierać w okolicach Warszawy, telewizję z Ukrainy, Białorusi a nawet i Szwecji.

Pozdrawiam.

Ktoś również kombinował podobnie i napisał na swojej stronie internetowej, jakie kanały udało mu się złapać naziemnie w Polsce. Podobno złapał nawet Channel Four i BBC Two ( :!::!::!: ). Niestety, nie pamiętam adresu tej strony, musiałbym poszukać w Google'u. :(

Miałem taki przypadek u siebie. Przez jeden wieczór udało mi się złapać anglojęzyczną stację, nie pamiętam nazwy. Bardzo się tym zdziwiłem .Uważałem to za niemożliwe.Nigdy więcej nie udało mi się złapać tak oddalonego kanału.

 

 

może to był kanał BFBS TV niemczę można opierać nie wiem jak teraz kiedyś tam odbierałem ten kanał, jest to kanał dla armii brytyjskiej, nadają różne programy seriale, filmy, sport, informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kanały te wyszukuje okazjonalnie czyli raz-dwa razy do roku lub wcale.A wszystko przez odbicia w górnej warstwie atmosfery,tzw.inferencje w jonosferze.Próbuje wtedy pokręcić anteną(najlepsza jest kierunkowa),efekty bywają różne.Ale tutaj prawie wszystko zależy od przyrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mieszkam w Gorzkowicach ok 30km na poludnie od piotrkowa trybunalskiego (woj lodzkie) zamierzam kupic lcd toshiba ale wiem ze sygnal z anteny naziemnej nie zabardzo hasa ale coz. Teraz mam zwykla siatke najtansza skierowana na Łódź i nie chodzi za rewelacyjnie. Zalezy mi na tych podstawowych kanalach no moze tvn jakby lepiej lecial (teraz straszna kicha. Jaka antene kupic itd gdzie ja kierowac jakie sa szanse na cos fajnego jesli chodzi o sygnal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...