Skocz do zawartości

Filmy od 20th Century FOX w N


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szczerze mówiac bardziej się cieszę na te starsze filmy od FOXa. Bibliotekę mają bogatą, a wiele filmów będzie można zobaczyć po raz pierwszy w HD czy też z napisami (nie licząc wydań na blu ray i alternatywnych źródeł :D).

Ostatnio na TCM trafiłem na kilka ciekawych starszych filmów od WB. Szkoda że HBO nie stworzy czegoś na wzór Sky Movies Classics HD, bo z WB czy Sony też jest sporo ciekawych starszych tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś podać listę filmów które zostały wyprodukowane przez Foxa

20th Century Fox - klik

 

 

dzięki, pocieszające ze do końca 2012 zobaczymy jeszcze sporo fajnych filmów np, Maczeta,Predators,127h,X-men pierwsza klasa itd.

 

A co do straty Foxa, to czy będzie canal+ mógł pokazywać starsze filmy tej wytwórni? np te z kilku ostatnich lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam C+ głównie dla Premiership i La Liga ale filmy też oglądam. I ta informacja jest nie do przyjęcia. N się zbroi a C+ wykrwawia na Ekstraklasę. Trzeba będzie poważnie przemyśleć transfer do innej platformy pod koniec przyszłego roku z ewentualnym dokupieniem karty Al Jazeera Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torre - wyjście jest w miarę proste N-pakiet film89zł plus multi pakiet C+, czyli płacę prawie tyle samo co teraz za prestiż, a mam pełną ofertę filmową i nawet sportową :D .Dobrze, że ten news pokazał się teraz bo we wrześniu miałem przedłużac umowę na prestiż uffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, od września 2011 do grudnia 2012 jeszcze jedną umowę można zaliczyć.

Zamiast multipakietu lepiej wybrać C+Start, chyba za 37 zł dla przedłuzających. Przy okazji dostaniemy wszystkie kanały produkcji Canal+Cyfrowy które są na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny! i co z tego ze teraz pojawiło sie to info a nie za pół roku??? Zrozumcie ze filmy Foxa na canal+ bedą jeszcze do końca 2012 roku! dopiero od 2013 roku nfilm będzie puszczał filmy Foxa.

 

No wlasnie, jeżeli Canal+ będzie chciał odzyskać tę wytwórnię to nowe filmy od Foxa pojawiają się wtedy od 2016 roku - pamiętajcie, że to działa w dwie strony ;-) (Założenie: umowa na 3 lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za spam.org
W ramach obowiązującego kontraktu, w 2012 roku widzowie CANAL+ nadal będą oglądać premierowo produkcje 20th Century Fox. Już niebawem jako pierwsi zobaczą m.in. takie tytuły, jak: „Szalone serce, „Wall street: Pieniądz nie śpi, „Drużyna A, „Niepowstrzymany czy „Wygrać miłość. Oferta CANAL+ jest zabezpieczona na najbliższe lata umowami z wieloma dystrybutorami. CANAL+ dysponuje kontraktem z Universal Studios i na stałe współpracuje z licznymi dystrybutorami niezależnymi, takimi jak: SPI, Gutek Film, Kino Świat czy Eastern European Acquisition Pool. Dzięki tym kontraktom widzowie stacji zobaczą m.in. takie filmy jak „Maczeta, „Jak zostać królem, „Piła VII, „Śluby panieńskie czy „Pan i Pani Kiler.

 

W ramach nowej strategii programowej CANAL+ w nadchodzącym roku, we współpracy z czołowymi polskimi twórcami, wyprodukuje co najmniej dwa seriale, a także zwiększy zaangażowanie finansowe w koprodukcje polskich filmów fabularnych. CANAL+ ma prawo do premierowego pokazywania swoich produkcji przed innymi polskimi telewizjami. Dlatego widzowie CANAL+ jako pierwsi zobaczą jeszcze w tym roku m.in. nagrodzony „Złotymi Lwami na 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni film Jerzego Skolimowskiego „Essential Killing.

 

Stacja zamierza rozwijać także ofertę treści w wysokiej rozdzielczości i w 3D. Regularnie w paśmie CANAL+ 3D oferować będzie widzom w trójwymiarze różnorodne gatunkowo najnowsze produkcje filmowe oraz prestiżowe rozgrywki sportowe na wyłączność.

 

Źródło: Canal+ Cyfrowy - Katarzyna Pietrzak, Starszy specjalista ds. komunikacji CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

 

sprawa jest jasna, Canal+ traci filmy z 20CFox analogicznie jak było z Paramount. Premiery kinowe z tego roku będą się jeszcze pojawiać w C+, cała reszta w ence, od 2013 wszystko w nfilmach

 

 

Nie wiem. Może nie ogarniam tematu ale gdzie tu jest napisane, że Cyfra traci FOXa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torre - wyjście jest w miarę proste N-pakiet film89zł plus multi pakiet C+, czyli płacę prawie tyle samo co teraz za prestiż, a mam pełną ofertę filmową i nawet sportową :D .Dobrze, że ten news pokazał się teraz bo we wrześniu miałem przedłużac umowę na prestiż uffff.

Nie zapłacę więcej za tv niż 70 zł/mies. tym bardziej, że oglądam może z 10 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Może nie ogarniam tematu ale gdzie tu jest napisane, że Cyfra traci FOXa?

czytaj między wierszami...

 

Identyczną notkę (z tą różnicą, że dotyczyła ona Dreamworks) Canal+ wypuścił w roku 2008, gdy okazało się, że straci prawa do pokazywania filmów tej wytwórni. Wtedy również nie podano, że C+ traci wytwórnię, lecz utrzymywano, że w 2009 roku wciąż będzie można oglądać filmy Dreamworks'u na kanałach Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks1983

Nie jesteś nowy na tym forum, a sądząc z listy postów jesteś też aktywnym userem.

W tej sytuacji, myślę że nie jest ci obca osoba kolegi Pawop'a .

Jeśli mam rację, to zastanów się proszę czy gdyby były jescze jakieś wątpliwości to napisałby on coś takiego?:

Strata Foxa nie ma nic wspólnego z zakupem Ekstraklasy. (...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki poradnik czytania komunikatów biura prasowego Canal+Cyfrowy:

1. Jeżeli w komunikacie prasowym wysłanym do ogółu gawiedzi, użyto słów "azaliż będą oglądali" - to wiedz, że coś się dzieje!

2. Jeżeli w komunikacie prasowym akurat tak się złożyło, że "azaliż będą oglądali", ale tylko w roku następnym - to wiedz, że coś się dzieje!

3. Jeżeli w komunikacie prasowym chwalą się, że jeszcze z wieloma są skumani - to wiedz, że coś się dzieje!

4. Szczególnie, jak tego, o kogo się rozchodzi - nie ma wśród skumanych.

 

@Bartek

Nie jesteś nowy na tym forum, a sądząc z listy postów jesteś też aktywnym userem.

W tej sytuacji, myślę że nie jest ci obca osoba kolegi Pawop'a .

Jeśli mam rację, to zastanów się proszę czy gdyby były jescze jakieś wątpliwości to napisałby on coś takiego?:

Trochę nie wiem o co ci chodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może koledzy macie rację. Ja przy swoim zdaniu się nie upieram i nie mam aż takiego doświadczenia i nie znam historii Cyfry z czasów kiedy traciła inne wytwórnie. Przyjmuje Wasze informacje i liczę się z Nimi jednak gdzieś tam zostaje we mnie przekonane, że w dzisiejszych czasach historia nie lubi się już tak bardzo powtarzać. Tak czy owak w czerwcu będę znowu wybierać TV-Sat to możliwe, że skoczę do N-ki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal trzymam Hollywood za 68zł, gdzie są wszystkie pakiety + nFilm + HBO. Po podpisaniu kontraktu z FOXem wiem jedno - trzymać pakiet jak długo się da, bo lepiej i taniej nigdzie już nie będzie.

Też to mam i też będę się tego trzymał jak długo się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "wiecznego Fulla" za 99 zł (głownie ze względu na nSeriale). Do wymienionego kompletu mam dodatkowo filmy z Universala na Cinemax oraz SPI na Filmoboxie (powtarzane po 100 razy ale są). Tak więc za 99 zł, nigdzie raczej lepszej oferty filmowej w HD nie znajdę i jak n nic nie wykombinuje to również się będę FULL'a trzymał jak długo się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...