Skocz do zawartości

Kupić? Czy nie kupić?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że cały czas zastanawiam się nad kupieniem ,,N-ki" proszę abonentów nowej platformy o opinie na ten temat, ale z krótkim uzasadnieniem. Jeśli kupić to dlaczego, jeśli nie to też proszę o podanie powodów. Z góry dziekuję. :wink: Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmmm optymalna oferta, w pojeciu tym to chyba powinna sie kryc jakas porzadna ilosc kanalow, a nie 5 czy 10 kanalow (biorac 1-2 pakietow), a co z ta jakoscia to nie powiem zeby byla taka niezwykla ale niech bedzie ze jest bezkonkurencyjna :lol:

 

Osobiscie bym nie polecal Nki ze wzgledu na brak wielu dobrych kanalow, poza tym Nbox jest taki sobie i brak wszystkich kanalow FTA (mowa o Hot Birdzie) tez stawiaja minus przy tej platformie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jakość programów, które są dostępne na wszystkich polskich platformach.

Bardzo wysoka jakość kanałów HD.

Jeżeli chodzi o n-boxa, to oczywiście ma on ograniczone możliwości, ale dla tych, którzy wykorzystują go do tego do czego został stworzony (oglądania programów w wysokiej jakości) nie stanowi to większego problemu.

Oferta programowa - jest dokładnie taka sama jak podają to foldery reklamowe i informacje na stronie internetowej n-ki. Jeżeli ktoś potrafi czytać, to na pewno nie bedzie rozczarowany tym, co zastanie po aktywacji n-boxa.

Jeżeli zadomowi się n-box recorder (następna wielka zaleta) i wyjaśni oferta multiroom - będzie już zupełnie dobrze.

O innych zaletach pisali przedmówcy.

 

Ja otrzymałem dokładnie to czego oczekiwałem od nki, ponieważ wcześniej czytałem opinie i ofertę iti.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podłączy się n-boxa bezproblemowo do Samsunga 100HZ ? Rozumiem, że poprzez złącze SCART. Obraz będę mial lepszy niż np. z Echostara na tym samym telewizorze? Czy mam rację? :?: Romar7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze "n" nie brał - za wcześnie, jeszcze się nie rozkręciła (kiepska oferta programowa, ludzie piszą o problemach z n-box).

 

Skorzystałbym z promocji Cyfry+ i podpisał roczny abonament. A za rok - wydaje mi się, że "n" dogoni (albo nawet przegoni) cyfrę pod każdym względem i wtedy będzie można skorzystać z oferty "n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nka nie będzie miała oferty premium, więc nie będzie konkurencyjna w stosunku do Cyfry.

Tylko nie piszcie, że będzie VOD, bo każdy widział już co proponują. Poza tym Cyfra też będzie miała VOD.

 

Póki co Cyfra nie ma ani VOD ani kanałów HD ani tunerów HD w dystrybucji. Zobaczymy jak w praktyce będzie wyglądało wprowadzanie tych rzeczy na rynek. Wtedy będzie można porównać kto lepiej się wywiązuje ze swoich zapowiedzi - Cyfra czy "n"

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy tuż pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oglądania bym nie kupował bo w n nie ma co oglądać. Natomiast gdyby mnie bardziej interesowała strona "techniczna" (sprzęt, jakość, nowoczesność, świeżość marki itp.) to bym się zastanowił. Tyle że w drugim wypadku chyba najlepiej byłoby mieć jedną platformę (C+ lub CP) jako telewizyjną i do tego n za 20zł prawie że do zabawy :) 20zł to nie majątek a można mieć coś nowego, choćby po to żeby się przyglądać jak rozwija się oferta i jak ewoluuje oprogramowanie tunerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A by mieć prawie wszystko (bo wszystkiego mieć nie można) w Polsce

tzn 3+1, trzeba wydać bez skrajnych przypadków gdzieś 3,5stówy,czyli

powiedzmy tyle co zasiłek socjalny na brzdąca,jeśli tyle wydać by miała

3osobowa familia telemaniaków,z ogólnym budżetem m-c 1000 to żeby

przeżyć musiała by zrobić ściepe narodową. :wink:

Tak więc reasymując;N-aj lePiej smakuje, to Co się samemu wybierze,

czasami tylko się czuje,nie smak,nie dosyt,albo zgage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla Pawopa istnieje w swiecie tylko jedno premium

premium oferowane przez Cyfre + :)

 

i niewazne ze jakosc HBO przypomina czasami VHS, ze trybu 16:9 uswiadczysz od swieta a dzwiek przestrzenny cyfrowej jakosci to wedlug Cyfry jest Dolby Sorround :)

i to wszystko w ronie kosmicznej cenie jak oferta :)

Ale to jest premium :) bo tak napisal marketing manager z Vivendi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-aj lePiej smakuje, to Co się samemu wybierze,

czasami tylko się czuje,nie smak,nie dosyt,albo zgage :)

Ten cytat, niech zawszę przyświeca, jako dobry doradca, przy wyborze którejkolwiek platformy. Prosty w słowach i jednocześnie przebogaty w treści - tak mi się spodobał. :lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co mają wspólnego z tematem posty kieloo i melmana.

Chyba tyle co ma wąż z drutem kolczastym. Jak sie nie ma o czym pisać to się nie pisze.

Jak to nie wiesz co ma wspólnego wąż z drutem kolczastym :shock::?: -Jeż zgwałcił węża/yce i tak w wyniku tego niecnego postępku na świat przyszedł drut kolczasty :!::!::!::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...