Skocz do zawartości

Kupić? Czy nie kupić?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dla Pawopa istnieje w swiecie tylko jedno premium

premium oferowane przez Cyfre + :)

 

i niewazne ze jakosc HBO przypomina czasami VHS, ze trybu 16:9 uswiadczysz od swieta a dzwiek przestrzenny cyfrowej jakosci to wedlug Cyfry jest Dolby Sorround :)

i to wszystko w ronie kosmicznej cenie jak oferta :)

Ale to jest premium :) bo tak napisal marketing manager z Vivendi :)

 

Taka jest prawda, oferte premium oferuje tylko Cyfra i tu wcale niechodzi o to że ktoś z Vivendi tak powiedział. Gdybyś wiedział co to znaczy Premium to byś głupot nie pisał. To, że HBO na niektórych filmach jest słabej jakośći, to nie wina Cyfry, taki sygnał jest już na Amosie. Pisanie, że jest to jakość VHS, to już jest gruba przesada. Dla twojej informacji C+Film od grudnia będzie nadawał w formacie 16:9. Cyfra kosztuje ile kostuje i nie każdy musi ją mieć. Jak kogoś nie stać, to są inne platformy. Dla mnie cena wcale nie jest kosmiczna.

 

PS

Wiem że jesteś rozczarowany ofertą Nki (ofertą programową i VOD'em) i psioczenie na Cyfre troche poprawia Ci humor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa

od grudnia ?

to moze od grudnia bedzie to jakies premium

 

nazwa premium zobowiazuje do contentu i jakosci premium

 

Gdybym mial mozliwosc legalnie ogladac SKY Digital ogladalbym ja juz dawno nie patrzac na to ze kosztuje prawie 200 PLN

ale wydawanie 145 PLN na jakosc VHS to smieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wiedział co to znaczy Premium to byś głupot nie pisał.

PS

Wiem że jesteś rozczarowany ofertą Nki (ofertą programową i VOD'em) i psioczenie na Cyfre troche poprawia Ci humor :wink:

Pawop

to byś głupot nie pisał

Odpuść sobie i nie obrażaj innych.

Forum SAT Kurier powinno łączyć miłośników TV-SAT bez względu na to, jaką oglądają platformę.

Zachowaj jakąś formę kultury, ciesz się swoją Cyfrą, to o czym piszesz możesz przekazać również w formie, która nie urazi dyskutanta.

Na razie jeszcze pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wiem po co ciagle walkowac temat kanalow Preminum, tym bardziej ze poruszany on jest nie tylko w jednym watku. Paranoja. Cyfra+ ma premium, a inni maja to co ludzie tez chca ogladac i juz. Proste kazdy wybiera co dla niego lepsze. I dobrze, ze tak jest bo jakby kazdy mial Premium to nuda by byla i dorzyzna a tak kazdy wybiera to co dla niego najlepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Premium dotyczy contentu, a nie jakości. Oczywiście Premium powinno być w jak najlepszej jakości. Co do C+ nie mam zastrzerzeń, z HBO bywa różnie :)

 

Ludzie o co Wam tak naprawdę chodzi?- kto ma premium a kto niema? a cóż to takiego to premium? pare kanałów z nowszymi filmami( i coś tam jeszcze), które i tak za kila naście dni wyjdą na DVD :!: i o co te spory i przechwałki, osobiście jakiekolwiek premium mam w ........ nawet najnowszych filmów z płyt często nie chce mi się oglądać lubię to co mam a mam to co lubię :lol::lol::lol::lol: i chyba nie jestem w tym odosobniony :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy na jakości kanałów HDTV (choć C+ i CP też niebawem to obiecują) to może sobie N kupić. Jeśli chodzi o oferowane kanały to niestety jeszcze cieniutko. Zależy co kto lubi: Jakość - N, Oferta programowa - C+, stosunek oferta do ceny - CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na razie bym wstrzymał się z zakupem N. Myślę że platforma dopiero się rozwija, jest jeszcze wiele problemów nierozwiązanych ze strony nadawcy i trzeba poczekać na rozwój sytuacji. Ale na sam początek nie mają wcale aż tak złej oferty, teraz do tego dochodzi jeszcze VOD. Może być bardzo ciekawie w przyszłości :wink: Ale na razie wszystko to skromnie wygląda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie byloby gdyby n-ka zaoferowala odbiornik nie tylko z karta ale dodatkowo z dwoma wsadami modulow CAM.

 

Moznaby dokupic drugi pakiet i bylby ideal. Wiecej pieniedzy ale HD kosztuje i jak to by bylo rozkosznie miec wszystkie platformy w jednym pudelku :D

 

Niemiecka Premiere poszla po rozum do glowy i tak zrobila, odbiornik Humax

HD1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...