Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od dłuższego czasu unikam zarówno Faktów TVN, Wiadomości TVP1, Wydarzeń Polsatu, a Polsat News i TVN 24 wy******** daleko na koniec listy. Jedynie TVP Info jest pod ręką jakby się coś działo (najczęściej są pierwsi w PL na miejscu jakiegoś zdarzenia).

To podobnie jak ja. Jak chcę sprawdzić newsy to robię to w necie, a i tutaj korzystam zazwyczaj z kilku źródeł, jak i też omijam pewne strony ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Całkowitego obiektywizmu powinniśmy oczekiwać po Telewizji Polskiej, ale niestety wszystko jednak zależy od ugrupowań, które akurat w danej chwili sprawują władzą nad "publiczną". Natomiast co do komercyjnych mediów to mamy dwa bardzo skrajne przypadku. Pierwszy czyli TVN nie ukrywa swoich sympatii co do ugrupowań liberalnych, a drugi czyli TV Trwam nie ukrywa swoich sympatii co do ugrupowań prawicowych. A zapomniałem jeszcze o Superstacji, która preferuje światopogląd lewicowy. Najprzyjemniej ogląda się Polsat, który potrafi po wszystkich pojechać równo. Wszystko zależy od tego, kto w danym momencie wyrabia głupoty. :) Polsat także potrafi stanąć w obronie ugrupowań, które niesłusznie obrywają od konkurencyjnych partii. :) Tak wyglądają moje subiektywne obserwacje przedstawione prostymi słowami.

Nie ma niezależnych mediów. Każdy gra na czyjąś korzyść i wszyscy kłamią. Trzeba przyjrzeć się, którzy najmniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN poszukuje pary homoseksualne do nowego programu. Do programu zapraszane będą pary, gdzie jest podejrzenie o zdradę jednego z partnerów. Będą przeprowadzać badania wariografem, w celu sprawdzenia prawdomówności.
Nigdzie w ogłoszeniu nie było wspomniane, że chodzi o nowy program. Chodzi tu o Rozmowy w toku gdzie jest używany wykrywacz kłamstw, więc jeżeli coś przytaczasz to nie zmieniaj treści przekazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja, jak i każda inna stacja komercyjna, może sobie popierać każdego kogo sobie tylko zapragnie, dopóki nie jest finansowana ze środków publicznych. Każdy powinien raczej o tym wiedzieć. Nie ma czegoś takiego jak media obiektywne i w pełni niezależne. To tylko puste hasła.

 

Wg Ciebie kłamać i manipulować może do woli, dopóki nie jest finansowana ze środków publicznych? Tylko gdybym ja sobie na coś takiego pozwolił byłbym skończony. W normalnym kraju oni też. Więc coś tu jest nie tak, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Może i leci filmów mało ale ila razy można powtarzać ?

Tamten piątek godzina 22 Nico: Ponad prawem rok 1988 ile razy to już było puszczane ?

Czy na prawdę nie lepiej puścić jakiś serial czy nowsze film ?(może ja sie nie znam)

W ubiegłym roku o godz. 20:00 - w piątki zdecydowała się stacja, iż będzie emitować sitcom pt. ,,Wszyscy kochają Romana". I nic dobrego z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku o godz. 20:00 - w piątki zdecydowała się stacja, iż będzie emitować sitcom pt. ,,Wszyscy kochają Romana". I nic dobrego z tego nie wyszło.

Tak to jest jak się wrzuca badziewny serial. Postarali by się o jakiś porządny.

 

No i w sumie, akurat piątek godz. 20:00 to wszystkim kojarzy się z filmami na TVN więc w sumie nie ma sensu akurat tego time slotu zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja NIE ROZUMIEM dlaczego tak reklamowany i ciekawy moim zdaniem film "Bokser" będzie miał premierową emisję dopiero o 22:00 (przecież oglądalność będzie przez to niska)???

 

"TVN" miał bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o ten cykl "Prawdziwe Historie", ale czemu przez takie decyzje sam zmniejsza jego oglądalność???

 

Poza tym czekam też na film "Agata" z tego cyklu o siatkarce Agacie Mróz, w którym występują Olga Bołądź i Michał Żbrowski.

 

Był on zapowiadany już w okolicach ubiegłej jesieni (sama Olga Bołądź go reklamowała w jednym z wydań "Dzień Dobry Wakacje" chyba w sierpniu), ale emisji ciągle nie było (ciekawe, a może na "ITVN" o którym ostatnio sporo pisałem "Agata" i "Bokser" już mieli emisję :D???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja NIE ROZUMIEM dlaczego tak reklamowany i ciekawy moim zdaniem film "Bokser" będzie miał premierową emisję dopiero o 22:00 (przecież oglądalność będzie przez to niska)???

Powtórka będzie po południu o 16:00, ale nie wiem dokładnie kiedy. Wtedy może zasiądzie przed tv większa liczba osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "Bokser" nagrany, choć jeszcze nie obejrzany :D .

 

Przy okazji obróbki nagrania (wycinania reklam :D ) "TVN" przypomniał mi właśnie w sposób dobitny dlaczego nie lubię oglądać "na żywo" żadnych filmów, czy seriali na tym kanale (pierwsza przerwa reklamowa trwała chyba 14 minut, po 27 minutach filmu, druga po niecałej godzinie filmu 11 minut - czas trwania filmu po wyciąciu reklam, ale łącznie z czołówką i napisami końcowymi, to godzina i 31 minut :D ) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "Bokser" nagrany, choć jeszcze nie obejrzany :D .

Identycznie jest u mnie.

Przy okazji obróbki nagrania (wycinania reklam :D ) "TVN" przypomniał mi właśnie w sposób dobitny dlaczego nie lubię oglądać "na żywo" żadnych filmów, czy seriali na tym kanale (pierwsza przerwa reklamowa trwała chyba 14 minut, po 27 minutach filmu, druga po niecałej godzinie filmu 11 minut - czas trwania filmu po wyciąciu reklam, ale łącznie z czołówką i napisami końcowymi, to godzina i 31 minut :D ) :D ...

Właśnie. Dlatego tak jak Ty, nie oglądam filmów "na żywo" w stacjach komercyjnych. Teraz mogę sobie swobodnie (kiedy chcę) obejrzeć za free bez reklam.

 

W czasie przerwy reklamowej w zapowiedziach było logo "TVN-u". Już myślałem, że zaczęli nakładać logo podczas zapowiedzi, ale teraz oglądam zapowiedzi i nie było logo. Musiała zajść jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli normalna sytuacja w stacji komercyjnej że film trwający półtorej godziny po dodaniu przerw reklamowych trwa dwie godziny. Podobnie jest z serialami. Serial trwający 40-45 minut po dodaniu przerw reklamowych trwa godzinę.

 

Wiem, że to normalka i dlatego właśnie nie oglądam zazwyczaj filmów i seriali na "TVN" (na "Polsacie" zresztą również), chyba, że po opisanej wyżej obróbce nagrania, albo wolę obejrzeć daną pozycję w sieci, jeśli mnie interesuje i jest taka opcja :D .

 

Na plus dla "TVN" trzeba za to zapisać brak gadki lektora na napisach końcowych (zapowiedź następnych programów jest w formie graficznej pod koniec filmu, ale nie za dużej i wyświetlanej dość krótko - gdyby taką formę zamiast swojego lektora stosowała również "TVP", to jakoś bym im to wybaczył :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie przerwy reklamowej w zapowiedziach było logo "TVN-u". Już myślałem, że zaczęli nakładać logo podczas zapowiedzi, ale teraz oglądam zapowiedzi i nie było logo. Musiała zajść jakaś pomyłka.
Żadna pomyłka. Zapowiedzi w programie "Pierwsze zwiastuny wiosny" są nadawane z logotypem stacji, zaś te w autopromocji bez logotypu.

 

Warto odnotować fakt, bo chyba pierwszy raz tak się zdarzyło, że w jakiś świąteczny dzień TVN jest najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce. Wczoraj stacja uzyskała 16,3 proc. udziałów w grupie komercyjnej, a za TVN'em była Jedynka, która osiągnęła 13,9 proc. i polsat, który również osiągnął 13,9 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus dla "TVN" trzeba za to zapisać brak gadki lektora na napisach końcowych

Późna pora ma tu wiele wspólnego. Gdyby film skończył się po dwudziestej drugiej, to usłyszelibyśmy lektora. W Polsacie jest gorzej, iż nawet po północy można usłyszeć lektora w napisach końcowych filmów.

Ale film "Bokser" cieniutki. Stracone 2 godziny z mojego życia. Nawet więcej nie warto komentować... no może jeszcze tyle że film w sam raz na poziomie tvn :)

Takie już są filmy oparte na faktach. Wcześniejsze były podobne. Oceniam ,,Boksera": 7,5\10.

Jaki poziom kanału, to taki sam poziom filmów emitowanych :lol2::lol2: .

Jeśli wg Ciebie TVN puszcza słabe filmy, to co powiesz na produkcje emitowane w Tele5 lub TV Puls?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...