Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli wszystko jasne :D .

 

Musieli dać jej główną rolę, bo inaczej nie byłoby pewnie serialu (może producent zostawił sobie prawa autorskie do scenariusza, tak jak podobno było w przypadku "Przystani"???), ale "TVN" widać wyraźnie pokazuje, że woli na główną postać serialu kreować właśnie Trzebiatowską (sprytne :D ) :D .

 

Swoją drogą warto też myślę dodać, że firma Pana Stanisława Krzemińskiego jest/była producentem zakończonego dzisiaj serialu "Plebania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć że główna bohaterka serialu ''Julia'' jest córką Producenta Stanisława Krzemińskiego.
To że córką producenta S. Krzemińskiego jest nie oznacza że dlatego dostała główną rolę...
Aha' date=' czyli wszystko jasne :D .

 

Musieli dać jej główną rolę, bo inaczej nie byłoby pewnie serialu (może producent zostawił sobie prawa autorskie do scenariusza, tak jak podobno było w przypadku "Przystani"[b']???[/b])

Nic nie musieli, bo "Julia" nie jest produkowana przez firmę "Stanisława Krzemińskiego", a przez krakowski oddział TVN. Frontowcowi zaś powinno się oberwać za dwuznaczną wypowiedź, która mogła nadszarpnąć wizerunek TVN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, @Frontowiec napisał prawdę, ale nie dopisał, że ten producent nie ma nic wspólnego z tym serialem. Jak już pisałem, za "Julię" odpowiada krakowski oddział TVN, a producentką serialu jest związana od paru lat z TVN Krystyna Lasoń, a szczegóły osób związanych z produkcją w linku poniżej.

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1228060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Matik,akurat to nie miało żadnego znaczenia,chcesz być tak śmiesznie naiwny to sobie bądź. Oczywiście,że to poszło po znajomościach,jak większość rzeczy w tym kraju. Tak jeszcze matik donieś na kolegę z forum,bo imię TVN jest najważniejsze.

Sentence dość późno dostrzegłeś Żmudę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Matik,akurat to nie miało żadnego znaczenia,chcesz być tak śmiesznie naiwny to sobie bądź.
To, że Ty widzisz wszędzie przekręty, to tylko i wyłącznie Twój problem. Widocznie w Twoim ukochanym polsacie tak jest.
Oczywiście' date='że to poszło po znajomościach,jak większość rzeczy w tym kraju.[/quote']Nie masz na to żadnych dowodów, z wyjątkiem swojej zbyt wybujałej wyobraźni. Nie od dziś wiadomo, że jeździsz na całego po TVN'ie, ale wymyślanie sobie czegoś takiego jest żenujące.
Tak jeszcze matik donieś na kolegę z forum' date='bo imię TVN jest najważniejsze.[/quote']Odzywka na poziomie gimnazjalisty... :lol2:

A Rosnowska wystąpiła jak na razie w 3 produkcjach ojca: Kopciuszek, Londyńczycy i Bez tajemnic. A firma Krzemińskiego nigdy nic nie zrealizowała dla TVN. Jedynie razem z TVN prowadzą kanał TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest moją ukochaną stacją. Natomiast twoja obrona TVN na każdym kroku jest niesamowita. Sam wyglądasz mi na gimnazjalistę,ja już dawno z tego wyrosłem:) Niby,ze sobie wymyślam,ale konkretnie co?? Takie jest życie,każdy Ci to powie,kto zna rynek pracy,że bez znajomości jest bardzo ciężko znaleźć pracę. Naprawdę warto oderwać się od TV i żyć życiem realnym,a nie w oderwaniu od rzeczywistości. Też kiedyś byłem idealistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest moją ukochaną stacją.
Twoje posty świadczą o zupełnie czym innym
Natomiast twoja obrona TVN na każdym kroku jest niesamowita.
A to ciekawe' date=' bo jakoś nie zauważyłem, bym ciągle ich bronił.
Sam wyglądasz mi na gimnazjalistę,ja już dawno z tego wyrosłem:)
A ja nie powiedziałem, że jesteś gimnazjalistą (przeczytaj dokładniej), a Ty mi już zarzucasz, że to ja jestem, ale ja też nie jestem i nigdy nie będę.
Niby' date='ze sobie wymyślam,ale konkretnie co??[/quote']To, że był przekręt by Rosnowską była główną postacią w serialu. Nie masz na to żadnych dowodów i przesłanek i mówienie "jak większość rzeczy w tym kraju" też jest trochę zbyt za mocno powiedziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem,ze jesteś gimnazjalistą,tak samo jak Ty tego nie uczyniłeś:) Zresztą mniejsza z tym.

1. Gdybyś czytał moje krytyczne posty odnośnie braku transmisji z PŚ siatkarzy czy krytykę oferty programowej Polsatu ( TVN ma ją bogatszą) to byś wiedział,że nie jest to moja ukochana stacja. Mam jedną stację,którą bardzo lubię- Eurosport.

2. Nie wiem może też odnosłem mylne wrażenie,że zawsze ich bronisz,tak jak z Miecugowem(przecież nie badałem go alkomatem),ale naprawdę czasami wystarczy tylko spojrzeć by widzieć,że ktoś jest pod wpływem. Miecugow był na kacu.

3.Tzn. to nie jest przekręt,to jest zgodne z prawem,tylko tak dziwnie się składa,że jakoś często pracę dostają osoby z kimś powiązane np. w urzędach,gminach itd. I często nie mają żadnych kompetencji.. Nie mówię,że nie ma ich tytułowa "Julia",bo nie moją działką oceniać jej warsztat,ale niestety może mam zbyt podejrzliwy charakter.

4. "Julia" ma słabsze wyniki od poprzedniej produkcji,już na starcie 0,5mln ludzi mniej niż "Prosto w Serce". Każda kolejna produkcja ma niższą oglądalność od poprzedniej. Ogladalność "Julii" 2,14mln średnio. Co i tak nie jest jakimś złym wynikiem. "Pierwszą Miłość" ogląda podobna widownia i ani myślą jej zdejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo jakoś nie zauważyłem, bym ciągle ich bronił.

Ale taka jest prawda. Bronisz tego TVNu jakbyś w nim pracował. Tak sobie czytam twoje posty, to nie widzę żadnej negatywnej opinii o TVN z twojej strony. To dla ciebie chyba stacja wzór. I też odrazu się zaznaczam, że Polsat też ma u mnie wady i wzorem nie jest, a TVN też ma u mnie plusy. Ty chyba jesteś tylko po jednej stronie i cokolwiek negatywnego napisze się o TVN to ty odrazu zaciekle ich bronisz. Tak więc popieram tutaj @wislok. Ma rację i ja też tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam twoje posty, to nie widzę żadnej negatywnej opinii o TVN z twojej strony.
Widocznie efekt pisania na kilku forach jednocześnie (tutaj najrzadziej). Chcesz negatywne opinie o TVN ode mnie? Proszę Cię bardzo:

-chęć emisji "Ukrytej prawdy"

-Kuźniar pod każdą postacią

-zamknięcie wartościowego TVN Warszawa

-kiepska ramówka w weekendy w paśmie 11-18 (TVN)

-niektóre brzydkie studia wirtualne w TVN24

-prawie brak informacji sportowych na antenie TVN24

-nadawanie w zmiennym 4:3/16:9

-odpuszczanie wielu imprez które mogliby transmitować na żywo

-trzymanie i promowanie na siłę paru osób, które powinny mieć zakaz występowania w tv

-brak rozwoju TVN7 (chociaż ostatnio zaczyna się coś ruszać)

-więcej wad nie pamiętam, a na siłę nie będę wymyślał, by sprawić wam przyjemność

Pogrubione wady są najważniejsze wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że za ok. 5 lat sztywne 16:9 to będzie już powoli standart

Sztywne 16:9 za ok. 5 lat to na pewno będzie standard, bo za ok. 5 lat standardem będzie już HD :wink: Wersje SD odejdą do lamusa i to jest nieunikniony krok w rozwoju, bo nadawcy nie będą wiecznie dublować swoich kanałów w SD i HD! Teraz dublują tylko dlatego, że wielu abonentów ma jeszcze stare dekodery, ale takich abonentów ubywa i wyłączenie wersji SD w niedalekiej przyszłości i tak nastąpi.

 

W przekazie HD nie istnieje i nigdy nie będzie zmiennego formatu obrazu i flagi WSS, tylko cały czas jest tylko sztywne 16:9! Stare programy i seriale na wersjach HD lecą w pilllarboxie, bo nadawcy przecież nie będą rozciągali obrazu, jak to teraz robią niektórzy widzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie nie wybiegajmy tak daleko :D. Narazie mamy 2012 i sztywne 16:9 nie jest wskazane, chociaż TVN akurat ma tych materiałów 16:9 już bardzo dużo i tu wielki plus. Jednak gdyby teraz Polsat lub Puls przeszli na sztywne 16:9 to tragedia. TVN7 przechodził już na sztywne 16:9, ale na forum Emitela przekonali Pana Tomasza Berezowskiego żeby zostało po staremu dynamiczne WSS i bardzo dobrze. Jak dla mnie SD powinno zostać już do końca z dynamicznym WSS a potem wprowadzić HD i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie SD powinno zostać już do końca z dynamicznym WSS a potem wprowadzić HD i pozamiatane.

 

Ależ ja się z tym zgadzam :wink: SD rzeczywiście powinno zostać do końca swojego żywota z dynamicznym WSS, bo jednak jeszcze są ludzie mający telewizory CRT 4:3, a na takich telewizorach emisja 4:3 w pillarboxie nie prezentuje się najciekawiej (czarne pasy z każdej strony).

 

Już kilka razy widziałem posty @matika cieszącego się ze sztywnego nadawania w 16:9 w SD już teraz, ale nigdy @matik nie uzasadnił swojego zdania. Dla mnie nie ma różnicy, czy coś nadaje w sztywnym 16:9 czy w zmiennym 4:3/16:9, bo w swoim odbiorniku mam tak ustawione, żeby przy nadawaniu w 4:3 dorzucał pillarbox - i po sprawie :wink:

 

Na razie jestem za tym, żeby pozwolić posiadaczom starych telewizorów, których trochę jeszcze zostało, oglądać produkcje 4:3 na pełnym ekranie, bez windowboxa. Ale kiedy za kilka lat, kiedy SD odejdzie do lamusa, to już nie będzie zmiłuj, będzie sztywne 16:9 w HD i emisja starych programów w pillarboxie, a ludzie będą musieli się przyzwyczajać do pillarboxu przy starych programach i serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze ci co zostaną z tv 4:3 będą mogli ustawić w tunerze Pan&Scan i wtedy będą mieli pełny ekran. Ogólnie mówiąc nikt nie będzie pokrzywdzony jeśli tylko sobie wszystko odpowiednio ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy widziałem posty @matika cieszącego się ze sztywnego nadawania w 16:9 w SD już teraz, ale nigdy @matik nie uzasadnił swojego zdania.
Sztywny format zmusi niezdecydowanych do kupna nowszego sprzętu i przynajmniej byłbym pewny, że obrazu 4:3 nikt nie rozciagnie do 16:9, bo przy zmiennym formacie bardzo łatwo się to robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej byłbym pewny, że obrazu 4:3 nikt nie rozciagnie do 16:9, bo przy zmiennym formacie bardzo łatwo się to robi

Przy sztywnym 16:9 też da się łatwo rozciągnąć 4:3 (w pillarboxie) do 16:9. W każdym razie w moim odbiorniku (Ariva 100E) wystarczy ustawić format "4:3 Pan&Scan" i obszar 4:3 jest rozciągany na całą szerokość ekranu. Działa to nawet na kanałach HD.

Oczywiście tego nigdy nie robię i robić nie będę, stwierdzam tylko fakt, że taka możliwość u mnie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...