Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Boziu kochany co sie stalo z Szymonem :cry: Tragedia. Ani razu sie nie usmialem. Jubileuszowy 10 sezon, myslalem ze bedzie cos na co czekam od 4 sezonu, czyli cos nowego, swiezego. A tutaj KOMPLETNIE NIC!! Jak mozna bylo tak zniszczyc ten program ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się nie niszczy, ale na pewno się zużywa. Wczoraj widziałem tylko kawałeczek i mi wystarczyło, żeby dalej nie oglądać. Ja definitywnie skończyłem oglądanie tego programu wraz z końcem, wymęczonej 7. serii. Teraz czasem zdarzy mi się zobaczyć jakiś fragment, a wtedy tylko utwierdzam się w mojej opinii.

Ale nie ma się co przejmować - dziś o 22:30 będzie "Kuba Wojewódzki", który pomimo, że to już 16. sezon, nadal jest świetny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak dla mnie to Pascal, który mieszka wiele lat w Polsce mógłby zacząć mówić ładną polszyzną, a nie specjalnie zaciąga łamanym francuzkim. Ponadto TVN powinien w końcu zacząć nadawać w 16:9. Dziwne, że wszystkie kanały TVN nadają większość swoich programów w 16:9, a TVN który jest głównym kanałąem nie nadaje w takim formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można poruszać temat 16/9 w TVN? Jeśli chodzi o wszechobecną analogową telewizję kablową, to 16/9 nie ma zarówno na kanałach TVP, jak również Polsacie, TVN, jak również w ich kanałach tematycznych. Nie ma więc nad czym płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wszechobecną analogową telewizję kablową, to 16/9 nie ma zarówno na kanałach TVP, jak również Polsacie, TVN, jak również w ich kanałach tematycznych

Ale TV4 coś jednak z 16:9 grzebie, bo naziemnie na TV4 telewizor często powiększa obraz w pionie kosztem poziomych pasów. W ten sposób jest pełna panorama. Szkoda, że inne naziemne stacje nie stosują tego zabiegu. A jest to kwestia jednego dodatkowego sygnału w liniach obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek o Majce :)

http://www.swiatobrazu.pl/majka-wymyslo ... 19166.html

http://groups.google.pl/group/pl.rec.fo ... d546?hl=pl

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,39245, ... afala.html

 

Z tym że klient chce coś tak jak w serialu to chyba częsty przypadek. Znajomy tak miał. Przyszła kobita i powiedziała że chciałby takie meble jak w Na wspólnej :D I serial przez kilka odcinków miał o jednego widza więcej a meble BRW (chyba oni lub jakaś inna firma) jedną klientkę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wszystko pokazywane w telewizji jest prawdą, zwłaszcza w serialach czy filmach. Poszukiwanie tego, ile procent w danym filmie jest prawdy to tak naprawdę dodatkowa promocja i daremne zmartwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu braku 16:9 na głównym "TVNie", to mnie też to zastanawia, tym bardziej, że na innych kanałach nie mieli z tym problemu... Może chodzi o to, że boją się, że gdyby główny "TVN" zmienił format, to "TVN HD" straciłby poniekąd rację bytu :D???

 

Może też coś być na rzeczy w tym, że chodzi o to, żeby nie robić problemów w reemisji nadajnikom naziemnym, ale w końcu "kablówki" radzą sobie jakoś chyba z reemisją np. "TVN24" (czy w "kablówkach" są na nim osławione "paski" i "kwadraty"???), więc według mnie to nie byłby kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to, że boją się, że gdyby główny "TVN" zmienił format, to "TVN HD" straciłby poniekąd rację bytu :D???

Nie straciłby racji bytu. Od kilku tygodni jest coraz więcej kontentu HD w TVN HD. Nawet wreszcie zaczęli wymieniać starsze filmy (które emitowali już na swojej antenie w 4:3) na wersje 16:9 i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...