Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak była to za wiele nie naprawili dalej nie można zrobić własnej listy kanałów....................a co do aktualizacji to na samsudgu widziałem że jest instalacja nowego oprogramowania a tutaj nic nie było włączyłem jak co dzień i nic się nie działo uruchomiło się jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor masz racje z tą aktualizacją......zauważyłem szybsze wyświetlanie się EPG i widze brak tzw. stop klatki przy przełanczaniu kanałów.......ale nadal ma 2 główne błędy tj. brak możliwości edycji własnej listy kanałów oraz przy wyszukiwaniu kanałów FTA wyszukuje wszystkie jak leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie nie ładuje się oprogramowanie 122 jest nadal 120. Teraz Pytanie czy to jest na nowych czy starych kartach Polsatu??

Pozdrawiam

może spróbuj może wyciągnąc wtyczke z prądu na chwilę, potem ponownie podłączyc do pradu, i zaczekać z 15 minut. W tym czasie patrz na wyswietlacz czy nie ma jakiegos odliczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Stałem sie ostatatnio posiadaczem dekodera Echostar DSB 717. Mam problem z instalacja programów, to znaczy sygnal posiadam dobry 1- pasek 90% 2-pasek 58%( tak twierdzi konsultant z infolinii), ustawiony na Hotbird.

Gdy zaznaczam w menu szukanie programów (parametr domyslny = Cyfrowy Polsat) nie znajduje mi ani jednego kanału,

natomiast jak zaznacze (parametr domyślny = wszystkie )mam jakieś programy ale nie polskie ( to znaczy od 1000 w górę)

Konsultant stwierdzil żę dekoder do wymiany, lecz jak sprawdzałem go przed wyjazdem za granicę wszystko było ok.

Prosze o pomoc!!!!!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kino domowe. Mam do niego podłączony dekoder. W ustawieniach Echostara wybrałem Dolby Digital - TAK. Mimo tego gdy na TVN audycja emitowana jest z dźwiękiem DD przy przestawieniu AUDIO na DD dźwięku nie ma. Czy może ktoś mi pomóc? Czym może być to spowodowane? Czy odbiór dźwięku DD zależy od siły sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak masz podłaczone przez cyfrowe wyjście cyfrowe to musi działać. ja tak mam i wszystko jest SUPER. Przez chinch i euro nie działa DD. tylko przez CONAX ( Czy jakoś tak sie to pisze). A i musisz zmienić w zestawie kina żeby pobierał sygnał z tego wejścia i bedzie ok. U mnie na Philipsie mozena wybrać to pewnie na każdym można

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez chinch i euro nie działa DD. tylko przez CONAX ( Czy jakoś tak sie to pisze).

 

S/PDIF ja kuż coś ;]

 

 

Posiadam kino domowe. Mam do niego podłączony dekoder. W ustawieniach Echostara wybrałem Dolby Digital - TAK. Mimo tego gdy na TVN audycja emitowana jest z dźwiękiem DD przy przestawieniu AUDIO na DD dźwięku nie ma. Czy może ktoś mi pomóc? Czym może być to spowodowane? Czy odbiór dźwięku DD zależy od siły sygnału?

 

od siły sygnału nie zależy... no może tylko tyleaby był sygnał pozwalający w ogóle na odbiór kanału. Krótko mówiąc: jeśli oglądasz normalnie kanał TV to masz i DD w sygnale (o ile dany kanał nadaje DD)...

 

ale się zamotałem :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie od dzisiaj jest w CP dostępny program TV Silesia ale jest on na liscie cyfrowego polsatu nie moge go dodać do listy tak zwanej swojej gdzie mam poukładane programy według gustu bo tam można zapisać tylko programy znajdujące sie na liscie hot bird jak mozna dodać ten program plis :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...