Skocz do zawartości

Tendencyjny Sport w TVN


hex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym poruszyć męczący już od dawna mnie temat. Oglądając sport w całej grupie ITI można stwierdzić że jest on tendencyjny i brak podstawowych informacji, przykład po Faktach TVN o 19 w Sporcie nie było ani słowa o siatkówce i że rozpoczeły się rozgrywki Pucharu Ekstraklasy, i że Polki brały udział w Mistrzostwach w Piłce Ręcznej też nie można było się tego dowiedziec. Całe informacje sportowe były nastawione na promocje kanału "nsport", "Liga Mistrzów w nsport" "Losowanie Pucharu Polski w nsport" i tak dalej. Druga sprawą jest to, że poziom komentarzu jest zerowy. Zapraszam do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że do dobrych kanałów informacyjnych to jeszcze nam daleko. Czy ktoś się orientuje jak wygląda serwis informacyjny na antenie nowego kanału TVP Sport.

 

 

P.S Jeszcze w czasie informacji w czasie Sportu w TVN24 obraz jest rozjechany. Czy ktoś jeszcze to zauważył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgoda, ale uważam ze informacja o kolejnym zwycięstwie Kadry Siatkarskiej powinna się znaleźć w Informacjach zaraz po głównych Faktach.

Po Drugie uważam, że nie każdy ma dostęp do nsport lub TVN24. Widocznie taka polityka Grupy ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powinno. Mogą pokazywać co im się podoba i kiedy chcą. Każda stacja wybiera sobie takie wiadomości jakie chce pokazać i je pokazuje. Dla jednych jest to ważniejsze dla innych tamto. A co do tendencyjności to takowy jest magazyn OE. I mówią to z perspektywy kibica Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejmowałem tego tematu, choć dużo wcześniej zauważyłem takie zmyłki. Cieszę się, że zrobił to, @hex.

A co powiecie o takim sloganie, który zawszę kończy "bogaty" serwis informacyjno-sportowy w TVN - więcej informacji sportowych w TVN24 (tylko, że tam znowu kiszka :twisted: ) i doszły nowe zapowiedzi - więcej informacji na kanale n -sport (oczywiście nie mam tego kanału), ale czy rzeczywiście jest więcej ??? :?: - ze wszystkich dziedzin s p o r t u. ? :?::?::?:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...