Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka , że ta niby promocja CP na " wymianę dekoderów" to potwierdzenie sukcesu N

 

CP bardzo mięknie rura i to co proponują to niestety nadal za mało , żeby powstrzymać odpływ klientów

 

a po działaniach CP widać , że powoli zapanowała panika z czego taki wniosek .... po kilkunastu dniach od doręczenia gazetki nagle kolejna promocja na ten sam zakres ( HD )

 

klienci poszli do konkurencji , niestety tak to jest jak się przespało HD , coraz więcej ludzi ma TV z HD i jak położyli kila tysięcy PLN na swoje cacko to chcą z tego korzystać , na zmianie technologicznej N oparło swoją strategię N i na dzień dzisiejszy moim zdanie wygrało ! Jeśli ich oferta zachowa dynamikę to za rok o tej porze to N będzie miało 2 mln abonentów a CP może 1,5 mln

 

więc Panowie nie ma co się użalać na forum tylko wysyłać wypowiedzenia :brawo:

 

ps. dodam jeszcze jedną uwagę jak znikną TVN=y z CP to czar goryczy przeleje się całkowicie

 

a ten szajs w postacie Play i Cafe to mogą sobie :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka , że ta niby promocja CP na " wymianę dekoderów" to potwierdzenie sukcesu N

Jak czytam na hdtvpolska.com i forum n, o jakości TVP HD, TVN HD nadawanym 4/3, ofercie MGM HD czy nSport to faktycznie n odniosło sukces :lol: ITI najpierw postawiło na HD teraz na "biednego" klienta, CP na odwrót. Która droga była lepsza zobaczymy za pół roku lub nawet za rok. Sensowna oferta HD pojawi się kiedy w gospodarstwach domowych będzie odpowiednia liczba tv HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Tobą Gieka jest taki że ty tylko możesz poczytać o n-ce, a nie jesteś wstanie przeczytanych informacji zweryfikować.

TVN HD - praktycznie cała własna produkcja jest w 16/9,

TVP HD - przecież to żałosne czepiać się superjakości TVP HD samemu oglądając TVP1 i TVP2 w jakości proponowanej przez CP.

Oferta nSport HD się nie podoba, to porównaj ją z Polsat Sport HD tu dopiero jest super oferta w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Tobą Gieka jest taki że ty tylko możesz poczytać o n-ce, a nie jesteś wstanie przeczytanych informacji zweryfikować.

Czy ww. fora nie są źródłem informacji z pierwszej ręki?

TVN HD - praktycznie cała własna produkcja jest w 16/9,

Czyli ile % całego czasu antenowego? W 16/9? Prawie cały Polsat Play, Cafe, Polsat2 lecą w 16/9 :D Ale rozumiem że chodziło Ci o HD. No i tego nie wiadomo czy w11, Detektywi, Na wspólnej i inne są robione w HD.

TVP HD - przecież to żałosne czepiać się superjakości TVP HD samemu oglądając TVP1 i TVP2 w jakości proponowanej przez CP.

Cyfry+ mój drogi :D

Oferta nSport HD się nie podoba, to porównaj ją z Polsat Sport HD tu dopiero jest super oferta w HD.

Do niczego nie porównywałem tylko wspomniałem że oferta nSport jest słaba. Nie raz pisałem że CP na razie odpuścił HD a to co robi teraz, promocje dekoderów, jakieś nowe kanały, to tylko zabieg marketingowy by potencjalny klient nie miał wrażenia że CP to zacofana platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ww. fora nie są źródłem informacji z pierwszej ręki?

W internecie większość autorów jest anonimowa. A wiarygodność ich informacji jest znikoma.

Są oczywiście użytkownicy którzy działają na forum od dawna a ich informacje często się sprawdzają, tylko że są to jedynie wyjątki.

Z pierwszej ręki to będziesz miał informację jak sobie kupisz n-kę i sam ją ocenisz.

 

Czyli ile % całego czasu antenowego?

Poczytaj sobie jeszcze raz swojego posta. Twierdzisz w nim, że TVN HD nadaje w 4/3.

 

Cyfry+ mój drogi :D

OK. W takim przypadku czepianie się jakości TVP HD nie jest żałosne, ale co najwyżej śmieszne.

 

Nie raz pisałem że CP na razie odpuścił HD a to co robi teraz, promocje dekoderów, jakieś nowe kanały, to tylko zabieg marketingowy by potencjalny klient nie miał wrażenia że CP to zacofana platforma.

Pełna zgoda. Tylko że to potwierdza tezę @Woytasa z którą polemizowałeś. Prawda jest taka że oferta n-ki w zakresie HD w porównaniu do CP odniosła sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie większość autorów jest anonimowa. A wiarygodność ich informacji jest znikoma.

Są oczywiście użytkownicy którzy działają na forum od dawna a ich informacje często się sprawdzają, tylko że są to jedynie wyjątki.

Z pierwszej ręki to będziesz miał informację jak sobie kupisz n-kę i sam ją ocenisz.

Nie kupię, wolę ofertę Cyfry+ czy nawet CP( na razie nie jestem zainteresowany HD) bo mogę użyć własny dekoder. Oferta programowa też mnie zbytnio nie zainteresowała.

 

Poczytaj sobie jeszcze raz swojego posta. Twierdzisz w nim, że TVN HD nadaje w 4/3.

Czyli na TVN HD nie ma programów 4/3?

 

OK. W takim przypadku czepianie się jakości TVP HD nie jest żałosne, ale co najwyżej śmieszne.

Troche bez sensu jest porównywanie kanału HD do SD. No bo jak to porównać?

 

Pełna zgoda. Tylko że to potwierdza tezę @Woytasa z którą polemizowałeś. Prawda jest taka że oferta n-ki w zakresie HD w porównaniu do CP odniosła sukces.

O sukcesie bądź porażce można powiedzieć wtedy kiedy zna się liczbę abonentów którzy mają n dla HD. Raczej każdy z tych 350 000 abonentów nie ma dekoderów podpiętych pod tv HD. No i kilka kanałów w HD trudno nazwać ofertą. To raczej dodatek, namiastka oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gieka proponuję zakończyć ten coraz bardziej bezsensowny off top.

Mam tylko jedną prośbę.

Skoro masz C+ i CP to oceniaj jakość i zawartość kanałów tych dwóch platform, ponieważ je dobrze znasz.

 

A oceny n-ki na podstawie samych anonimowych postów z dowolnych forów sobie podaruj, bo to nie poważne.

Zaczynasz przypominać [beep]rowe babcie, które wiele filmów uznawały za niemoralne mimo, że ich na oczy nie widziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. W takim przypadku czepianie się jakości TVP HD nie jest żałosne, ale co najwyżej śmieszne.

Troche bez sensu jest porównywanie kanału HD do SD. No bo jak to porównać?

Polsat przynajmniej nie zmniejsza bitrate i nie robi pkiselozy =>mecze LM :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać ze CP chce zderzeć z ludzi jeszcze więcej dzieki HD.Zrobili "super promocje -wymiane dekoderów" a tak naprawdę to żadna wymiana tylko normalna sprzedaż.Wymyslili sobie 6zl za kanał tylko zapomieli przy

tym ze te kanały muszą miec co

pokazać zainteresować widza.W tym wszystkim abonent dla nich sie nie liczy tylko

kasa.Gdyby bardziej chcieli to kilka kanałów HD jest na wyciągniecie ręki np MTV lub Discovery,oba z obcych tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sorek21 podobno MTV Networks i CP prowadzą od jakiegoś czasu negocjacje w celu dołączenia MTVN HD, Comedy Central do oferty. Jednak nie wiem na ile prawdziwa jest ta informacja, a poza tym ile można negocjować :roll:

Negocjować można kupę czasu, Cyfrowy Polsat, w właściwie prezes tej platformy robi to bardzo długo, bo stawia ostre warunki, a jak wiadomo wszystko trzeba przeanalizować, a to trwa, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zakodowane.

Bardzo bym chciał żeby wszyscy ( chociaż raz zjednoczmy się naprawdę ) abonenci CP nie wykupywali pakietów z kanałami HD. wtedy CP byłby zmuszony iść na ustępstwa i obniżyć stawkę za kanał ( kanały ) , dać przystępną cenę.

Gdy będzie afront wszystkich abo. to muszą coś zrobić.

Kanały które nie przynoszą zysku są skazane na porażkę , a CP będzie chyba wolał mniejszy zysk , niż wcale.

Jakie jest wasze zdanie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...