Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

polska wersja eurosport HD już chyba jest bo zmienili sid 13070 na ten co identyfikuje polski eurosport hd nie mam możliwości sprawdzić bo nie mam odbiornika hd

 

 

Już wczoraj po południu zmienili i jest już polska wersja.

 

PS. A tak swoją drogą to ciekawe kiedy ruszy w końcu regularna wersja Polsatu Sport HD bo bez przesady ale ile można prowadzić emisję testową? Przecież to trwa już od października więc przeszło pół roku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Eurosport HD w moim dekoderze samsunga z CP, kiedy przełączam na kanał 17 to czasami pasek sygnału skacze i kanał włącza się dłużej ok. 5 sek.i później jak "załączy" jest już ok normalnie działa, a czasami włącza się bezproblemowo, inne kanały HD działają dobrze tylko na tym dzieją się takie rzeczy, czy Wy też tak macie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na co Ci fonia skoro nie masz obrazu? Na tych kanałach masz to co masz, bo dźwięk jest tak nadawany, że dekoder potrafi go odebrać, ale obrazu nijak nie odbierzesz, bo jest w MPEG-4, Eurosport HD to nie licz na nic, dopóki nie wymienisz dekodera na ten z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jaki transponder najlepiej ustawić w dekoderze podczas ustawiania anteny? Właśnie na ten czy na inny, jeszcze słabszy?....

Antenę mam 90, a konwenter kupowałem jakieś 2 miesiące temu także myślę, że sprzęt jest sprawny...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem cały czas przewija się na Forum... W wielu przypadkach braku odbioru kanałów z DVB-S2 pomógł obrót konwertera w uchwycie. Spróbuj - raz w lewo, jak sygnał się nie pojawi, to w prawo delikatnie obrócić. Oczywiście obserwujesz pasek sygnału na transpoderze 11.278 V 27500 2/3. Polecam jeszcze poczytać posty tutaj, może będą przydatne, jeżeli problem nie leży po stronie niedokładnie ustawionej anteny. Podany link do postów zawiera dokładnie ten sam problem co Twój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze dla porównania, dekoder HD na własność kosztuje 599 zł, więc tutaj masz taniej, ale tam za to są inne ceny dzierżawy, bo 15 zł miesięcznie. Wszystkie kanały jak na razie do końca czerwca są za darmo, a jaka będzie ich cena później tego jeszcze nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak podziękuję. Polsat sport HD mnie głównie interesował i głównie na mistrzostwa europy. Tak więc chyba 200zł płacić za dekoder i później 2 lata abonamentu to się raczej nie kalkuluje.

 

Żałuje, że w kablówce UPC nie ma polsatu sport HD bo może nad tą ofertą bym się zainteresował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...