Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie jest napisane że wszystkie kanały HD wprowadzone do oferty są nieodpłatne do 31 marca 2008.Ja walczę o włączenie od wtorku zaraza jak wyłączyli po świętach i nic z tego.Dzwonię po trzy razy dziennie i tylko mi ponawiają sygnał bo mówią że kanał jest aktywny. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie jest napisane że wszystkie kanały HD wprowadzone do oferty są nieodpłatne do 31 marca 2008.Ja walczę o włączenie od wtorku zaraza jak wyłączyli po świętach i nic z tego.Dzwonię po trzy razy dziennie i tylko mi ponawiają sygnał bo mówią że kanał jest aktywny. :evil:

 

Polsat Sport HD - do końca czerwca za free

HBO HD dla posiadających paczkę HBO - za darmo do końca maja

 

 

@zielik

załóż konto na ICOK, tam nadaj sygnał aktywacyjny, przeszukaj ponownie transponder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Dziś jest ostatni dzień w którym powinienem mieć aktywny kanał HBO HD [...]

Jak to ostatni dzień :roll: przecież dla abonentów mających wykupiony pakiet HBO i posiadających Samsunga DSB-H370G - HBO HD ma być za free aż do końca maja :wink:Xenomorph pisał o tym tuż przed twoim postem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że warto zrobić małe podsumowanie kanałów HD w CP.

 

Tak więc:

Polsat HD (będzie wkrótce)

Polsat Sport HD (są testy)

HBO HD (są testy)

BBC HD (będzie wkrótce)

 

Kwestia pozostałych, które zapowiedziały wejście na polski rynek, ale nie wiadomo czy będą w CP:

Eurosport HD

History Channel HD

MTV HD

 

Coś jeszcze należy dodać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś o Polsacie HD?

pon kanał ma być ofertowo nie taki sam jak obecny Polsat SD,

według mnie powinni zrobić najciekawsze wydarzenia z POLSATU SD w HD na tym kanale(np. te które na stronie polsatu wymienione są w zakladce nasze programy) poza/tym skoro jest 1 kanał HD sportowy-PS to jakby coś równolegle mogliby pokazać w HD live to Polsat stoi otworem a ponadto może jakies nowe programy hd by tam byly nie z polsatu ani z PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem powinni zrobić tak: ramówka ta sama jeśli na polsacie sport leci w SD, a na polsacie sport hd leci w HD, ale jeśli z czegoś nie ma transmisji w wysokiej rozdzielczości to wtedy leci SD tylko na zwykłym polsacie, a na hd leci jakaś powtórka, ale materiału w wysokiej rodzielczości... tak żeby na polsacie sport HD leciało cały czas HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...