Skocz do zawartości

Zmiany w n od 1 kwietnia ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak, zresztą po zamieszaniu z BBC w CP to duzo ludzi już taki temat jest znany (sam zresztą z niego korzystam) tylko czasem dziwne to że platforma decyduje sie na wyłaczenie programu jakiegoś z bardzo niskiej ogladalnośći i pewnie potem się okazuje że dla kilku tysięcy abonentów to był program nr 1 i to jest powód do zerwania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu operacje należy skoordynować z odpowiednimi ofertami promocyjnymi. Od ponad roku płacę 68 zł, a teraz identyczny pakiet kosztuje 78 zł. W tym wypadku mnie rezygnować się nie opłaca tym bardziej, że moja umowa jest na 18 m-cy i kończy się w czerwcu. I tysiące klientów tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to naginają intencję ustawodawcy. Skoro już teraz informują w wyłączeniu Jim Jam z końcem roku, to zmuszają do wypowiedzenia lub zaakceptowania już w marcu, zamiast w styczniu przyszłego roku (co z pewnością miał ustawodawca na myśli, ale nie udało mu się przelać na papier). A tak pięknie byłoby coś kupić w bożonarodzeniowej promocji, a z eNki zrezygnować wracając z Sylwestra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu niczym nie śmierdzi. Że Raczek był tylko marionetką potrzebną do zrobienia szumu przy starcie kanałów, to nie miałem nigdy wątpliwości. Wywalają zwykłe nRadio HD to i radio od nFilm wywalą. Widocznie mało kto tego słuchał. Było robić ograniczenie aby radia szło posłuchać tylko po skonfigurowaniu internetu w boxie? nFilm HD VOD to i tak zwykłe badziewie. 4 filmy, większość w SD, kiedy na nFilmach powtórek sporo i spokojnie można je obejrzeć w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj list, data nadania to wczoraj.

Spróbuje ugrać WR za 34zł zamiast 48zł.

Jak się nie uda, to zrezygnuje. Jednak bardziej mi odpowiada Cyfra+

 

A co ciekawego w Cyfrze dostaniesz w tej cenie? Nie wiem czy sprawdzałeś oferty ale Cyfra to obecnie moim zdaniem najdroższa platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...