Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukas_k gdybym za Twój dom zaoferował 5 mln złotych (w celach inwestycyjnych), nie wiem jak byś był do niego przywiązany i nie wiem ile radości by Ci dawał, na 95% bym go miał, co do kanałów sportowych Polsatu, to mówiono podobnie o innych kanałach tematycznych, że jak wejdą do oferty konkurencji to Cyfrowy Polsat straci na dochodach i liczbie abonentów, a jak jest, widzimy wszyscy, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulik, a jak myślisz, dlaczego poza kablówkami i Cyfrą nie można zobaczyć Planete, MiniMini, że o Canal+ nie wspomnę? Kanały te są atutami, czym platforma się chwali itd.

Poza tym powiedz po co takiemu kowalskiego np. najniższy pakiet CP, żeby mieć polsat sport oraz pakiet Cyfry plus z Canal+, skoro np. miałby polsaty dostępne również w Cyfrze? CP praktycznie od razu mógłby wystawić się na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobny kanał z boksem? Sorry, ale pomysł jest po prostu głupi. I co, transmisji na nim byłoby na 2-3 godziny w tygodniu? To już większe obłożenie ma Canal+ Gol z weekendowymi relacjami. Jeśli Canal+ miałby wejść mocniej w boks (co jest niewykluczone, bo jego przedstawiciele oficjalnie mówili o możliwości poszerzenia oferty o sporty walki), to tylko jako uzupełnienie już istniejących kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wiesz zależy ci na np. Polsat Sport zawsze możesz zakupić chyba pakiet Mini.

Lub bodajże rodzinny, który jest tańszy chyba od familijnego a daje ci możliwość Polsat Sport Extra.

Niestety musicie niektórzy zrozumieć, będą takie kanały które nigdzie gdzie indziej się nie pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobny kanał z boksem? Sorry, ale pomysł jest po prostu głupi. I co, transmisji na nim byłoby na 2-3 godziny w tygodniu? To już większe obłożenie ma Canal+ Gol z weekendowymi relacjami. Jeśli Canal+ miałby wejść mocniej w boks (co jest niewykluczone, bo jego przedstawiciele oficjalnie mówili o możliwości poszerzenia oferty o sporty walki), to tylko jako uzupełnienie już istniejących kanałów sportowych.
Glownie chodzilo mi o osobny kanal z roznymi sztukami walk tj. Boks, MMA, KickBox'ing itd. I wtedy nie byloby 2-3 godz. transmisji tygodniowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie macie sporo racji, ale Polsaty sportowe to "mocne" kanały, jest z nimi trochę inaczej niż z Planete, Minimini, czy Domo, które moim zdaniem powinny być udostępnione konkurencji, aby zarabiały na siebie. Zatrzymując je w Cyfrze ograniczają ich rozwój, wyobraźcie sobie kanały Discovery w jednej platformie. Pierwszym krokiem do "ścisłej" współpracy z CP powinno być włączenie (zakupienie) sportowych kanałów Polsatu, ale patrząc na poczynania Cyfry, nie widzę u nich żadnych chęci dalszego rozwoju, trzeba się zdecydować czy N, czy CP, oszczędności i zadowolenie klientów przyjdą same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do tego tematu ale w Cyfrze,a dokładniej w Canal+ zdecydowanie brakuje możliwości wyboru oryginalnego komentarza w meczach zagranicznych lig. Najgorsze jest to, że sam C+ z premedytacją blokuje tę opcję, zdarzyło się parę meczów, że można było włączyć angielski komentarz w Premiership, jeszcze jakiś rok temu w Canal+ Premium można było wyłączyć polski komentarz i oglądać mecze z samym dźwiękiem ze stadionu ale wyłączyli i tę możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie macie sporo racji, ale Polsaty sportowe to "mocne" kanały, jest z nimi trochę inaczej niż z Planete, Minimini, czy Domo, które moim zdaniem powinny być udostępnione konkurencji, aby zarabiały na siebie. Zatrzymując je w Cyfrze ograniczają ich rozwój, wyobraźcie sobie kanały Discovery w jednej platformie. Pierwszym krokiem do "ścisłej" współpracy z CP powinno być włączenie (zakupienie) sportowych kanałów Polsatu, ale patrząc na poczynania Cyfry, nie widzę u nich żadnych chęci dalszego rozwoju, trzeba się zdecydować czy N, czy CP, oszczędności i zadowolenie klientów przyjdą same...

Nie rozumiesz najprostszej rzeczy - jeśli CP sprzeda innej platformie jedyne co go wyróżnia, to kto będzie decydował się na CP? Powtarzasz po innych jak papuga, że Cyfra nie chce, nie rozumiejąc, że chcieć to sobie mogą, ale najpierw musi CP chcieć sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ mogloby zainwestowac i stworzyc wlasny kanal Canal + Boks lub inna nazwa Canal+ Fight xD nazwa obojetna ale mogliby sie nad tym dobrze zastanowic ;]

NO to wspaniale.... To by się wpisywało w myśl przewodnią sondarzy - Polacy wolą kanały tematyczne. Brawo! Idźmy dalej - ja uwielbiam snooker więc oczywistą rzeczą jest pojawienie się dla mnie (i całej rzeszy fanów) Canal+Snooker. Tak wiem... turniej nie są codziennie więc zamiast powtórek daliby karambol, poola i inne odmiany billarda. Jak to pięknie ująłeś: kwestia pieniążków.... Jeszcze mi jedno wpadło do głowy - tez uwielbiam tenis więc może Canal+Tenis. Ba! Eurosport nie ma oczywistych praw do French Open w następnych latach więc może Canal+ dałby trochę kasy na ten turniej.... :lol::wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciągle liczę na to, że CYFRA+ skorzysta z przepaścistych zasobów telewizji francuskiej i zaserwuje nam pakiet kanałów PLANETE i innych rodzynków, np. filmowych, a charakterystycznych dla produktów oferowanych na tamtym rynku.

 

Jedyna i najlepsza droga, to jak największe wyróżnienie swojej oferty i sprzedaż kanałów, na które ma się wyłączność, im bowiem bardziej oferta CYFRY+ będzie się różnić od pozostałych podmiotów oferujących towar medialny, tym dla niej lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musicie niektórzy zrozumieć, będą takie kanały które nigdzie gdzie indziej się nie pojawią.

 

Rozumiem, biznes, ale dla użytkowników to jest paranoja. Jestem wielkim fanem sportu i kocham piłkę nożną i tenis. Chcę oglądać ligę angielską, hiszpańską, polską i ligę mistrzów oraz turnieje Wielkiego Szlema w tenisie i najważniejsze turnieje ATP i WTA. I muszę chcąc oglądać te relacje muszę utrzymywać 3 platformy, w canal+ ligi europejskie, w nsporcie liga mistrzów, w polsacie sport extra wimbledon i turnieje ATP + eurosport i eurosport2 z Australian Open, Roland Garros, US Open i turniejami WTA.

 

Więc zależy mi tylko na 5 kanałach, a muszę za nie płacić prawie 150 zł. W krajach Europy Zachodniej jakoś może to wyglądać normalnie, w jednej platformie już te najważniejsze turnieje mam. A w Polsce muszę opłacać jakieś polsaty film, polsaty play, discovery, animal planet, disney channel itp potrójnie. A dla mnie to są po prostu zbędne kanały, przez które mój abonament wynosi 150 zł, a nie 50-60 zł. Dlatego jak czytam Wasze prośby o jakieś viasaty czy discovery showcase albo TVN HD to modlę się by Cyfra ich nie wprowadzała, bo abonament pójdzie w górę. Tak jak ostatnio po dołączeniu polsatów do n abonament wzrósł do 59 zł. Jak n wygra przetarg na ligę mistrzów to od następnego roku pewnie tyle za jeden kanał + kanały serwisowe niedostępne w telewizji na kartę będę musiał płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. wujektom, oczywiście że musiano by dodać do tych kanałów polską ścieżkę dźwiękową, bo inaczej to nie miałoby żadnego sensu, szczególnie teraz, kiedy język Moliera nie cieszy się pośród "ludu" taką popularnością, jak drzewiej bywało.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...